Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Prądnicka 65, Kraków

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Krowodrza, ul. Prądnicka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 43,54 do 65,44 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Prądnicka 65
wykonawca:
Tętnowski Development
lokalizacja:
Kraków, Krowodrza, ul. Prądnicka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 43,54 do 65,44 m2
pokoje:
2, 3
dostępnych ofert:
29
termin oddania:
I kwartał 2017
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Nasza nowa inwestycja PRĄDNICKA 65 realizowana jest w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza, w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Współczesna stylistyka architektoniczna budynku stylem i charakterem nawiązuje do poprzemysłowej historii i decyduje o jego unikatowym charakterze.

Inwestycja składa się z części mieszkalnej z lokalami usługowymi na parterze i odrębnej części biurowo-usługowej, zlokalizowanej od strony ul. Lekarskiej. W Budynku znajdować się będą 172 funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, o powierzchniach od 31 m2 wykończeniowe, okna typu portfenetry, balkony, komórki lokatorskie i miejsca parkingowe w podziemnym garażu to elementy stanowiące o komforcie, który chcemy zapewnić naszym Klientom.

Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów budowlanych i dbałość o detale świadczą o wyjątkowości naszego nowego projektu.

Krowodrza niezmiennie uważana jest za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic w Krakowie. Doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja, łatwy dostęp do centrum i liczne tereny zielone stanowią o jej atrakcyjności.

zdjęcie do oferty

20 lutego 2017

Aktualnie wykonywane są pracę związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku.

Wewnątrz trwają pracę związane z wykończeniem części wspólnych.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Prądnicka 65 – nowa jakość w prestiżowej dzielnicy

Kraków:

W czołówce najpopularniejszych lokalizacji w Krakowie stałą pozycję zajmuje Krowodrza. To obszar, który na miejsce zamieszkania wybierają osoby dostrzegające możliwości, jakie niesie ze sobą posiadanie nieruchomości na terenie dobrze skomunikowanym ze ścisłym centrum miasta, z wygodnym dostępem do różnych instytucji, ośrodków kultury, węzłów komunikacyjnych, sklepów i całego zaplecza kulturalno-rozrywkowego Grodu Kraka. Za popularnością inwestycji realizowanych w tej części Krakowa przemawia także prestiż wynikający m.in. z bliskości zabytkowej zabudowy i umiejętnego wpisywania nowych obiektów w historyczną tkankę miasta. Założenie to spełnia Prądnicka 65 – najnowsze przedsięwzięcie spółki Tętnowski Development.

Należy podkreślić, że projekt dewelopera nie powstał w oderwaniu od historycznego kontekstu ul. Prądnickiej, lecz stanowi jego szczególną kontynuację – architektura realizowanego budynku nawiązuje do poprzemysłowego charakteru tej części dzielnicy. Nowoczesne spojrzenie na planowanie tego rodzaju inwestycji przejawia się ponadto w wysokim stopniu funkcjonalności obiektu. Poza przygotowaniem komfortowych mieszkań inwestor zaplanował bowiem wyznaczenie dodatkowych stref: z lokalami usługowymi i biurowymi. Zgodnie z przyjętą koncepcją, w 6-piętrowym budynku znajdą się 172 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (od 31 mkw. do 65 mkw) i z różnym układem pomieszczeń. Oferta obejmuje lokale 1-, 2- oraz 3-pokojowe. Z uwagi na wygodę codziennego funkcjonowania przyszłych mieszkańców, a także atrakcyjność całej inwestycji, parter przeznaczono na powierzchnie handlowo - usługowe, z których będzie można korzystać praktycznie bez wychodzenia z budynku. Kolejną strefę w obiekcie wyznaczają biura zaprojektowane od strony ul. Lekarskiej. Zaadaptowanie powierzchni na przestrzeń biurową w osobnej części budynku pozwoliło oddzielić od siebie jego dwie zasadnicze funkcje, co stanowi pewne udogodnienie zarówno dla nabywców mieszkań, jak i osób wybierających Prądnicką 65 na przyszłe miejsce pracy.

Na komfort użytkowania inwestycji przekładają się także takie czynniki jak m.in. oszczędność czasu, na którą pozwalają nie tylko wspomniane punkty usługowe zlokalizowane w budynku, ale także stanowiska parkingowe zarezerwowane dla lokatorów w podziemnej kondygnacji. Praktycznym i oczekiwanym rozwiązaniem jest także wygospodarowanie dodatkowego miejsca na komórki lokatorskie i balkony, które często stanowią ważny aspekt brany pod uwagę podczas podejmowania decyzji o zakupie mieszkania w danej inwestycji.

W związku z tym, że spółka Tętnowski Development za cel stawia sobie dotarcie ze swoją ofertą do wymagającego klienta, a tym samym sprostanie jego oczekiwaniom, do wznoszenia budynku wykorzystywane będą wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Poszczególne części obiektu zaprojektowano z dbałością o detale, co korzystnie wpłynie również na jego estetykę: taki efekt deweloper osiągnie m.in. dzięki montażowi okien typu portfenetry.

Uruchomienie sprzedaży i rozpoczęcie podpisywania umów rezerwacyjnych zaplanowano na luty 2015 r.

 1651 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Biuro sprzedaży

Biuro sprzedaży

30-017 Kraków, ul. Wrocławska 80

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 630-99-11, 12 630-99-33

Adres e-mail: biuro@tetnowski.pl

Strona www: pradnicka65.pl/

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf