Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Skotnickie Wzgórza 5, Kraków, ul. M. Grzegorzewskiej

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe domy

Lokalizacja:

Kraków, Dębniki, ul. M. Grzegorzewskiej

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 149,89 do 250,79 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Skotnickie Wzgórza 5
wykonawca:
EDEN-BUD Tadeusz Klimowicz
lokalizacja:
Kraków, Dębniki, ul. M. Grzegorzewskiej
typ obiektu:
domy
powierzchnie mieszkalne:
od 149,89 do 250,79 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
16
termin oddania:
IV kwartał 2024
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Prezenter inwestycji

Skotnickie Wzgórza 5
Wyjątkowa lokalizacja osiedla Skotnickie Wzgórza 5 w Krakowie otoczonego piękną przyrodą i nowoczesną architekturą zapewnia mieszkańcom nie tylko wysoką jakość życia, ale także nieograniczone możliwości aranżacyjne swoich domów, harmonijnie wkomponowanych w malownicze otoczenie Bielańsko Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią nowoczesność, energooszczędność i przemyślane projekty domów, które stanowią doskonałą symbiozę między funkcjonalnością a estetyką, tworząc wyjątkową enklawę życia na łagodnie opadającym wzgórzu.

Wyjątkowa lokalizacja
Skotnickie Wzgórza 5 to kolejny etap osiedla zlokalizowanego na łagodnie opadającym wzgórzu w rejonie ulic Brucknera i Grzegorzewskiej w Krakowie. Lokalizacja domów na osiedlu Skotniki cieszy się coraz większą renomą, ze względu konsekwentną realizację enklawy nowoczesnych, ekskluzywnych domów wyróżniających się wysoką jakością, estetyką, a zarazem funkcjonalnych i ekonomicznych w eksploatacji. Domy cechuje modernistyczna architektura harmonijnie wpisująca się w otoczenie otwartych terenów zielonych o unikalnych walorach przyrodniczych i widokowych.

Nowoczesna architektura domów
Architektura domów jest elegancka, harmonijna i spójna dla całego osiedla. Charakteryzuje się nowoczesną estetyką, minimalizmem w zakresie formy nawiązującym do wzorców skandynawskich. Inspiracja tym stylem znajduje swój wyraz w dbałości o szlachetny detal dekoracyjny, stonowanym kolorem elewacji oraz w prostych i estetycznych formach, które wpisują się w malownicze otoczenie Bielańsko Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Przemyślany projekt
Zespół obejmuje 16 budynków usytuowanych przy uliczce wewnętrznej. Przejrzysty układ urbanistyczny wpisuje się w kształt działki nadając zabudowie ciekawy układ. Po południowej stronie drogi zaprojektowaliśmy 10 domów w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 150 m2, na działkach ok 3,1 ara, które układają się kaskadowo zgodnie z nachyleniem terenu. Pozostałą część działki wypełniają domy wolnostojące o pow. użytkowej ok. 250 m2, na działkach o powierzchni od 6,5 do 8 arów, których układ został dopasowany do kształtu działki. Wjazd na uliczkę wewnętrzną zaprojektowano z ulicy Grzegorzewskiej. Przy domach bliźniaczych przewidziano miejsce na wiatę na dwa samochody wraz z boksem gospodarczym.

Domy wolnostojące zostały wyposażone w garaż dwustanowiskowy. Na parterze każdego domu przewidziano maksymalnie otwartą i doskonale doświetloną strefę dzienną. Słoneczne wnętrza salonu, jadalni i kuchni zlokalizowane są w otwartej przestrzeni doskonale doświetlone dużymi przeszkleniami na całą wysokość kondygnacji. Okno narożne z drzwiami przesuwnymi zapewnia wspaniałe widoki na otaczające tereny zielone i Wzgórza Skotnickie.

Przedłużeniem salonu jest taras z wyjściem od strony południowej lub zachodniej, gdzie będzie można cieszyć się własnym ogrodem. Aby zapewnić spójność osiedla w zakresie zieleni mieszkańcy otrzymają koncepcyjny projekt zagospodarowania ogrodu i małej architektury jako inspiracje do indywidualnego wykorzystania.

Swoboda aranżacji przestrzeni
Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort, ergonomie i funkcjonalność, a jednocześnie swobodę indywidulanej aranżacji przestrzenie do własnych potrzeb. Projekt umożliwia adaptację powierzchni domu do zmieniających się potrzeb rodziny, przygotowane wariantowe aranżacje stanowią inspiracje do indywidualnych rozwiązań. Szczególnie poddasze oddane jako otwarta przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Ekonomia i energooszczędność
Zastosowane materiały, izolacje, sposób wykonania i nadzór nad budową zapewniają energooszczędność oraz trwałość i solidność domów , co już znalazło potwierdzenie w jakości i kosztach eksploatacji poprzednich etapów inwestycji.290 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

EDEN-BUD Tadeusz Klimowicz

EDEN-BUD Tadeusz Klimowicz

Kraków, ul. Brucknera

telefon pokaż kontakt

Telefon: 535 050 050

Adres e-mail: eden-bud@klimowicz.net.pl

Strona www: www.ville4e.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Zawierciańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Tarnobrzeskidomy na sprzedaż gmina Domaniówmieszkania na wynajem gmina Iłowamieszkania na sprzedaż w Romanówcemieszkania na sprzedaż w Gierałtowiczkachdomy na sprzedaż w Podłużycach

Deweloperzy

);