Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Osiedle ZAM, Kraków, ul. Rydlówka

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 38,51 do 73,94 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 9 810 do 11 020 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle ZAM
wykonawca:
Echo Investment S.A.
lokalizacja:
Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 38,51 do 73,94 m2
pokoje:
1, 3
dostępnych ofert:
5
termin oddania:
II kwartał 2022
ceny:
mieszkalne: od 9 810 do 11 020 PLN/m2
  • Opis inwestycji

Poznaj osiedle ZAM od Echo Investment i ZAMieszkaj w doskonałej lokalizacji.

Inwestycja zlokalizowana jest w doskonale skomunikowanej okolicy uzdrowiska Mateczny-Zdrój, tylko 5 min od Ronda Matecznego.

Wśród niskiej i kameralnej zabudowy zostało zaplanowane wiele rozwiązań polepszających komfort życia przyszłych mieszkańców.

ZAM, to niska i kameralna zabudowa, w której zostało zaplanowane wiele rozwiązań polepszających komfort życia przyszłych mieszkańców.

Osiedle łączy uroki mieszkania w zielonej, funkcjonalnej przestrzeni z benefitami charakterystycznymi dla lokalizacji w centralnym punkcie miasta. Na miejscu będzie można odpocząć na dziedzińcu pełnym różnych form zieleni, jak np. ścieżka rekreacyjna z elementami roślinnych ścian.

Do dyspozycji mieszkańców osiedla będzie także ogródek społeczny, a każde z mieszkań w inwestycji będzie posiadło balkon, taras lub ogródek.

By zagwarantować przyszłym lokatorom komfort zarządzania swoim mieszkaniem za pośrednictwem aplikacji, w standardzie wyposażenia każdego z lokali deweloper oferuje rozwiązania Echo Smart.

Mieszkańcy ZAM będą mogli pobrać na swój smartfon specjalną aplikację Blue Bolt, za pomocą której otworzą drzwi wejściowe do budynku oraz bramę garażową, a także zawołają windę, która zawiezie ich na wybrane piętro.

Echo Investment w Krakowie jest obecne od ponad 20 lat. Deweloper zrealizował w tym mieście blisko 20 inwestycji, z czego aż 14 stanowiły osiedla mieszkaniowe i apartamentowce m.in. Dom pod Wilgą, Apartamenty Go, Kościuszki Apartments. Obecnie Echo Investment jest w trakcie realizacji trzech inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – projektu ZAM oraz osiedli KRK i Bonarka Living.570 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Echo Investment S.A.

Echo Investment S.A.

30-503 Kraków, ul. Krasickiego 30

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 203 14 84

Adres e-mail:

Strona www: www.zam-echo.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Pleszewskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Nowotarskidomy na sprzedaż gmina Mińsk Mazowieckilokale użytkowe na wynajem gmina Ostrowitemieszkania na sprzedaż w Niegardowiemieszkania na sprzedaż w Zmyślonej Ligockiejdomy na wynajem w Kolonia Obrowska

Deweloperzy

);