zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 15

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 65.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 65.24m2

3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 65.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 65.24m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.69m2

0 pokoje· piętro: 11 z 12 · 35.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

805 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.69m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 65.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 65.79m2

Wilanów 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 65.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 040 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 65.79m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzZhXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 93.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.00m2

Wilanów 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 93.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 93.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mroków 81.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mroków 81.38m2

5 pokoi· piętro: parter z 1 · 81.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mroków

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mroków 81.38m2

Mroków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.40m2

0 pokoje· piętro: 6 z 6 · 38.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 896 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 38.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.32m2

Białołęka 4 pokoje· piętro: 2 z 5 · 58.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 775 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 58.32m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 26.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 26.80m2

Ochota, ul. Sędziowska 1 pokoje· piętro: parter · 26.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 26.80m2
Sędziowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.26m2

2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 34.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

744 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 34.26m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 118.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 118.05m2

5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 118.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 118.05m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VjLzAxYjhlYzIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.87m2

Wawer 5 pokoi· piętro: parter · 100.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 100.87m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszków 47.00m2

ul. Kopernika 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Pruszków 47.00m2
Kopernika
Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2I0LzAxYjViNDUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Milanówek 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Milanówek 63.50m2

ul. Królewska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 866 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Milanówek 63.50m2
Królewska
Milanówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszków 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszków 37.50m2

ul. Emancypantek 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

9.99

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Pruszków 37.50m2
Emancypantek
Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzk2LzAxYjY5NjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ożarów Mazowiecki 54.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ożarów Mazowiecki 54.49m2

ul. Strażacka 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ożarów Mazowiecki

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Ożarów Mazowiecki 54.49m2
Strażacka
Ożarów Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszków 72.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszków 72.61m2

al. Wojska Polskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 8 · 72.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

9.99

777 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 701 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Pruszków 72.61m2
Wojska Polskiego
Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODIwXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gaj 93.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gaj 93.71m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 93.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gaj

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gaj 93.71m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.59m2

0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 69.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 462 851 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 69.59m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 18.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 18.73m2

0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 18.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

353 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 847 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 18.73m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

0 pokoje· piętro: 4 z 7 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.68m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 54.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 252 172 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.68m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U5LzAxYjhlOWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.58m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 1 pokoje· piętro: parter z 8 · 50.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

955 962 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 50.58m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 65.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 65.59m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 4 pokoje· piętro: 4 z 8 · 65.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 469 216 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 65.59m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 89.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 89.38m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 4 pokoje· piętro: 6 z 8 · 89.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 457 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 89.38m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy