zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Jaworzyna Śląska, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Świdnicki > Jaworzyna Śląska

Sortuj:
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 40.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

brak oceny

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 40.00m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 43.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

brak oceny

105 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 442 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 43.00m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 85.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 85.00m2

4 pokoje· piętro: parter z 3 · 85.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 85.00m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 80.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 80.21m2

4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 80.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 80.21m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzgzLzAxYjc4MzBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 48.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 48.00m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 61.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 659 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 39.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 39.40m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 39.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 584 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 39.40m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2JjLzAxYjViY2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 56.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 56.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 56.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 56.50m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RiLzAxYjVkYjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 77.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 77.50m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 77.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

69 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

897 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 77.50m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4Lzg0LzAxYTg4NGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Jaworzyna Śląska.
W Jaworzynie Śląskiej dostępnych jest 10 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 39.40 m2 do 100.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Jaworzynie Śląskiej wynoszą od 69500 zł do 339000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Jaworzynie Śląskiej od 897 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 5584 za m2.

Nieruchomości z innych dzielnic

Deweloperzy