zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga Południe - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Międzynarodowa 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Międzynarodowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Praga Południe, ul. Perkuna 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

845 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 989 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Perkuna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe/Grochów, ul. J. Dwernickiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
J. Dwernickiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.13m2

Praga Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 71.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 71.13m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Praga Południe/Grochów, ul. Sulejkowska 3 pokoje· piętro: 11 z 17 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2
Sulejkowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.40m2

Praga Południe/Gocław, al. Stanów Zjednoczonych 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 59.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 069 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.40m2
Stanów Zjednoczonych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.35m2

Praga Południe/Gocław, ul. Jugosłowiańska 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 59.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 187 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.35m2
Jugosłowiańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2Njg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.36m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Międzynarodowa 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.36m2
Międzynarodowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.80m2

Praga Południe/Gocław, ul. Łukowska 3 pokoje· piętro: 10 z 13 · 60.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.80m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.60m2

Praga Południe/Gocław, ul. W. Umińskiego 5 pokoi· piętro: 5 z 12 · 95.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 95.60m2
W. Umińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.14m2

Praga Południe/Gocławek, ul. M. Rodziewiczówny 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 35.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.14m2
M. Rodziewiczówny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 17 z 17 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 326 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 520 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.50m2

Praga Południe/Grochów, ul. Szaserów 2 pokoje· piętro: 8 z 12 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.50m2
Szaserów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Praga Południe/Gocławek, ul. Łukowska 4 pokoje· piętro: 5 z 12 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Praga Południe/Gocławek, ul. Łukowska 3 pokoje· piętro: 5 z 12 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Praga Południe 5 pokoi· piętro: 9 z 9 · 187.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

5 655 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.80m2

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.80m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Brazylijska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 842 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Brazylijska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.60m2

Praga Południe/Gocław, ul. W. Umińskiego 4 pokoje· piętro: 5 z 12 · 95.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 95.60m2
W. Umińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

9.99

5 655 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Praga Południe, ul. Wiatraczna 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

954 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2
Wiatraczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Praga Południe, ul. Wiatraczna 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 005 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2
Wiatraczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 103.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Praga Południe 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 103.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga Południe
Praga Południe do dzielnica stolicy, która potrafi mocno do siebie przekonać. Bardzo dobra komunikacja oraz w dużym stopniu rozwinięta infrastruktura pozwala ludziom na wysoki komfort życia. Nie brakuje tutaj również terenów zielonych, co niewątpliwie jest rzadkością i dużym atutem w wielkich miastach. Średnia cena za mieszkanie na sprzedaż w tej części miasta wynosi około 7700 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy