zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 59

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Cieszyńska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Cieszyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.00m2

Swoszowice, ul. Ł. Opalińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 7 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

955 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 692 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.00m2
Ł. Opalińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.70m2

Podgórze/Rybitwy, ul. F. Wrobela 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 72.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.70m2
F. Wrobela
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.06m2

Podgórze/Rybitwy, ul. F. Wrobela 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.06m2
F. Wrobela
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.15m2

Prądnik Biały/Azory, ul. W. E. Radzikowskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 37.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.15m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.54m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Niezapominajek 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 51.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 030 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.54m2
Niezapominajek
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.00m2

Nowa Huta, ul. Szkolne 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 062 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.00m2
Szkolne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.70m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Podedworze 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.70m2
Podedworze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.30m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Zachodnia 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 33.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.30m2
Zachodnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.80m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. M. Słomczyńskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 42.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.80m2
M. Słomczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.30m2

Bronowice 2 pokoje· piętro: 4 z 7 · 52.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.30m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 82.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 82.79m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Poznańska 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 82.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 578 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 060 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 82.79m2
Poznańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Dębniki, ul. K. Pułaskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
K. Pułaskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.46m2

Prądnik Czerwony, ul. F. Bohomolca 4 pokoje· piętro: 2 z 6 · 79.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 852 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.46m2
F. Bohomolca
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 97.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 97.00m2

Dębniki, ul. Praska 5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 97.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 97.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 22.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 22.60m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 22.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 805 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 22.60m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.68m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 49.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

848 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.68m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.40m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Kalwaryjska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.40m2
Kalwaryjska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Żytnia 5 pokoi· piętro: 2 z 11 · 72.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 881 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.20m2
Żytnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.70m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 58.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 651 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.70m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.80m2

Krowodrza, ul. Gramatyka 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 47.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.80m2
Gramatyka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.12m2

Krowodrza/Łobzów, ul. F. Chopina 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 67.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 459 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.12m2
F. Chopina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.73m2

Swoszowice, ul. M. Dębskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.73m2
M. Dębskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy