zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kielce, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Świętokrzyskie > M. Kielce > Kielce

Sortuj:
Mieszkanie Kielce 76.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 76.85m2

Ostra Górka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 76.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

845 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 76.85m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U1LzAxYjllNWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 66.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 66.20m2

Świętokrzyskie, ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 66.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 66.20m2
J. Nowaka Jeziorańskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2FiLzAxYjVhYjIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 37.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 37.35m2

ul. Spółdzielcza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 37.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kielce 37.35m2
Spółdzielcza
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MDRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 51.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 51.17m2

ul. Romualda 2 pokoje· piętro: 1 z 8 · 51.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

614 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 51.17m2
Romualda
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2ZjLzAxYjZmYzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 53.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 53.86m2

Barwinek, ul. Starowapiennikowa 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 53.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 604 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 53.86m2
Starowapiennikowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzJjLzAxYjcyYzU2XzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 59.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 59.95m2

Świętokrzyskie, ul. marsz. J. Piłsudskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kielce 59.95m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzJlLzAxYjcyZThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 65.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 65.51m2

ul. H. Sienkiewicza 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 65.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

442 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 747 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 65.51m2
H. Sienkiewicza
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc4LzAxYjc3ODEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 46.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 46.11m2

Herby, ul. 1 Maja 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 46.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 46.11m2
1 Maja
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 48.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 48.20m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 48.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 884 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 48.20m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzcyLzAxYjg3Mjc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 40.00m2

Sady 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

337 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 40.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 56.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 56.30m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 56.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 56.30m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEwLzAxYjkxMDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 60.00m2

Świętokrzyskie, ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kielce 60.00m2
J. Nowaka Jeziorańskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEwLzAxYjkxMDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 64.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 64.70m2

Ślichowice, ul. M. Raciborskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 64.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 887 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 64.70m2
M. Raciborskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIyLzAxYjkyMjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 66.00m2

Ślichowice, ul. Dewońska 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 66.00m2
Dewońska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0MzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 53.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 53.90m2

Szydłówek, ul. L. Zamenhofa 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 53.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 53.90m2
L. Zamenhofa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjVmXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 66.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 66.20m2

Świętokrzyskie, ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 66.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 024 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kielce 66.20m2
J. Nowaka Jeziorańskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkxLzAxYjk5MTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 56.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 56.28m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 56.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 56.28m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMDVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 57.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 57.59m2

al. IX Wieków Kielc 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 718 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kielce 57.59m2
IX Wieków Kielc
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhODRkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 50.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 50.16m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 50.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 755 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 50.16m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 59.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 59.45m2

ul. Romualda 3 pokoje· piętro: 6 z 8 · 59.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

755 370 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 59.45m2
Romualda
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 47.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 47.80m2

ul. Tarnowska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

418 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kielce 47.80m2
Tarnowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 25.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 25.49m2

Szydłówek, ul. Bukowa 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 25.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

209 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 25.49m2
Bukowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 50.00m2

ul. I. Paderewskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 50.00m2
I. Paderewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 35.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 35.74m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 35.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

464 620 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 35.74m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzQzLzAxYjU0MzZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3

Mieszkania na sprzedaż Nałęczów

Mieszkania na sprzedaż Domaszewice Wikaryjskie