Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wydarzenia branżowe Wydarzenia branżowe

 

XXIII KONGRES Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

17 – 18 maja 2019 r.

City Hotel, Bydgoszcz

 

Ponad 300 profesjonalistów rynku nieruchomości z całego kraju i najbardziej aktualne zagadnienia. W dniach 17 – 18 maja 2019 roku w Bydgoszczy rozpocznie się jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży – XXIII Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jak co roku wśród zaproszonych gości znajdą się znakomite osobistości m.in.: Przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Przedstawiciele Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Miasta Bydgoszczy, Prezydent CEPI, Przedstawiciele NAR, Prezesi oraz przedstawiciele stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN, członkowie regionalnych Stowarzyszeń. Gospodarzem 23 Kongresu jest Stowarzyszenie Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw.

Co nas cieszy, co nas boli?

W połowie maja City Hotel w Bydgoszczy zmieni się w przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców i specjalistów rynku nieruchomości z kraju i zagranicy. Członkowie regionalnych stowarzyszeń nieruchomościowych i zarządczych oraz PFRN będą dyskutować o najbardziej palących problemach branży.


To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. PFRN nieprzerwanie od prawie 25 lat stoi na straży stałego rozwoju i profesjonalizacji branży, uczestnicząc w procesie ustawodawczym, sprzyjającym rozwojowi rynku nieruchomości. Przed nami jeszcze wiele wyzwań – zapowiada Andrzej Piórecki, Prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

25 lat doświadczeń

Organizowane co roku, od prawie 25 lat, Kongresy PRFN, to najważniejszy głos środowiska i jedno z największych wydarzeń w branży. W wykładach i prelekcjach, poruszających najbardziej aktualne dla sektora zagadnienia, biorą udział profesjonaliści i pasjonaci rynku nieruchomości z całego kraju. Co roku gośćmi honorowymi są wybitni specjaliści oraz autorytety naukowe z kraju i zagranicy. W ubiegłych latach byli to m.in. Claudine Speltz, Prezydent Europejskiej Rady Nieruchomości, Janusz Lewandowski, Komisarz Unii Europejskiej, prof. Danuta Hübner czy ekonomista prof. Witold Orłowski. Partnerami wydarzenia corocznie są m.in.: CEPI – Europejska Rada Profesjonalistów Rynku Nieruchomości, a także amerykańskie organizacje skupiające osoby zaangażowane w obrót nieruchomościami: Mainstreat Organization of RELATORS (MORe) oraz National Association of RELATORS. W tym roku powracamy do sprawdzonej formuły 2-dniowego kongresu z wieloma warsztatami i panelami dyskusyjnymi prowadzonymi przez najlepszych specjalistów w swojej branży posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać najciekawsze dla siebie tematy. Jednym z gości honorowych będzie dr Maciej Kawecki, koordynator krajowej reformy ochrony danych osobowych, kierujący Departamentem Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji.

Wielki Jubileusz 25 lecia

Kongres to nie tylko wspaniały czas do spotkań i wymiany doświadczeń, to też czas na uczczenie tych, którzy od wielu lat nieustannie wspierają rynek nieruchomości. Kongres PFRN będzie połączony z obchodami 25-lecia działalności Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw.

Patronat medialny objęła już m.in. TVP3 Bydgoszcz i Radio Pik.

Więcej informacji o Kongresie, a także program obrad znajduje się na stronie pfrn.pl oraz na Facebook 

powrót do listy konferencji

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemhale i magazyny na wynajemmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Lublinieckimieszkania na wynajem powiat M. Zabrzedomy na wynajem gmina Żółkiewkalokale użytkowe na sprzedaż gmina Młynarzemieszkania na sprzedaż w Miętkie-Koloniimieszkania na wynajem w Iskrzyczyniemieszkania na sprzedaż w Dębogórach

Deweloperzy

);