zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 271

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Białystok 48.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białystok 48.40m2

Sienkiewicza, ul. Ciepła 3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 48.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białystok

9.99

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Białystok 48.40m2
Ciepła
Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzAwLzAxYjMwMDE4XzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Tychy 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Tychy 81.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Tychy

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Tychy 81.00m2

Tychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2RlLzAxYjNkZTQ3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 62.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 62.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzNmLzAxYjUzZjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siemianowice Śląskie 77.00m2

Bytków 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siemianowice Śląskie

9.99

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 247 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 77.00m2

Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2NhLzAxYjNjYTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 78.00m2

4 pokoje· piętro: parter z 6 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 885 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 78.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzNmLzAxYjUzZjYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Białystok 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białystok 60.00m2

Nowe Miasto, ul. Zachodnia 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białystok

9.99

654 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Białystok 60.00m2
Zachodnia
Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2EyLzAxYjRhMjMyXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świętochłowice 96.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świętochłowice 96.44m2

Centrum 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 96.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świętochłowice

9.99

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Świętochłowice 96.44m2

Świętochłowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2QwLzAxYjRkMDU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 54.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siemianowice Śląskie 54.74m2

Michałkowice 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 54.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siemianowice Śląskie

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 54.74m2

Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzMzLzAxYjUzMzM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 40.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 40.43m2

Koszutka 1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 40.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 40.43m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2JkLzAxYjRiZDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 28.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 28.60m2

Szombierki 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 28.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 469 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 28.60m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzU1LzAxYjQ1NWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 60.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 60.90m2

Załęże 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 60.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 567 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 60.90m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJkLzAxYjUyZDJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wola Prażmowska 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wola Prażmowska 54.00m2

Stara Cegielnia 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wola Prażmowska

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wola Prażmowska 54.00m2

Wola Prażmowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2U0LzAxYjNlNDUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 44.00m2

Chorzów II, ul. Katowicka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 44.00m2
Katowicka
Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzMxLzAxYjUzMWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 59.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 59.76m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 59.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 59.76m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzMxLzAxYjUzMTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 133.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 133.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 133.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 301 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 133.00m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzMxLzAxYjUzMTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 37.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

177 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bytom 37.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2VhLzAxYjRlYTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 52.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 52.30m2

os. Piastowskie 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 52.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

9.99

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Zielona Góra 52.30m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2NiLzAxYjRjYjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ruda Śląska 36.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ruda Śląska 36.65m2

Bykowina 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 36.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ruda Śląska

9.99

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Ruda Śląska 36.65m2

Ruda Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2NhLzAxYjRjYTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 55.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 55.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzEzLzAxYjUxM2JjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 55.00m2

Rozbark 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 55.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIxLzAxYjUyMTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 68.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 68.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIzLzAxYjUyMzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 36.00m2

1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 36.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FhLzAxYjRhYWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.53m2

Stare Miasto, ul. Mikołajska 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 76.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 989 780 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 76.53m2
Mikołajska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzExLzAxYjUxMWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 35.00m2

Centrum 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

264 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 563 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 35.00m2

Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzFlLzAxYjUxZTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy