zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Siedlce - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 43.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.83m2

Siedlce, ul. Skrajna 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 43.83m2
Skrajna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RmLzAxYjlkZjUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 92.90m2

Siedlce, ul. Kartuska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 92.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ2LzAxYjk0NjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.50m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

565 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.98m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 43.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

523 957 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 43.98m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 92.90m2

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljY2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 72.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 72.27m2

Siedlce, ul. Zakopiańska 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 72.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

978 897 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 72.27m2
Zakopiańska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 44.48m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 44.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

551 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 44.48m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc4LzAxYjk3ODU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.28m2

Siedlce, ul. Kartuska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

579 464 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc4LzAxYjk3ODViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.50m2

9.99

565 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc4LzAxYjk3ODVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.98m2

9.99

523 957 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 43.98m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.28m2

9.99

579 464 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhODc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 36.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 36.96m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 6 · 36.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

670 824 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 36.96m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.11m2

Siedlce, ul. Kartuska 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 39.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

414 566 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 39.11m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzczLzAxYjk3M2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 92.90m2

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzczLzAxYjk3M2M3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 44.48m2

9.99

551 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 44.48m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.50m2

9.99

565 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYwLzAxYjk2MDEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.28m2

9.99

579 464 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYwLzAxYjk2MDBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.28m2

9.99

579 464 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ2LzAxYjk0NjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.11m2

9.99

414 566 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 39.11m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ2LzAxYjk0NjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 44.48m2

9.99

551 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 44.48m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ1LzAxYjk0NWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.11m2

9.99

414 566 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 39.11m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ1LzAxYjk0NWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.28m2

9.99

579 464 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ1LzAxYjk0NWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.98m2

9.99

523 957 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 43.98m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNhLzAxYjkzYWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 75.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 75.99m2

Siedlce, ul. S. Goszczyńskiego 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 75.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 118 952 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 75.99m2
S. Goszczyńskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE3LzAxYjkxNzA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy