Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja VANTA Business Center Skawina, Skawina, ul. J. Piłsudskiego

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe lokale użytkowe na sprzedaż

Lokalizacja:

Skawina, ul. J. Piłsudskiego

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 33,57 do 377,75 m2

Cena:

mieszkalne:
od 35 do 40 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
VANTA Business Center Skawina
wykonawca:
VANTA Business Center
lokalizacja:
Skawina, ul. J. Piłsudskiego
typ obiektu:
lokale użytkowe na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 33,57 do 377,75 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
8
termin oddania:
IV kwartał 2020
ceny:
mieszkalne: od 35 do 40 PLN/m2
  • Opis inwestycji

VANTA Business Center

W samym centrum biznesu, na terenie strefy gospodarczej w Skawinie, znajdziesz kompleks biurowy VANTA Business Center, oferujący powierzchnie biurowe na wynajem, lokale usługowe, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz wiele więcej.

Jeśli poszukujesz dobrej lokalizacji dla swojej firmy, chcąc zapewnić sobie i swoim pracownikom przyjazne miejsce pracy lub poszukujesz miejsca na organizację dużych i małych konferencji bądź szkoleń, VANTA Business Center jest rozwiązaniem. Kompleks biurowy położony jest w samym sercu ponad 60 hektarowego obszaru Skawińskiej Strefy Gospodarczej Huta, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje ponad 100 firm, są to zarówno międzynarodowe koncerny, jak i średnie i małe przedsiębiorstwa. Niewielka odległość dzieli go również od dwóch kolejnych obszarów gospodarczych. Skawina oddalona zaledwie 15 km od Rynku Głównego w Krakowie to prężnie rozwijający się obszar z dogodnymi warunkami dla aktywności gospodarczej.

Infrastruktura pozwoli Twoim pracownikom i klientom na dogodny dojazd. Położenie bezpośrednio przy drodze krajowej numer 44 Kraków-Oświęcim, zaledwie kilkadziesiąt metrów od obwodnicy Skawiny będącej szybkim łącznikiem z autostradą A4, w niewielkiej odległości od lotniska w Balicach (około 15 min samochodem) to niewątpliwe atuty. Nie musisz martwić się również o miejsce parkingowe. Kompleks biurowy VANTA Business Center położony jest na terenie o powierzchni hektara podzielonym na strefy parkingowe. Jeśli natomiast Twoi współpracownicy wolą poruszać się komunikacją zbiorową, nieopodal budynku znajduje się przystanek MPK oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, którą w zaledwie kilkanaście minut mogą przemieścić się do Dworca Głównego w Krakowie lub innych lokalizacji.

Kompleks VANTA Business Center został stworzony by zapewnić profesjonalne warunki prowadzenia zarówno małego jak i dużego biznesu. Budynek został podzielony na odrębne strefy dedykowane dla wygodnej i komfortowej pracy, strefę konferencyjno- szkoleniową oraz strefę odpoczynku wraz z kawiarnią i małą gastronomią.

Powierzchnie biurowe i usługowe, o łącznej powierzchni 2 500 m2, zostały zaprojektowane z myślą o łatwym podziale i możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Do dyspozycji pozostaje również szereg udogodnień i rozwiązań technicznych. Łącza światłowodowe, kanały teletechniczne, zasilanie rezerwowe, dozbrojone miejsca na lokalizację indywidualnych serwerowni, kontrola dostępu wraz z monitoringiem, szybka winda to tylko niektóre z nich.

Zadbaliśmy również o wydajny system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wysokiej jakości oświetlenie ledowe, panele solarne i fotowoltaniczne oraz system inteligentnego zarządzania budynkiem, po to by zapewnić maksymalny komfort ale również zadbać o minimalizacje zużycia energii, a co za tym idzie maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji.

Spotkajmy się w VANTA Business Center.

Serdecznie zapraszamy !1350 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

VANTA Business Center

VANTA Business Center

32-050 Skawina, ul. Piłsudskiego 77

telefon pokaż kontakt

Telefon: 500 432 909

Adres e-mail: marcin.smagacz@vantagroup.pl

Strona www: www.vantacenter.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdziałki do kupieniakamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tarnobrzegmieszkania na sprzedaż powiat Wielickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Nowogrodziecdomy na sprzedaż gmina Gryfów Śląskimieszkania na wynajem w Woli Dereźniańskiejdomy na sprzedaż w Dzierząźniedomy na wynajem w Lipowcu

Deweloperzy

);