Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Osiedle Stawowa, Kraków, ul. Stawowa

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały/Bronowice Wielkie, ul. Stawowa

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 29,89 do 84,60 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 7 600 do 8 600 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Stawowa
wykonawca:
PBiOT „FRONTON” Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały/Bronowice Wielkie, ul. Stawowa
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 29,89 do 84,60 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
87
termin oddania:
II kwartał 2021
ceny:
mieszkalne: od 7 600 do 8 600 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Otoczenie
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Stawowa - osiedle w cenionej od lat krakowskiej dzielnicy Bronowice Wielkie będzie charakteryzowało się prostą elegancką formą, nowoczesnymi detalami, przestronnymi wnętrzami oraz doskonale zorganizowaną zieloną przestrzenią wspólną.

Planowane mieszkania będą posiadały duże balkony, jasne wnętrza i funkcjonalne układy. Proponujemy mieszkania o strukturze od jedno do czteropokojowych o powierzchni użytkowej od 30 do 85 m2. Mieszkania na parterze z przynależnymi ogródkami. Pod budynkami zostały zaprojektowane dwa garaże wielostanowiskowe, dodatkowo można tez zakupić komórkę lokatorską zlokalizowaną na poziomie garaży.

Kolejny atut inwestycji stanowi bliskość Centr Handlowych, doskonała komunikacja miejska (w sąsiedztwie m. in. planowany szybki tramwaj) oraz dogodny dojazd na teren lotniska Balice jak również do obwodnicy Krakowa i autostrady A4.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

zdjęcie do oferty

Komunikacja
Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.
W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Stawowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ojcowska Wągroda.

Edukacja
W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stawowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole św. Franciszka w odległości 250m, Prywatny Żłobek Tęczowe Misie w odległości 1100m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 1200m.

Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się ULTRAMED SP.P. GABINET LEKARSKI I STOMATOLOGICZNY. MAGA P., GREGORCZYK-MAGA I., w odległości 800 m znajduje się MEDYK SP. Z O.O., w odległości 1200 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi
W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU, w odległości 1250 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY.1381 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Osiedle pod Pomnikiem
50 ha na Mazurach

Osiedle pod Pomnikiem

Wieliczka, ul. Winnicka 

50 ha na Mazurach

Krzywe koło Olecka 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

PBiOT „FRONTON” Sp. z o.o.

PBiOT „FRONTON” Sp. z o.o.

30-001 Kraków, ul. Kamienna 19

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 630-17-46, (12) 630-17-47, (12) 630-17-48

Adres e-mail: fronton2@fronton.pl

Strona www: www.fronton.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażmieszkania do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Przemyśllokale użytkowe na wynajem powiat M. Siemianowice Śląskiemieszkania na wynajem gmina Terespoldomy na sprzedaż gmina Lubomierzdomy na wynajem w Karolewiemieszkania na sprzedaż w Moszczenicydomy na sprzedaż w Gręboszowie

Deweloperzy

);