zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Letnica - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

Letnica, ul. Sucha 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 27.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 87.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 87.00m2

Letnica, ul. Sucha 3 pokoje· piętro: 14 z 17 · 87.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 87.00m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 56.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 56.17m2

Letnica 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 56.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 456 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 56.17m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.74m2

Letnica, ul. Starowiejska 2 pokoje· piętro: 11 z 17 · 40.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 478 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 40.74m2
Starowiejska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q5LzAxYjhkOTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 90.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 90.44m2

Letnica, ul. Sucha 4 pokoje· piętro: 2 z 17 · 90.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 266 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 90.44m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 90.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 90.44m2

Letnica, ul. Starowiejska 4 pokoje· piętro: 2 z 17 · 90.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 334 319 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 90.44m2
Starowiejska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQ3LzAxYjc0NzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 68.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 68.40m2

Letnica, ul. Starowiejska 3 pokoje· piętro: 5 z 8 · 68.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

991 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 68.40m2
Starowiejska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUxLzAxYjg1MTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 82.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 82.40m2

Letnica, ul. Starowiejska 4 pokoje· piętro: 6 z 8 · 82.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 153 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 82.40m2
Starowiejska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUxLzAxYjg1MTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 36.00m2

Letnica, ul. Sucha 2 pokoje· piętro: 4 z 17 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzBmLzAxYWYwZjBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Letnica
Letnica jest jedną z najbardziej luksusowych dzielnic w Gdańsku. W ostatnich latach cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców mieszkań. Świetnie zorganizowana komunikacja jest niewątpliwie wielkim atutem dzielnicy . Średnia cena za mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Letnica to koszt około 5410 zł za mkw.

W Gdańsku dostępnych jest 273 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 22.61 m2 do 140.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Gdańsku wynoszą od 139900 zł do 4489000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Gdańsku od 2640 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 35811 za m2.

Deweloperzy