Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Osiedle Młodych, Warszawa, ul. Jeziorowa

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 68,15 do 78,50 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 700 do 5 800 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Młodych
wykonawca:
Gefion sp. z o.o. s. k.
lokalizacja:
Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 68,15 do 78,50 m2
pokoje:
3
dostępnych ofert:
11
termin oddania:
IV kwartał 2019
ceny:
mieszkalne: od 5 700 do 5 800 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Inwestycja deweloperska Osiedle Młodych jest zlokalizowana w warszawskim Wawrze. To obecnie jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się okolic skupiająca wielbicieli bezczynszowych mieszkań realizowanych w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.
Nowoczesny charakter architektury wkomponowany w liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne oraz szybki dojazd do centrum czynią to miejsce idealnym do życia. 

W ramach inwestycji Osiedle Młodych powstaje zespół lokali mieszkalnych w jednorodzinnej zabudowie szeregowej. Zadomowi się tu łącznie 44 nabywców, którzy będą mogli wybrać lokale z ogródkami, bądź z dodatkowym poddaszem.
Każde 2 lokale usytuowane są w osobnym segmencie ze wspólnym holem, z którego prowadzą wejścia do poszczególnych lokali – lokalu na parterze o pow. użytkowej 68,15 m² oraz lokalu na piętrze o pow. użytkowej 78,21 m².
Do każdego lokalu na parterze przynależy ogródek do wyłącznego korzystania o pow. od 36 m² do 52 m² .
Do każdego lokalu na piętrze przynależy przestronny balkon o powierzchni ok. 13 m² oraz poddasze (ok. 35 m² pow. użytkowej, powierzchnia po podłodze wynosi ok.70 m²) do samodzielnej aranżacji. Deweloper wykonuje schody łączące lokal z poddaszem. W ten sposób można powiększyć lokal o kolejne 35 m² powierzchni użytkowej i uzyskać łącznie 113 m². Cena za m² wyniesie wówczas tylko 3.990 zł !!! Poddasze można wykończyć już na etapie budowy lub w dowolnym czasie po zamieszkaniu, w miarę możliwości finansowych, czy powiększania się rodziny. Na poddaszu deweloper zaprojektował 4 okna dachowe, co umożliwia wyodrębnienie osobnych pomieszczeń.

Do ceny mieszkania na parterze należy doliczyć 18 000,00 za ogródek oraz 8 000,00 za miejsce postojowe zewnętrzne.

Do ceny mieszkania na piętrze należy doliczyć 35 540,00 za prawo wyłącznego korzystania z poddasza oraz 8 000,00 za miejsce postojowe zewnętrzne.


KANALIZACJA!!! Już wkrótce osiedle zostanie podłączone do kanalizacji, co wciąż jest rzadkością na wawerskich osiedlach. Inwestycja jest już w realizacji w drodze w ul. Jeziorowej. Deweloper wykonuje dla Państwa kanalizację w osiedlu i zapewnia podłączenie jej do kanalizacji w drodze w ul. Jeziorowej po jej wybudowaniu i włączeniu do eksploatacji.

Na terenie inwestycji deweloper przewidział 97 stanowisk postojowych oraz liczne stanowiska na rowery. Do każdego lokalu obowiązkowe 1 miejsce postojowe w cenie 8 000,00 zł. Można dokupić jeszcze jedno miejsce postojowe przed budynkiem lub na parkingu.

Dla komfortu mieszkańców osiedle będzie ogrodzone, z wjazdem bramą otwieraną na pilota, pojemniki na nieczystości w estetycznej obudowie. Dojazd do segmentów zapewniony będzie poprzez wydzielony ciąg pieszo-jezdny na terenie inwestycji. Ulica osiedlowa zaprojektowana jest w odległości 10 metrów od okien, co zapewni bezpieczeństwo bawiących się dzieci z dala od ruchu samochodowego. Osiedlowe latarnie zapewnią bezpieczeństwo i komfort poruszania się po zmroku.
LOKALIZACJA!!! Powszechnie wiadomo, że lokalizacja to najważniejszy czynnik wpływający na atrakcyjność oferty. Osiedle Młodych położone jest w idealnej lokalizacji pod względem połączenia z centrum, samochodem bądź komunikacją miejską. W 5 minut dojdziemy pieszo do przystanków autobusowych na Wale Miedzeszyńskim, stąd w kolejne 5 minut dotrzemy do Trasy Siekierkowskiej. Do Centrum Handlowego Promenada na Gocławiu dotrzemy w 10 minut.
Dookoła pełna infrastruktura ! Szkoła, przedszkola, sklepy i usługi w zasięgu 5 minut samochodem lub 10 minut pieszo.
MODERNIZACJA ULICY JEZIOROWEJ !!! Prace nad rozbudową ulicy są już na końcowym etapie realizacji ! Inwestycja obejmuje poszerzenie drogi,wykonanie chodników, nową nawierzchnię, budowę oświetlenia i telekomunikacyjną kanalizację kablową. Równolegle MPWiK prowadzi budowę kanalizacji na tym odcinku. Wszystko to podwyższy komfort życia mieszkańców.
ŚWIATŁOWÓD W OSIEDLU !!! W osiedlu wykonane zostaną instalacje sieci telekomunikacyjnej, co oznacza dostęp do telewizji kablowej i szybkiego internetu.
KAMERALNE OTOCZENIE!!! Zgodnie ze studium uwarunkowań w bezpośrednim otoczeniu inwestycji nie powstaną budynki wyższe niż do 12 m wysokości.
Kupując od dewelopera płacisz mniej!!! Oznacza to że nie zapłacisz dodatkowej opłaty 2% PCC, którą należy odprowadzić do urzędu skarbowego kupując mieszkanie na rynku wtórnym.
Z gruntem związane jest prawo własności.
Ceny promocyjne w I etapie !!!

Całe osiedle ( 44 mieszkania) zostanie oddane do użytkowania w lutym 2020 roku.

I ZADANIE INWESTYCYJNE - 8 segmentów (16 mieszkań)

Termin rozpoczęcia prac budowlanych: 15.07. 2018 roku

Planowany termin zakończenia prac budowlanych: 30.12.2019 roku

Planowany termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie: 28.02.2020 roku

Uzyskanie zaświadczeń o samodzielności lokali : 30.04.2020 roku

Przeniesienie prawa własności nieruchomości na nabywców do: 30.05.2020 roku

Nad bezpieczeństwem Państwa środków oraz prawidłowym przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwa Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Osiedle Młodych to przede wszystkim doskonała lokalizacja. Szybkie i wygodne połączenie z centrum umożliwia Wał Miedzeszyński, oddalony od inwestycji ok. 200 m, skąd dojazd do centrum Trasą Siekierkowską, Trasą Łazienkowską czy też Mostem Poniatowskiego zajmuje zaledwie 15 minut. Budowa Południowej Obwodnicy Warszawy wkrótce połączy Wawer z Wilanowem i umożliwi szybki dojazd do zachodniej części Warszawy i autostrady A2.

Ulica Jeziorowa jest drogą lokalną, wolną od ruchu tranzytowego. Dzięki temu mieszkańcy mogą się cieszyć ciszą i spokojem, jednocześnie zachowując możliwość szybkiego dojazdu do głównych arterii miasta. Ulica jest obecnie w trakcie generalnej przebudowy. Ma już nową nawierzchnię z kostki oraz kanalizację w trakcie budowy.

zdjęcie do oferty


1634 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

50 ha na Mazurach

50 ha na Mazurach

Krzywe koło Olecka 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Gefion sp. z o.o. s. k.

Gefion sp. z o.o. s. k.

04-687 Warszawa, ul. Lucerny 126

telefon pokaż kontakt

Telefon: 22 266 05 65, 736 675 127

Adres e-mail: sprzedaz@gefion.house

Strona www: www.gefionhouse.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Będzińskilokale użytkowe na wynajem powiat Nidzickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Gąsawalokale użytkowe na sprzedaż gmina Borzechówdomy na sprzedaż w Rzewuszycachdomy na wynajem w Ostrowiemieszkania na wynajem w Porębach

Deweloperzy

);