Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Prestige City, Kraków

mieszkania na sprzedaż, domy

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 58,23 do 132,00 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 4 159 do 5 877 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Prestige City
wykonawca:
Techniq
lokalizacja:
Kraków, Podgórze
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż, domy
powierzchnie mieszkalne:
od 58,23 do 132,00 m2
pokoje:
3, 5
dostępnych ofert:
36
termin oddania:
IV kwartał 2017
ceny:
mieszkalne: od 4 159 do 5 877 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Standard wykończenia
 • Otoczenie

Osiedle ”PRESTIGE CITY” wspaniała nowa inwestycja na obrzeżach Krakowa

W miejscu PIĘKNYM, UROKLIWYM, CICHYM i PEŁNYM ZIELENI.

PRESTIGE CITY to kompleksowy unikalny projekt architektoniczny dla najbardziej wymagających klientów!

PRESTIGE CITY to niesamowita przestrzeń gdzie na terenie prawie 5 hektarów powstaje kompleks ponad 100 prestiżowych domów!

Inwestycja posiada PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ !

Inwestycja posiada RACHUNEK POWIERNICZY ZABEZPIECZAJĄCY NABYWCÓW prowadzony w banku Millennium.

Inwestycja kwalifikuje się do RZĄDOWYCH DOPŁAT w PROGRAMIE MDM

Budowa rozpoczęta, inwestycja w trakcie realizacji !

KONTAKT w sprawie oferty: Paweł Mruk Zobacz kontakt600-604-413

Osiedle ”Prestige City” to unikatowy projekt mający zapewnić przyszłym mieszkańcom wszystko co potrzebują do komfortowego i przyjemnego życia!

Osiedle zostało tak zaprojektowane by każdy mieszkaniec znalazł tu coś dla siebie.

Wiemy że dla każdego człowieka ważne są inne aspekty życia, Jedni chcą prowadzić aktywny styl życia, inni nastawiają się na zdrowie. Część najbardziej ceni sobie bezpieczeństwo, a jeszcze inni mają bzika na punkcie technologii.

My zaprojektowaliśmy WSZYSTKIE pożądane cechy osiedla mieszkaniowego w ramach jednego kompletnego projektu. TWORZĄC MIEJSCE UNIKALNE I PIĘKNE. gdzie można naprawdę żyć i korzystać z życia pełną piersią. A to wszystko dostępne w unikalnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Krakowa z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi.

Fundamentami na które składa się osiedle są :

 • ZDROWIE / PRZYRODA
 • BEZPIECZEŃSTWO i SPOKÓJ
 • SPORT / REKREACJA
 • CIEPŁO
 • TECHNOLOGIA / INTELIGENCJA / ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
 • KOMUNIKACJA
,a całość domyka PRESTIŻ lokalizacji, wspaniała nowoczesna ARCHITEKTURA i unikalny DESIGN osiedla.

Zapraszamy serdecznie

Poznaj życie w miejscu spokojnym i zdrowym w otoczeniu przyrody

ZDROWIE / PRZYRODA – las, park dworski, ścieżki rowerowe, ścieżki spacerowe, szachy, miejsca odpoczynku i relaksu, ryneczek, tężnie solankowe ……………

Gwarantujemy Ci życie w ciszy i spokoju. W symbiozie z przyrodą gdzie będziesz mógł wybrać się na spacer czy większą wyprawę. Przyroda nie jest w pobliżu czy w niedalekiej odległości – w naszej lokalizacji przyroda jest bezpośrednim sąsiadem!:-)

W otoczeniu lasów i świeżego powietrza gdzie Twoim sąsiadem będzie las Libertowski miejsce pełne zieleni, wysokich drzew. W otoczeniu dworu i parku ”Dworu w Korabnikach” W miejscu pięknym i urokliwym.

Na naszym osiedlu znajdziesz miejsce gdzie w spokoju będziesz mógł Ty i Twoje dzieci zadbać o swoje zdrowie i przebywać w zdrowym klimacie.

Na osiedlu ”Prestige City” powstaną gradiernie wytwarzające leczniczy mikroklimat, a przebywanie wśród nich 2 godzin odpowiada 3 dniom spędzonym nad morzem, wraz z jego niepowtarzalnymi właściwościami leczniczymi, rehabilitacyjnymi i relaksacyjnymi. Taki klimat wokół tężni zostanie uzyskany za pomocą technologii, która poprzez rozbijanie kropel ociekającej solanki powoduje hydro-jonizację, podobnie jak naturalnie rozbryzgujące się fale morskie. Powietrze w otoczeniu tężni solankowej jest czyste i nasycone minerałami takimi jak: jod, brom, wapń, magnez, sód, potas, żelazo.

Na Zdrowie!

Na osiedlu ”Prestige City” znajdziesz także ścieżki spacerowe/rowerowe gdzie po pracy czy w weekend będzie można oddać się wędrówką i spacerom w rodzinnym gronie. To także miejsce gdzie będą mogły bezpiecznie wyszaleć się dzieciaki. Łączna długość pętli wokół osiedla będzie wynosić około 700 metrów.

Znajdą się tam także miejsca do odpoczynku gdzie będzie można usiąść i podziwiać przyrodę, pograć w szachy czy w tenisa !

Poznaj życie w miejscu bezpiecznym i spokojnym

BEZPIECZEŃSTWO i SPOKÓJ – ogrodzenie osiedla, system domofonów, system kamer, system monitoringu, system alarmowy, możliwość uruchomienia ochrony, cisza, spokój, tereny zielone dla wypoczynku i rekreacji, bezpieczeństwo, chodnik wokół osiedla ………..

Osiedle ”Prestige City” zlokalizowane jest w wyjątkowym miejscu. Z jednej strony jest to teren zielony, cichy i spokojny. Z drugiej natomiast osiedle znajduje się bardzo blisko centrum Krakowa i jest dobrze skomunikowane.

To idealne miejsce to życia!

Na komfort życia jego mieszkańców i ich bezpieczeństwo składać będą się min.

system domofonów , system monitoringu, system alarmowy, ogrodzenie całego osiedla, chodnik wokół osiedla, możliwość uruchomienia ochrony.

To są zabezpieczenia, które zapewnią mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. To osiedle gdzie Ty i Twoja rodzina poczują się naprawdę wyjątkowo i bezpiecznie.

Poznaj życie w miejscu pełnym sportu i rekreacji !

SPORT / REKREACJA – ścieżki rowerowe, ścieżki spacerowe, kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną, basen, place zabaw, siatkówka plażowa i mnóstwo piasku ………….

Gwarantujemy Ci życie w miejscu gdzie w zasięgu ręki będziesz miał możliwość skorzystania z wielu atrakcji i możliwości spędzania aktywnego trybu życia.

Trasy spacerowe i ścieżki rowerowe to miejsca gdzie dzieciaki będą mogły się bezpiecznie wyszaleć. Łączna ich długość to około 700 metrów !

Do dyspozycji mieszkańców będzie także oddany kort tenisowy i boisko sportowe gdzie będzie można urządzić np. turniej osiedlowy :-)

Nie zapominamy także o placach zabaw dla najmłodszych

Do dyspozycji mieszkańców oddany będzie także budynek klubowy wraz z basenem i terenem rekreacyjnym w którym to budynku będzie się znajdować docelowo także przedszkole i klub fitness.

Poznaj życie na osiedlu inteligentnym pełnym rozwiązań energooszczędnych

Całość osiedla, każdy dom czy mieszkanie będzie miało przygotowaną instalacje pod telewizje, telefon i mega szybki INTERNET ŚWIATŁOWODOWY 300 Mbs.

Osielde będzie monitorowane systemem kamer dla bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców.

Domy wyposażonę będą w drzwi Gerda oraz bramy z napędem na pilota firmy Wiśniowski. Całość osiedla będzie ogrodzona, a wjazd na osiedle będzie możliwy poprzez bramy wjazdowe sterowane automatyką. Wejście poprzez furtki z systemem domofonowym zamontowanym w każdym domu.

Każdy domrodzina w ramach pakietów dodatkowych może skorzystać z dodatkowych rozwiązań takich jak system domu inteligentnego Fibaro sterujący całością domu w tym systemem ogrzewania, światła, dźwięku czy bezpieczeństwa.

W ramach pakietów dodatkowych można także rozważyć doposażenie domu w systemy energooszczędne takie jak solary, wentylacje mechaniczna, ogniwa fotowoltaniczne itd.

Poznaj osiedle gdzie domy wybudowane są solidnie i są ciepłe

Firma Techniq jest firmą z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami

Wybudowaliśmy już ponad 150 domów w ostatnich 10 latach naszej działalności. Za nami przemawia już ponad 20 osiedli mieszkaniowych.

Teraz budujemy dla państwa nasze marzenie czyli kompletne, piękne i wyjątkowe osiedle ”Prestige City”

Sami budujemy i sami sprzedajemy przez co cały proces od zakupu ziemi do przekazania kluczy znajduję w ramach jednej firmy, przez co macie państwo gwarancje, że państwa dom będzie bezpieczny!

Nasze domy cechuje wysoka jakość wykonania. Budujemy w technologii tradycyjnej. Najważniejsze cechy naszych budynkow na osiedlu ”Prestige City” opisane sa poniżej:

 • CIEPŁO – zwiększona energooszczędność budynków
 • Kominki – przyłącz do kominka w każdym domu
 • Piece kondensacyjne – możliwość zamówienia pakietu energooszczędnego
 • MATERIAŁY – wysokiej jakości materiały budowlane
 • Wysoki Standard wykończenia
 • AKUSTYKA – budynki oddzielone podwójnymi ścianami akustycznymi ( 50 cm grubości )
 • Rury – zastosowanie rur nisko szumowych
 • DOMOFONY – każdy dom wyposażony w system domofonowy
 • ŚWIATŁOWÓD – każdy dom wyposażony w przyłącz śwaitłowodowy
 • BRAMY na Pilota3958 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Techniq

Techniq

32-020 Wieliczka, ul. Gwarków 29

telefon pokaż kontakt

Telefon: 530 888 014

Adres e-mail: biuro.techniq@gmail.com

Strona www: www.techniq.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf