zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie > M. Jastrzębie-Zdrój > Jastrzębie-Zdrój

Sortuj:
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 54.00m2

ul. Kaszubska 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

334 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 54.00m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 61.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 61.80m2

os. Pionierów, ul. Kaszubska 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 61.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 61.80m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllMzZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 53.00m2

os. Pionierów, ul. Kaszubska 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 53.00m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Barbary, ul. Jasna 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Jasna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTZkXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Staszica, ul. Opolska 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Opolska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.46m2

Szeroka, ul. 1000-lecia 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.46m2
1000-lecia
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBiLzAxYmEwYmU3XzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.00m2

os. Arki Bożka, ul. Harcerska 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.00m2
Harcerska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Gwarków, ul. Beskidzka 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 932 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Beskidzka
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 3 pokoje· piętro: 4 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 53.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 53.27m2

os. Pionierów, ul. Kurpiowska 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 53.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 53.27m2
Kurpiowska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2

os. Staszica, ul. Wrocławska 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 34.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

172 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2
Wrocławska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.00m2

Szeroka 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 57.00m2

os. Arki Bożka 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 57.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2

ul. Śląska 3 pokoje· piętro: 5 z 10 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2
Śląska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 44.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 44.16m2

ul. Śląska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 44.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

171 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 44.16m2
Śląska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2

os. Arki Bożka, ul. Miodowa 4 pokoje· piętro: 8 z 10 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 877 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2
Miodowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBhLzAxYjkwYTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.03m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 4 pokoje· piętro: 1 z 10 · 70.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.03m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDZkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

ul. Jasna 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Jasna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 56.00m2

os. Pionierów, ul. Pomorska 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 089 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 56.00m2
Pomorska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2

ul. Wrocławska 4 pokoje· piętro: 5 z 10 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2
Wrocławska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1L2NkLzAxYTVjZDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2

ul. Wrocławska 1 pokoje· piętro: 6 z 10 · 34.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2
Wrocławska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0LzljLzAxYTQ5Y2MyXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 68.00m2

os. Zofiówka, ul. G. Malchera 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 162 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 68.00m2
G. Malchera
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EwLzJhLzAxYTAyYWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 54.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 10 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 54.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EwLzVlLzAxYTA1ZTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2

4 pokoje· piętro: 8 z 10 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 520 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzliLzE5LzAxOWIxOTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy