Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Osiedle Paryskie, Gliwice, ul. Lubliniecka

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Lubliniecka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 27,65 do 104,88 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Paryskie
wykonawca:
OSIEDLE PARYSKIE SP. ZO.O. SP. KOMANDYTOWA
lokalizacja:
Gliwice, ul. Lubliniecka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 27,65 do 104,88 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
61
termin oddania:
Budynek 4 III kwartał 2017
Budynek 5 b.d.

ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Paryskie to założenie architektoniczno-urbanistyczne o współczesnym charakterze, którego celem jest stworzenie dla Państwa nowej komfortowej przestrzeni mieszkaniowej w sąsiedztwie Radiostacji Gliwickiej.

Oferujemy naszym Klientom sześć budynków mieszkalnych , każdy z nich to dwie bryły połączone nowoczesną, przeszkloną klatką schodową, o łącznej ilości 189 lokali mieszkalnych.

Zróżnicowane powierzchnie od 27,70m2 do 102,86m2 oraz ich funkcjonalny układ zaspokoją wymagania nie tylko singli ale również osób zainteresowanych zakupem większego lokalu do zamieszkania z rodziną. Oferujemy również możliwość łączenia lokali mieszkalnych.

Teren inwestycji jest ogrodzony, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziany jest plac zabaw.

W celu zwiększenia komfortu mieszkańców, budynki wyposażone są w windy, parkingi podziemne i monitoring. Dodatkowo do dyspozycji są zewnętrzne miejsca parkingowe, chodniki, zieleńce oraz atrakcje związane z sąsiadującą Radiostacją Gliwicką.

Dogodna lokalizację blisko centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4 i A1, oraz bogatym zapleczem infrastruktury – w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe, to atuty które z pewnością wpłyną na komfort życia przyszłych mieszkańców.

Osiedle Paryskie to inwestycja, która zadowoli Klientów ceniących wysoki standard i prestiż.

  • inwestor: Franciszek Jopek
  • wykonawca: Dombud

Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4, A1 i DK 88 oraz bogatym zapleczem infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe.

zdjęcie do oferty

Osiedle Paryskie to sześć budynków mieszkalnych, z których każdy składa się z dwóch brył połączonych przeszkloną, nowoczesną klatką schodową.

Teren inwestycji jest ogrodzony, budynki wyposażone są w monitoring, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziany jest plac zabaw.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
Osiedle Paryskie - wysoki standard w Gliwicach

Gliwice:

Osiedle Paryskie to inwestycja zlokalizowana przy ul. Lublinieckiej w Gliwicach. Inwestorem jest Franciszek Jopek, za wykonanie prac budowlanych odpowiada firma Dombud. Projekt obejmuje realizację 189 mieszkań usytuowanych w 6 budynkach, z których każdy składa się z dwóch części, połączonych przeszkloną klatka schodową z windą. Osiedle znajduje się w pobliżu centrum miasta, w sąsiedztwie historycznej Radiostacji Gliwickiej, otoczonej terenami zielonymi. Obszar ten stanowi atrakcyjną przestrzeń rekreacyjną, z której chętnie korzystają miłośnicy aktywnego wypoczynku i spędzania czasu na łonie natury. Niedaleko zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej oraz przebiegają trasy dojazdowe do autostrad A4 i A1 oraz DK88.

Najbliższa okolica inwestycji charakteryzuje się dużą liczbą obiektów handlowo-usługowych. Wśród nich można wyszczególnić m.in. centra handlowe, piekarnię oraz basen. Istotną informacją dla rodzin wychowujących dzieci jest fakt, że w sąsiedztwie osiedla znajdują się szkoły i przedszkola.

Oferta sprzedaży mieszkań jest bardzo zróżnicowana. Dostępne są zarówno niewielkie mieszkania o powierzchniach od 27,65 mkw., zaprojektowane z myślą o singlach czy młodych, rozwijających karierę zawodową ludziach, jak i przestronne lokale o metrażu do 104,88 mkw., spełniające wymagania rodzin z dziećmi. Rozkłady wnętrz dostosowano do potrzeb różnych nabywców. W ofercie znalazły się mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Deweloper umożliwia również łączenie lokali w zależności od preferencji klientów.

Biorąc pod uwagę, że znaczny odsetek nabywców nieruchomości w Gliwicach stanowią rodziny wychowujące dzieci, w planie zagospodarowania terenu osiedla inwestor przewidział plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa gwarantują nabywcom mieszkań takie rozwiązania, jak monitoring czy ogrodzenie całego obszaru inwestycji.

W ramach projektu Osiedle Paryskie na gliwicki rynek nieruchomości dostarczone zostaną mieszkania w wysokim standardzie, będące częścią spójnej i przemyślanej koncepcji architektonicznej. Ponadprzeciętny komfort użytkowania wynika w tym przypadku z niestandardowej wysokości lokali. Sufity znajdują się na wysokości 2,8-3 m, dzięki czemu niezależnie od metrażu wnętrza wydają się bardziej przestronne.

Budynki oznaczone cyframi 4 i 5 zostaną oddane do użytkowania w III kw. 2017 r. Zgodnie z planem inwestora, budowa całego osiedla powinna zakończyć się w 2020 r. 

 

 10760 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

OSIEDLE PARYSKIE SP. ZO.O. SP. KOMANDYTOWA

OSIEDLE PARYSKIE SP. ZO.O. SP. KOMANDYTOWA

41-804 Zabrze, ul. Srebrna 4

telefon pokaż kontakt

Telefon: 505 075 412, 510 106 443

Adres e-mail: biuro@osiedleparyskie.com.pl

Strona www: www.osiedleparyskie.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf