Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja VANTA Business Center Skawina, Skawina, ul. J. Piłsudskiego

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe lokale użytkowe na sprzedaż

Lokalizacja:

Skawina, ul. J. Piłsudskiego

Powierzchnia:


komercyjna:
od 33,57 do 377,75 m2

Cena:

komercyjne:
od 35 do 40 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
VANTA Business Center Skawina
wykonawca:
VANTA Business Center
lokalizacja:
Skawina, ul. J. Piłsudskiego
typ obiektu:
lokale użytkowe na sprzedaż
powierzchnie komercyjne:
od 33,57 do 377,75 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
8
termin oddania:
IV kwartał 2020
ceny:
komercyjne:
od 35 do 40 PLN/m2
  • Opis inwestycji

VANTA Business Center

W samym centrum biznesu, na terenie strefy gospodarczej w Skawinie, znajdziesz kompleks biurowy VANTA Business Center, oferujący powierzchnie biurowe na wynajem, lokale usługowe, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz wiele więcej.

Jeśli poszukujesz dobrej lokalizacji dla swojej firmy, chcąc zapewnić sobie i swoim pracownikom przyjazne miejsce pracy lub poszukujesz miejsca na organizację dużych i małych konferencji bądź szkoleń, VANTA Business Center jest rozwiązaniem. Kompleks biurowy położony jest w samym sercu ponad 60 hektarowego obszaru Skawińskiej Strefy Gospodarczej Huta, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje ponad 100 firm, są to zarówno międzynarodowe koncerny, jak i średnie i małe przedsiębiorstwa. Niewielka odległość dzieli go również od dwóch kolejnych obszarów gospodarczych. Skawina oddalona zaledwie 15 km od Rynku Głównego w Krakowie to prężnie rozwijający się obszar z dogodnymi warunkami dla aktywności gospodarczej.

Infrastruktura pozwoli Twoim pracownikom i klientom na dogodny dojazd. Położenie bezpośrednio przy drodze krajowej numer 44 Kraków-Oświęcim, zaledwie kilkadziesiąt metrów od obwodnicy Skawiny będącej szybkim łącznikiem z autostradą A4, w niewielkiej odległości od lotniska w Balicach (około 15 min samochodem) to niewątpliwe atuty. Nie musisz martwić się również o miejsce parkingowe. Kompleks biurowy VANTA Business Center położony jest na terenie o powierzchni hektara podzielonym na strefy parkingowe. Jeśli natomiast Twoi współpracownicy wolą poruszać się komunikacją zbiorową, nieopodal budynku znajduje się przystanek MPK oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, którą w zaledwie kilkanaście minut mogą przemieścić się do Dworca Głównego w Krakowie lub innych lokalizacji.

Kompleks VANTA Business Center został stworzony by zapewnić profesjonalne warunki prowadzenia zarówno małego jak i dużego biznesu. Budynek został podzielony na odrębne strefy dedykowane dla wygodnej i komfortowej pracy, strefę konferencyjno- szkoleniową oraz strefę odpoczynku wraz z kawiarnią i małą gastronomią.

Powierzchnie biurowe i usługowe, o łącznej powierzchni 2 500 m2, zostały zaprojektowane z myślą o łatwym podziale i możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Do dyspozycji pozostaje również szereg udogodnień i rozwiązań technicznych. Łącza światłowodowe, kanały teletechniczne, zasilanie rezerwowe, dozbrojone miejsca na lokalizację indywidualnych serwerowni, kontrola dostępu wraz z monitoringiem, szybka winda to tylko niektóre z nich.

Zadbaliśmy również o wydajny system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wysokiej jakości oświetlenie ledowe, panele solarne i fotowoltaniczne oraz system inteligentnego zarządzania budynkiem, po to by zapewnić maksymalny komfort ale również zadbać o minimalizacje zużycia energii, a co za tym idzie maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji.

Spotkajmy się w VANTA Business Center.

Serdecznie zapraszamy !494 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

VANTA Business Center

VANTA Business Center

32-050 Skawina, ul. Piłsudskiego 77

telefon pokaż kontakt

Telefon: 500 432 909

Adres e-mail: marcin.smagacz@vantagroup.pl

Strona www: www.vantacenter.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianędomy na wynajem powiat Zduńskowolskidomy na wynajem powiat Rawickilokale użytkowe na wynajem gmina Dygowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Płońskmieszkania na sprzedaż w Zieloncedomy na sprzedaż w Dobrejdomy na sprzedaż w Helenówce

Deweloperzy

);