Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Osiedle Paryskie, Gliwice

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Lubliniecka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 27,65 do 104,88 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Paryskie
wykonawca:
OSIEDLE PARYSKIE SP. ZO.O. SP. KOMANDYTOWA
lokalizacja:
Gliwice, ul. Lubliniecka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 27,65 do 104,88 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
61
termin oddania:
Budynek 4 III kwartał 2017
Budynek 5 b.d.

ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Paryskie to założenie architektoniczno-urbanistyczne o współczesnym charakterze, którego celem jest stworzenie dla Państwa nowej komfortowej przestrzeni mieszkaniowej w sąsiedztwie Radiostacji Gliwickiej.

Oferujemy naszym Klientom sześć budynków mieszkalnych , każdy z nich to dwie bryły połączone nowoczesną, przeszkloną klatką schodową, o łącznej ilości 189 lokali mieszkalnych.

Zróżnicowane powierzchnie od 27,70m2 do 102,86m2 oraz ich funkcjonalny układ zaspokoją wymagania nie tylko singli ale również osób zainteresowanych zakupem większego lokalu do zamieszkania z rodziną. Oferujemy również możliwość łączenia lokali mieszkalnych.

Teren inwestycji jest ogrodzony, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziany jest plac zabaw.

W celu zwiększenia komfortu mieszkańców, budynki wyposażone są w windy, parkingi podziemne i monitoring. Dodatkowo do dyspozycji są zewnętrzne miejsca parkingowe, chodniki, zieleńce oraz atrakcje związane z sąsiadującą Radiostacją Gliwicką.

Dogodna lokalizację blisko centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4 i A1, oraz bogatym zapleczem infrastruktury – w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe, to atuty które z pewnością wpłyną na komfort życia przyszłych mieszkańców.

Osiedle Paryskie to inwestycja, która zadowoli Klientów ceniących wysoki standard i prestiż.

  • inwestor: Franciszek Jopek
  • wykonawca: Dombud

Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4, A1 i DK 88 oraz bogatym zapleczem infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe.

zdjęcie do oferty

Osiedle Paryskie to sześć budynków mieszkalnych, z których każdy składa się z dwóch brył połączonych przeszkloną, nowoczesną klatką schodową.

Teren inwestycji jest ogrodzony, budynki wyposażone są w monitoring, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziany jest plac zabaw.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
Budlex wspiera program „Bydgoska Rodziny 3+„

Bydgoszcz:

Spółka Budlex, działająca na bydgoskim i toruńskim rynku nieruchomości, jako pierwszy deweloper przyłączyła się do projektu „Bydgoska Rodziny 3+„. W ramach programu ukierunkowanego na promowanie modelu dużej rodziny, firma opracowała specjalną ofertę, która zakłada rabaty dla klientów posiadających imienną Kartę Rodzinną. Osoby, które spełniają wymieniony wyżej warunek, mogą otrzymać 3-procentowy rabat przy zakupie lokalu we wskazanych przez dewelopera inwestycjach realizowanych w Bydgoszczy.

Promocja obejmuje lokale zaprojektowane w ramach osiedla Zielone Tarasy położonego przy ul. Glinki. Na rabaty mogą liczyć także rodziny zainteresowane zakupem mieszkania w inwestycji Osiedle Paryskie przy ul. Pestalozziego. Listę projektów mieszkaniowych uwzględnionych w programie „Bydgoska Rodziny 3+” zamykają: Osiedle Kapitańskie zlokalizowane przy ul. Powstania listopadowego oraz budynek mieszkalny przy ul. Koszarowej.

Przykładowo, inwestycja Zielone Tarasy znajduje się w niedalekiej odległości od zielonych terenów Puszczy Bydgoskiej, a także przystanków komunikacji miejskiej, dzięki którym dojazd do innych części miasta nie będzie dla mieszkańców osiedla dużym utrudnieniem, Docelowo na działce zostanie wniesionych 13 budynków. W ofercie podkreślono m.in. wysoki standard części wspólnych, a także takie udogodnienia jak garderoby w mieszkaniach, system monitoringu, całodobowa ochrona oraz podziemny parking.

W przypadku Osiedla Paryskiego warto natomiast wspomnieć o lokalizacji w ścisłym centrum Bydgoszczy. W ramach inwestycji zaprojektowano kompleks apartamentowców, których układ i architektura nawiązują do krajobrazu przestrzeni miejskiej XIX-wiecznego Paryża. Duży nacisk deweloper położył na elegancją formę i dekoracyjne detale, które mają podkreślać prestiż przedsięwzięcia. Wśród rozwiązań zastosowanych w wykończeniu obiektów znalazło się m.in. wykorzystanie granitowych posadzek przy realizacji kratek schodowych oraz instalacja galeriowego oświetlenia.
 9117 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

OSIEDLE PARYSKIE SP. ZO.O. SP. KOMANDYTOWA

OSIEDLE PARYSKIE SP. ZO.O. SP. KOMANDYTOWA

41-804 Zabrze, ul. Srebrna 4

telefon pokaż kontakt

Telefon: 505 075 412, 510 106 443

Adres e-mail: biuro@osiedleparyskie.com.pl

Strona www: www.osiedleparyskie.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf