zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Krakowski, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Mieszkanie Krzysztoforzyce 102.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Krzysztoforzyce 102.00m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 102.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Krzysztoforzyce

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Krzysztoforzyce 102.00m2

Krzysztoforzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bębło 65.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bębło 65.31m2

4 pokoje· piętro: parter z 2 · 65.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bębło

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 651 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Bębło 65.31m2

Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 51.00m2

ul. Żwirki i Wigury 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 882 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 51.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 59.73m2

ul. J. Kilińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 59.73m2
J. Kilińskiego
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2E2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Balice 42.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Balice 42.74m2

ul. Szkolna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Balice

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 973 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Balice 42.74m2
Szkolna
Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Modlnica 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Modlnica 73.00m2

ul. Wierzbowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Modlnica

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Modlnica 73.00m2
Wierzbowa
Modlnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Brzezie 15.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Brzezie 15.77m2

1 pokoje· piętro: parter z 2 · 15.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Brzezie

brak oceny

189 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Brzezie 15.77m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Brzezie 15.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Brzezie 15.77m2

1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 15.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Brzezie

brak oceny

198 702 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Brzezie 15.77m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Brzezie 15.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Brzezie 15.96m2

1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 15.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Brzezie

brak oceny

201 348 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 616 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Brzezie 15.96m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Brzezie 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Brzezie 33.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Brzezie

brak oceny

341 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Brzezie 33.00m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 60.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 60.23m2

ul. Bukowska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 60.23m2
Bukowska
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 48.00m2

ul. Bukowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 48.00m2
Bukowska
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 50.00m2

ul. J. Poniatowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 50.00m2
J. Poniatowskiego
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 55.00m2

ul. Żwirki i Wigury 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 55.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 37.00m2

ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 378 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 37.00m2
Słoneczna
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Modlniczka 80.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Modlniczka 80.94m2

4 pokoje· piętro: parter · 80.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

1 215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 011 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Modlniczka 80.94m2

Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 97.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 97.73m2

0 pokoje· piętro: parter z 2 · 97.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 97.73m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Libertów 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Libertów 67.00m2

3 pokoje· piętro: 1 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Libertów

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Libertów 67.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Libertów 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Libertów 95.00m2

5 pokoi· piętro: parter · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Libertów

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Libertów 95.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 92.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 92.95m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 92.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

766 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Skawina 92.95m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nawojowa Góra 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nawojowa Góra 57.00m2

6 pokoi· piętro: parter z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nawojowa Góra

brak oceny

62 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 096 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Nawojowa Góra 57.00m2

Nawojowa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 88.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 88.50m2

4 pokoje· piętro: parter · 88.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 88.50m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 97.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 97.73m2

4 pokoje· piętro: parter z 2 · 97.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 97.73m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wola Więcławska 101.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wola Więcławska 101.00m2

4 pokoje· piętro: 1 · 101.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wola Więcławska

brak oceny

748 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 413 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Wola Więcławska 101.00m2

Wola Więcławska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy