zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 20

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Podgórze, ul. M. Konopnickiej 1 pokoje· piętro: parter z 7 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
M. Konopnickiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto/Piasek, ul. Łobzowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Mistrzejowice, ul. Złotego Wieku 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Złotego Wieku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.50m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.50m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

732 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. ks. W. Turka 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
ks. W. Turka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.27m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Józefa 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.27m2
Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 105.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 105.22m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Podskale 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 105.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 105.22m2
Podskale
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.80m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: parter · 32.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.50m2

Prądnik Biały 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.00m2

Grzegórzki, al. Pokoju 1 pokoje· piętro: 1 z 11 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg2LzAxYjI4NmVlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Wiosenna 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.00m2
Wiosenna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y3LzAxYjdmN2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OTIxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.30m2

Grzegórzki, al. Pokoju 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 039 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.30m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDAwXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 101.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 101.65m2

Krowodrza, ul. T. Lenartowicza 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 101.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 101.65m2
T. Lenartowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU2LzAxYjk1NjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.50m2

Czyżyny, ul. Woźniców 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.50m2
Woźniców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.90m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.90m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.72m2

Dębniki/Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 77.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.72m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 21.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.70m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 56.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

815 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 374 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.70m2
Krowoderskich Zuchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Nowa Huta, ul. Kolorowe 2 pokoje· piętro: 3 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Kolorowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. św. Katarzyny 2 pokoje· piętro: 3 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 442 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
św. Katarzyny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 131.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 131.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg 0 pokoje· piętro: parter z 2 · 131.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 672 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 131.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy