zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kielce, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Świętokrzyskie > M. Kielce > Kielce

Sortuj:
Mieszkanie Kielce 50.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 50.90m2

ul. M. Strasza 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 50.90m2
M. Strasza
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 29.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 29.06m2

Podkarczówka, ul. Kalcytowa 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 29.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 29.06m2
Kalcytowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 82.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 82.00m2

ul. Wesoła 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 82.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 82.00m2
Wesoła
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 102.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 102.06m2

ul. Zagnańska 4 pokoje· piętro: 16 · 102.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 102.06m2
Zagnańska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.43m2

Na Stoku 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 71.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 266 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 71.43m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 32.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 32.14m2

ul. Panoramiczna 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 32.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 401 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 32.14m2
Panoramiczna
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 50.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 50.60m2

Pod Dalnią 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 50.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 50.60m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 39.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 39.75m2

Podkarczówka, ul. Dolomitowa 2 pokoje· piętro: 4 z 7 · 39.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

324 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 39.75m2
Dolomitowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 106.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 106.41m2

ul. Bohaterów Warszawy 6 pokoi· piętro: 7 z 8 · 106.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

1 330 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 106.41m2
Bohaterów Warszawy
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 77.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 77.54m2

Baranówek 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 77.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

961 496 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 77.54m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNiLzAxYjgzYjVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 75.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 75.17m2

Na Stoku 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 75.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 75.17m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZkLzAxYjhmZDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 70.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 70.12m2

ul. Bohaterów Warszawy 4 pokoje· piętro: 3 z 8 · 70.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

701 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 70.12m2
Bohaterów Warszawy
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 92.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 92.57m2

ul. S. Żeromskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 92.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

833 133 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 92.57m2
S. Żeromskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 81.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 81.31m2

Ostra Górka 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 81.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 81.31m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQwLzAxYjg0MDEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 61.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 61.30m2

Zagórze 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 61.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 61.30m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 46.00m2

ul. M. Raciborskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

149 625 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 46.00m2
M. Raciborskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 42.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 42.35m2

ul. bp. Cz. Kaczmarka 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 42.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 42.35m2
bp. Cz. Kaczmarka
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJmLzAxYjkyZjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 123.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 123.39m2

Wietrznia, ul. Wojska Polskiego 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 123.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 123.39m2
Wojska Polskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 35.00m2

Ślichowice, ul. Tektoniczna 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

692 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 35.00m2
Tektoniczna
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 70.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 70.78m2

Na Stoku 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 70.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 582 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 70.78m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 33.00m2

Jagiellońskie, ul. Szkolna 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 33.00m2
Szkolna
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.14m2

ul. J. Słowackiego 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 71.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.14m2
J. Słowackiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UyLzAxYjhlMjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 37.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 37.66m2

Baranówek 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 37.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 37.66m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNiLzAxYjkzYjZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 33.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 33.44m2

ul. Winnicka 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 33.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kielce 33.44m2
Winnicka
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhM2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3

Mieszkania na sprzedaż Nałęczów

Mieszkania na sprzedaż Domaszewice Wikaryjskie