Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Prądnicka 65

mieszkania

Lokalizacja:

Kraków, Krowodrza, ul. Prądnicka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 43,54 do 65,44 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Prądnicka 65
wykonawca:
Tętnowski Development
lokalizacja:
Kraków, Krowodrza, ul. Prądnicka
typ obiektu:
mieszkania
powierzchnie mieszkalne:
od 43,54 do 65,44 m2
pokoje:
2, 3
dostępnych ofert:
29
termin oddania:
I kwartał 2017
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Nasza nowa inwestycja PRĄDNICKA 65 realizowana jest w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza, w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Współczesna stylistyka architektoniczna budynku stylem i charakterem nawiązuje do poprzemysłowej historii i decyduje o jego unikatowym charakterze.

Inwestycja składa się z części mieszkalnej z lokalami usługowymi na parterze i odrębnej części biurowo-usługowej, zlokalizowanej od strony ul. Lekarskiej. W Budynku znajdować się będą 172 funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, o powierzchniach od 31 m2 wykończeniowe, okna typu portfenetry, balkony, komórki lokatorskie i miejsca parkingowe w podziemnym garażu to elementy stanowiące o komforcie, który chcemy zapewnić naszym Klientom.

Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów budowlanych i dbałość o detale świadczą o wyjątkowości naszego nowego projektu.

Krowodrza niezmiennie uważana jest za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic w Krakowie. Doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja, łatwy dostęp do centrum i liczne tereny zielone stanowią o jej atrakcyjności.

zdjęcie do oferty

20 lutego 2017

Aktualnie wykonywane są pracę związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku.

Wewnątrz trwają pracę związane z wykończeniem części wspólnych.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Prądnicka 65 – nowa jakość w prestiżowej dzielnicy

Kraków:

W czołówce najpopularniejszych lokalizacji w Krakowie stałą pozycję zajmuje Krowodrza. To obszar, który na miejsce zamieszkania wybierają osoby dostrzegające możliwości, jakie niesie ze sobą posiadanie nieruchomości na terenie dobrze skomunikowanym ze ścisłym centrum miasta, z wygodnym dostępem do różnych instytucji, ośrodków kultury, węzłów komunikacyjnych, sklepów i całego zaplecza kulturalno-rozrywkowego Grodu Kraka. Za popularnością inwestycji realizowanych w tej części Krakowa przemawia także prestiż wynikający m.in. z bliskości zabytkowej zabudowy i umiejętnego wpisywania nowych obiektów w historyczną tkankę miasta. Założenie to spełnia Prądnicka 65 – najnowsze przedsięwzięcie spółki Tętnowski Development.

Należy podkreślić, że projekt dewelopera nie powstał w oderwaniu od historycznego kontekstu ul. Prądnickiej, lecz stanowi jego szczególną kontynuację – architektura realizowanego budynku nawiązuje do poprzemysłowego charakteru tej części dzielnicy. Nowoczesne spojrzenie na planowanie tego rodzaju inwestycji przejawia się ponadto w wysokim stopniu funkcjonalności obiektu. Poza przygotowaniem komfortowych mieszkań inwestor zaplanował bowiem wyznaczenie dodatkowych stref: z lokalami usługowymi i biurowymi. Zgodnie z przyjętą koncepcją, w 6-piętrowym budynku znajdą się 172 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (od 31 mkw. do 65 mkw) i z różnym układem pomieszczeń. Oferta obejmuje lokale 1-, 2- oraz 3-pokojowe. Z uwagi na wygodę codziennego funkcjonowania przyszłych mieszkańców, a także atrakcyjność całej inwestycji, parter przeznaczono na powierzchnie handlowo - usługowe, z których będzie można korzystać praktycznie bez wychodzenia z budynku. Kolejną strefę w obiekcie wyznaczają biura zaprojektowane od strony ul. Lekarskiej. Zaadaptowanie powierzchni na przestrzeń biurową w osobnej części budynku pozwoliło oddzielić od siebie jego dwie zasadnicze funkcje, co stanowi pewne udogodnienie zarówno dla nabywców mieszkań, jak i osób wybierających Prądnicką 65 na przyszłe miejsce pracy.

Na komfort użytkowania inwestycji przekładają się także takie czynniki jak m.in. oszczędność czasu, na którą pozwalają nie tylko wspomniane punkty usługowe zlokalizowane w budynku, ale także stanowiska parkingowe zarezerwowane dla lokatorów w podziemnej kondygnacji. Praktycznym i oczekiwanym rozwiązaniem jest także wygospodarowanie dodatkowego miejsca na komórki lokatorskie i balkony, które często stanowią ważny aspekt brany pod uwagę podczas podejmowania decyzji o zakupie mieszkania w danej inwestycji.

W związku z tym, że spółka Tętnowski Development za cel stawia sobie dotarcie ze swoją ofertą do wymagającego klienta, a tym samym sprostanie jego oczekiwaniom, do wznoszenia budynku wykorzystywane będą wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Poszczególne części obiektu zaprojektowano z dbałością o detale, co korzystnie wpłynie również na jego estetykę: taki efekt deweloper osiągnie m.in. dzięki montażowi okien typu portfenetry.

Uruchomienie sprzedaży i rozpoczęcie podpisywania umów rezerwacyjnych zaplanowano na luty 2015 r.

 1570 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Biuro sprzedaży

Biuro sprzedaży

30-017 Kraków, ul. Wrocławska 80

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 630-99-11, 12 630-99-33

Adres e-mail: biuro@tetnowski.pl

Strona www: pradnicka65.pl/

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości


Inwestycje deweloperskie KrakówInwestycje deweloperskie WarszawaInwestycje deweloperskie WrocławInwestycje deweloperskie PoznańInwestycje deweloperskie GdańskInwestycje deweloperskie GdyniaInwestycje deweloperskie RzeszówInwestycje deweloperskie KatowiceNowe mieszkania KrakówNowe mieszkania WarszawaNowe mieszkania WrocławNowe mieszkania PoznańNowe mieszkania GdańskNowe mieszkania GdyniaNowe mieszkania RzeszówNowe mieszkania KatowiceRynek pierwotny KrakówRynek pierwotny WarszawaRynek pierwotny WrocławRynek pierwotny PoznańRynek pierwotny GdańskRynek pierwotny GdyniaRynek pierwotny RzeszówRynek pierwotny Katowice

Deweloperzy