Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Osiedle Paryskie, Gliwice

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Lubliniecka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 27,65 do 104,88 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Paryskie
wykonawca:
Franciszek Jopek
lokalizacja:
Gliwice, ul. Lubliniecka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 27,65 do 104,88 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
65
termin oddania:
Budynek 4 III kwartał 2017
Budynek 5 b.d.

ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Paryskie to założenie architektoniczno-urbanistyczne o współczesnym charakterze, którego celem jest stworzenie dla Państwa nowej komfortowej przestrzeni mieszkaniowej w sąsiedztwie Radiostacji Gliwickiej.

Oferujemy naszym Klientom sześć budynków mieszkalnych , każdy z nich to dwie bryły połączone nowoczesną, przeszkloną klatką schodową, o łącznej ilości 189 lokali mieszkalnych.

Zróżnicowane powierzchnie od 27,70m2 do 102,86m2 oraz ich funkcjonalny układ zaspokoją wymagania nie tylko singli ale również osób zainteresowanych zakupem większego lokalu do zamieszkania z rodziną. Oferujemy również możliwość łączenia lokali mieszkalnych.

Teren inwestycji jest ogrodzony, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziany jest plac zabaw.

W celu zwiększenia komfortu mieszkańców, budynki wyposażone są w windy, parkingi podziemne i monitoring. Dodatkowo do dyspozycji są zewnętrzne miejsca parkingowe, chodniki, zieleńce oraz atrakcje związane z sąsiadującą Radiostacją Gliwicką.

Dogodna lokalizację blisko centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4 i A1, oraz bogatym zapleczem infrastruktury – w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe, to atuty które z pewnością wpłyną na komfort życia przyszłych mieszkańców.

Osiedle Paryskie to inwestycja, która zadowoli Klientów ceniących wysoki standard i prestiż.

  • inwestor: Franciszek Jopek
  • wykonawca: Dombud

Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4, A1 i DK 88 oraz bogatym zapleczem infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe.

zdjęcie do oferty

Osiedle Paryskie to sześć budynków mieszkalnych, z których każdy składa się z dwóch brył połączonych przeszkloną, nowoczesną klatką schodową.

Teren inwestycji jest ogrodzony, budynki wyposażone są w monitoring, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziany jest plac zabaw.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
Budlex wspiera program „Bydgoska Rodziny 3+„

Bydgoszcz:

Spółka Budlex, działająca na bydgoskim i toruńskim rynku nieruchomości, jako pierwszy deweloper przyłączyła się do projektu „Bydgoska Rodziny 3+„. W ramach programu ukierunkowanego na promowanie modelu dużej rodziny, firma opracowała specjalną ofertę, która zakłada rabaty dla klientów posiadających imienną Kartę Rodzinną. Osoby, które spełniają wymieniony wyżej warunek, mogą otrzymać 3-procentowy rabat przy zakupie lokalu we wskazanych przez dewelopera inwestycjach realizowanych w Bydgoszczy.

Promocja obejmuje lokale zaprojektowane w ramach osiedla Zielone Tarasy położonego przy ul. Glinki. Na rabaty mogą liczyć także rodziny zainteresowane zakupem mieszkania w inwestycji Osiedle Paryskie przy ul. Pestalozziego. Listę projektów mieszkaniowych uwzględnionych w programie „Bydgoska Rodziny 3+” zamykają: Osiedle Kapitańskie zlokalizowane przy ul. Powstania listopadowego oraz budynek mieszkalny przy ul. Koszarowej.

Przykładowo, inwestycja Zielone Tarasy znajduje się w niedalekiej odległości od zielonych terenów Puszczy Bydgoskiej, a także przystanków komunikacji miejskiej, dzięki którym dojazd do innych części miasta nie będzie dla mieszkańców osiedla dużym utrudnieniem, Docelowo na działce zostanie wniesionych 13 budynków. W ofercie podkreślono m.in. wysoki standard części wspólnych, a także takie udogodnienia jak garderoby w mieszkaniach, system monitoringu, całodobowa ochrona oraz podziemny parking.

W przypadku Osiedla Paryskiego warto natomiast wspomnieć o lokalizacji w ścisłym centrum Bydgoszczy. W ramach inwestycji zaprojektowano kompleks apartamentowców, których układ i architektura nawiązują do krajobrazu przestrzeni miejskiej XIX-wiecznego Paryża. Duży nacisk deweloper położył na elegancją formę i dekoracyjne detale, które mają podkreślać prestiż przedsięwzięcia. Wśród rozwiązań zastosowanych w wykończeniu obiektów znalazło się m.in. wykorzystanie granitowych posadzek przy realizacji kratek schodowych oraz instalacja galeriowego oświetlenia.
 5906 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Franciszek Jopek

Franciszek Jopek

41-804 Zabrze, ul. Srebrna 4

telefon pokaż kontakt

Telefon: 505 075 412

Adres e-mail: biuro@osiedleparyskie.com.pl

Strona www: www.osiedleparyskie.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości


Inwestycje deweloperskie KrakówInwestycje deweloperskie WarszawaInwestycje deweloperskie WrocławInwestycje deweloperskie PoznańInwestycje deweloperskie GdańskInwestycje deweloperskie GdyniaInwestycje deweloperskie RzeszówInwestycje deweloperskie KatowiceNowe mieszkania KrakówNowe mieszkania WarszawaNowe mieszkania WrocławNowe mieszkania PoznańNowe mieszkania GdańskNowe mieszkania GdyniaNowe mieszkania RzeszówNowe mieszkania KatowiceRynek pierwotny KrakówRynek pierwotny WarszawaRynek pierwotny WrocławRynek pierwotny PoznańRynek pierwotny GdańskRynek pierwotny GdyniaRynek pierwotny RzeszówRynek pierwotny Katowice

Deweloperzy