Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wydarzenia branżowe Wydarzenia branżowe

 

XXIII KONGRES Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

17 – 18 maja 2019 r.

City Hotel, Bydgoszcz

 

Ponad 300 profesjonalistów rynku nieruchomości z całego kraju i najbardziej aktualne zagadnienia. W dniach 17 – 18 maja 2019 roku w Bydgoszczy rozpocznie się jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży – XXIII Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jak co roku wśród zaproszonych gości znajdą się znakomite osobistości m.in.: Przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Przedstawiciele Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Miasta Bydgoszczy, Prezydent CEPI, Przedstawiciele NAR, Prezesi oraz przedstawiciele stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN, członkowie regionalnych Stowarzyszeń. Gospodarzem 23 Kongresu jest Stowarzyszenie Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw.

Co nas cieszy, co nas boli?

W połowie maja City Hotel w Bydgoszczy zmieni się w przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców i specjalistów rynku nieruchomości z kraju i zagranicy. Członkowie regionalnych stowarzyszeń nieruchomościowych i zarządczych oraz PFRN będą dyskutować o najbardziej palących problemach branży.


To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. PFRN nieprzerwanie od prawie 25 lat stoi na straży stałego rozwoju i profesjonalizacji branży, uczestnicząc w procesie ustawodawczym, sprzyjającym rozwojowi rynku nieruchomości. Przed nami jeszcze wiele wyzwań – zapowiada Andrzej Piórecki, Prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

25 lat doświadczeń

Organizowane co roku, od prawie 25 lat, Kongresy PRFN, to najważniejszy głos środowiska i jedno z największych wydarzeń w branży. W wykładach i prelekcjach, poruszających najbardziej aktualne dla sektora zagadnienia, biorą udział profesjonaliści i pasjonaci rynku nieruchomości z całego kraju. Co roku gośćmi honorowymi są wybitni specjaliści oraz autorytety naukowe z kraju i zagranicy. W ubiegłych latach byli to m.in. Claudine Speltz, Prezydent Europejskiej Rady Nieruchomości, Janusz Lewandowski, Komisarz Unii Europejskiej, prof. Danuta Hübner czy ekonomista prof. Witold Orłowski. Partnerami wydarzenia corocznie są m.in.: CEPI – Europejska Rada Profesjonalistów Rynku Nieruchomości, a także amerykańskie organizacje skupiające osoby zaangażowane w obrót nieruchomościami: Mainstreat Organization of RELATORS (MORe) oraz National Association of RELATORS. W tym roku powracamy do sprawdzonej formuły 2-dniowego kongresu z wieloma warsztatami i panelami dyskusyjnymi prowadzonymi przez najlepszych specjalistów w swojej branży posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać najciekawsze dla siebie tematy. Jednym z gości honorowych będzie dr Maciej Kawecki, koordynator krajowej reformy ochrony danych osobowych, kierujący Departamentem Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji.

Wielki Jubileusz 25 lecia

Kongres to nie tylko wspaniały czas do spotkań i wymiany doświadczeń, to też czas na uczczenie tych, którzy od wielu lat nieustannie wspierają rynek nieruchomości. Kongres PFRN będzie połączony z obchodami 25-lecia działalności Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw.

Patronat medialny objęła już m.in. TVP3 Bydgoszcz i Radio Pik.

Więcej informacji o Kongresie, a także program obrad znajduje się na stronie pfrn.pl oraz na Facebook 

powrót do listy konferencji

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice do kupieniainne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat M. Chorzówlokale użytkowe na wynajem powiat Sztumskidomy na sprzedaż gmina Dębowiecdomy na wynajem gmina Boleszkowicemieszkania na sprzedaż w Szumliniemieszkania na wynajem w Poszynamieszkania na wynajem w Przystronie

Deweloperzy

);