Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Wilga Business Center, Kraków, ul. J. Marcika

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe

Lokalizacja:

Kraków, Łagiewniki, ul. J. Marcika

Powierzchnia:


komercyjna:
od 107,61 do 642,45 m2

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Wilga Business Center
wykonawca:
FYI REALESTATE
lokalizacja:
Kraków, Łagiewniki, ul. J. Marcika
typ obiektu:

powierzchnie komercyjne:
od 107,61 do 642,45 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
7
termin oddania:
IV kwartał 2017
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Standard wykończenia
 • Plan kompleksu

Wilga Business Center to wysokiej klasy obiekt biurowo-handlowy zlokalizowany w południowej części Krakowa, w dzielnicy Podgórze, przy ul. Marcika 14 C.

Budynek oferuje 3574 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, usługowej oraz handlowej, zaprojektowanej w sposób umożliwiający wydzielenie i zaaranżowanie przestrzeni spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wilga Business Center to także najnowocześniejsze rozwiązania zarówno techniczne, jak i projektowe. Plan budynku gwarantuje odpowiedni dostęp światła dziennego, a zastosowanie przeszklonej elewacji pozwala na wydzielenie powierzchni o odpowiednim metrażu, już od 100 m2.

Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz część podziemną, w której zlokalizowany jest między innymi parking samochodowy. Odpowiednią komunikację zapewnia klatka schodowa oraz 2 cichobieżne windy osobowe. Nad komfortem pracy czuwają najwyższej jakości urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne, które zapewniają odpowiednie powietrze. Wilga Business Center wyposażony jest także we wszelkie dodatkowe systemy czyniące pracę komfortową oraz bezpieczną, są to między innymi: indywidualna regulacja temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, instalacja przeciwpożarowa, całodobowa ochrona oraz światłowodowe łącze internetowe, klimatyzacja oraz wentylacja w systemie VRV. To wszystko sprawia, że Wilga Business Center jest jedynym budynkiem w tej części miasta, który nie ustępuje standardem największym krakowskim parkom biurowym.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty

zdjęcie do oferty
Budynek zlokalizowany w dzielnicy Podgórze–Łagiewniki–Borek Fałęcki.

W sąsiedztwie obiekty doskonale rozpoznawane na mapie Krakowa:
 • Centrum Handlowe Zakopianka • Makro Cash and Carry
 • Agata Meble • Merkury Market • Decathlon
 • Dojazd do budynku od ulicy Marcika oraz Armatury
 • Autostrada A4 węzeł Zakopiański 4 minuty
 • Lotnisko Kraków Balice 15 minut
 • Centrum Krakowa 20 minut
 • Dogodne połączenie komunikacją miejską (autobus / tramwaj: pętla 2 minuty)
 • Przystanek SKA (Szybka Kolej Aglomeracyjna) 3 minuty

zdjęcie do oferty

STANDARD BUDYNKU

 • Słupowo żelbetowa konstrukcja budynku umożliwia swobodną aranżacją powierzchni. Płyta fundamentowa wykonana jest z betonu wodoszczelnego.
 • Elewacja budynku została wykonana jako przeszklona fasada wentylowana ze wstawkami płyt elewacyjnych z alucobondu, zamontowano bezpieczne dwukomorowe trzyszybowe okna.
 • Komunikacja między kondygnacjami jest zapewniona nowoczesną windą renomowanej firmy ThyssenKrupp o udźwigu 1000 kg, dla 13 osób oraz przeszkloną klatką schodową przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Klatka schodowa całkowicie wykończona wraz z korytarzami ogólnodostępnymi na każdej kondygnacji.
 • Obiekt wyposażony w wysokiej klasy system klimatyzacji i ogrzewania VRV z odzyskiem ciepła HR najwyższej jakości japońskiej firmy DAIKIN z możliwością strefowego sterowania.
 • Obiekt wyposażony został w system mechanicznej wentylacji nawiewno-wywiewnej VTS.
 • Obiekt wyposażony w kompletną instalację: elektryczną zasilaną ze stacji transformatowej o przydziale mocy 250 KW (doprowadzoną do skrzynek bezpiecznikowych danego lokalu), wodociągową, kanalizacyjną, gazową, oddymiającą, światłowodową.
 • Budynek dysponuje reprezentacyjnym holem głównym, wykończonym w wysokiej jakości materiały. W przestronnym wnętrzu znajduje się przeszklony wiatrołap, recepcja oraz łazienka dla klientów, dostosowana dla osób niepełnosprawnych.
 • W standardzie wykończenia wykonany został tynk wewnętrzny z gładziami, gotowy do malowania wraz z wykonaniem wydzielających lokale ścian GK w systemie akustycznym.
 • Na każdej kondygnacji w częściach wspólnych znajdują się kompletnie wyposażone sanitariaty i zaplecza socjalne. Istnieje możliwość wykonania własnej wewnętrznej instalacji wodnosanitarnej w lokalu.
GARAŻ PODZIEMNY
 • Dla właścicieli przeznaczone są 38 miejsca postojowe. Komunikacja między garażem a kondygnacjami naziemnymi odbywa się poprzez windę osobową i klatkę schodową. W części boksów
  garażowych przewidziano dodatkową powierzchnię na rowery. Nowoczesna automatyczna brama wjazdowa umożliwia sterowanie z telefonu komórkowego. Garaż dysponuje mechaniczną wentylacją instalacji LPG.
 • Dodatkowo dla klientów przewidziano 28 miejsc parkingowych na zewnątrz budynku.2573 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

FYI REALESTATE

FYI REALESTATE

30-012 Kraków, ul. Poznańska 6/LU1

telefon pokaż kontakt

Telefon: +48 12 311 87 03

Adres e-mail: biuro@biurofyi.pl

Strona www: www.biurofyi.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajeminne nieruchomości na zamianękamienice na zamianędomy na sprzedaż powiat Bełchatowskidomy na wynajem powiat Mławskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Olsztyndomy na sprzedaż gmina Przystajńdomy na sprzedaż w Zawadach Ełckichdomy na wynajem w Płużynymieszkania na sprzedaż w Chabsku

Deweloperzy

);