zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 46

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Wałbrzych 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 56.00m2

Stary Zdrój 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

brak oceny

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wałbrzych 56.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mielec 74.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mielec 74.40m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mielec

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 847 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Mielec 74.40m2

Mielec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGM4XzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 29.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 29.30m2

1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 29.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Inowrocław 29.30m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.33m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 68.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 888 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.33m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.50m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. ks. P. Ściegiennego 4 pokoje· piętro: 2 z 11 · 71.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 888 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.50m2
ks. P. Ściegiennego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Agatowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.00m2
Agatowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.50m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

592 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sosnowiec 38.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sosnowiec 38.48m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sosnowiec

brak oceny

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Sosnowiec 38.48m2

Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zakopane 102.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zakopane 102.00m2

1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 102.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zakopane

brak oceny

2 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Zakopane 102.00m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 24.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 24.25m2

Ochota 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 24.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 24.25m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

332 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWVlXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Łódź 38.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Łódź 38.12m2

Widzew 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 38.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Łódź

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Łódź 38.12m2

Łódź,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.20m2

Grzegórzki, al. I. Daszyńskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 41.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 791 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.20m2
I. Daszyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.50m2

Nowa Huta, ul. Zielone 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 66.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.50m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.50m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Kupa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.50m2
Kupa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Krzysztoforzyce 74.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Krzysztoforzyce 74.98m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 74.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Krzysztoforzyce

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 269 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Krzysztoforzyce 74.98m2

Krzysztoforzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.90m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.90m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.73m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

716 760 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.73m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.77m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

717 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.77m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

717 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 66.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 358 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

666 792 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy