zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 58

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 19.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 19.32m2

Krowodrza/Łobzów, ul. J. Lea 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 19.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 704 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 19.32m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.39m2

Grzegórzki, ul. Masarska 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 58.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.39m2
Masarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.14m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Bratysławska 2 pokoje· piętro: 6 z 16 · 51.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 601 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.14m2
Bratysławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.79m2

Prądnik Biały/Azory, ul. Conrada 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.79m2
Conrada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. I. Krasickiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 711 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
I. Krasickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 27.10m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Stoku 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

363 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.10m2
Na Stoku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.85m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Białoruska 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 37.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 059 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.85m2
Białoruska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Bronowice, ul. W. E. Radzikowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.00m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. M. Dębskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 457 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2
M. Dębskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.82m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 48.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 075 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.82m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.90m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Wzgórzach 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.90m2
Na Wzgórzach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.17m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Lubelska 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 21.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.17m2
Lubelska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.81m2

Grzegórzki, ul. płk. F. Nullo 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 57.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.81m2
płk. F. Nullo
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.90m2

Podgórze/Przewóz, ul. Koszykarska 3 pokoje· piętro: 3 z 8 · 61.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 075 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 367 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.90m2
Koszykarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 568 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.36m2

Prądnik Czerwony, ul. Jezuitów 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.36m2
Jezuitów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Czyżyny, ul. Dywizjonu 303 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Dywizjonu 303
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.52m2

Zwierzyniec, al. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.52m2
Z. Krasińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Krowodrza, ul. Wrocławska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Wrocławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Spokojna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 767 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Spokojna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.10m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Gołaśka 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.10m2
Gołaśka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Dębniki, ul. Praska 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

638 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.30m2

Stare Miasto, ul. Stefana Batorego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 52.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 369 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.30m2
Stefana Batorego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy