zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie > M. Jastrzębie-Zdrój > Jastrzębie-Zdrój

Sortuj:
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2

os. Zdrój, ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2
Słoneczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.21m2

ul. Ruchu Oporu 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 72.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.21m2
Ruchu Oporu
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.50m2

Szeroka/os. Tysiąclecia 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.50m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Arki Bożka, ul. Wrzosowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Wrzosowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.76m2

os. Arki Bożka, ul. Pomorska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.76m2
Pomorska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 51.28m2

os. Chrobrego, ul. J. Kusocińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 51.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 466 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 51.28m2
J. Kusocińskiego
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 4 pokoje· piętro: 2 z 10 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

328 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 686 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 42.00m2

ul. Kaszubska 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 42.00m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2

os. Morcinka, ul. Północna 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 634 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2
Północna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2RiXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.00m2

ul. Wrzosowa 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.00m2
Wrzosowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTNjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

ul. Wielkopolska 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Wielkopolska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.81m2

os. Zdrój, ul. M. Konopnickiej 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 46.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.81m2
M. Konopnickiej
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2

os. Zofiówka, ul. Ruchu Oporu 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 49.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2
Ruchu Oporu
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2

os. Arki Bożka, ul. Zielona 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 48.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2
Zielona
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2

os. Pionierów, ul. Kaszubska 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 34.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 510 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODVhXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVhXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.00m2

os. Pionierów, ul. Pomorska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.00m2
Pomorska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Gwarków, ul. Małopolska 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Małopolska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNjLzAxYjkzYzA2XzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 26.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 26.00m2

os. Pionierów, ul. Pomorska 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 26.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 26.00m2
Pomorska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1M2JkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.00m2

os. Arki Bożka, ul. Zielona 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 672 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.00m2
Zielona
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 24.00m2

os. Zdrój, ul. Ofiar Faszyzmu 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

162 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 24.00m2
Ofiar Faszyzmu
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.00m2

os. Zdrój, ul. K. Miarki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 827 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.00m2
K. Miarki
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 30.00m2

Szeroka, ul. 1000-lecia 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

172 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 30.00m2
1000-lecia
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Yzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy