Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Osiedle Lawendowa 3, Zielonki, ul. Lawendowa

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż, nowe domy

Lokalizacja:

Zielonki, ul. Lawendowa

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 64,22 do 81,78 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 500 do 6 000 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Lawendowa 3
wykonawca:
Maxus Sp. z o. o. Sp. K.
lokalizacja:
Zielonki, ul. Lawendowa
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż, domy
powierzchnie mieszkalne:
od 64,22 do 81,78 m2
pokoje:
3
dostępnych ofert:
9
termin oddania:
III Etap IV kwartał 2017
IV Etap IV kwartał 2018

ceny:
mieszkalne: od 5 500 do 6 000 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Lawendowa 3

W 24 budynkach w zabudowie bliźniaczej Osiedla Lawendowa 3 znajdzie się 48 mieszkań w kolejno realizowanych etapach. Połowa lokali mieszkalnych do swej dyspozycji będzie miała kameralne ogródki, druga połowa dodatkową przestrzeń poddasza z możliwością adaptacji na cele użytkowe.

Teren osiedla w całości ogrodzony z bramą wjazdową automatycznie otwieraną. Na terenie inwestycji znajdą się miejsca postojowe ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców w ilości odpowiadającej ich zapotrzebowaniu.

Architekturę zaprojektowano w sposób przyjemny dla oka zarówno konstrukcyjnie, jak i kolorystycznie. Podkreślona dodatkowo prostota formy zabudowy poprzez minimalizm elementów wykończeniowych sprawdzi się praktycznie w użytkowaniu na przyszłość.

Przestrzeń wnętrza podzielono w sposób umożliwiający aranżację strefy dziennej i nocnej zapewniając komfort funkcjonowania wszystkim jej mieszkańcom.

Inwestycja Osiedle Lawendowa 3 zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy w odległości niecałych 10 km od Rynku Głównego, a jedynie 2 km od Galerii Bronowice i IKEI w pobliżu północnych dróg wylotowych z Krakowa. W okolicy przeważa zabudowa jednorodzinna niska. Dużo wolnej przestrzeni wokół stanowi o przestronności i komforcie mieszkania, a także atrakcyjności umiejscowienia.

zdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty
Osiedle Lawendowa 3 - kameralna zabudowa i przyjazne otoczenie

Kraków, Zielonki:

Realizację powstającej w podkrakowskich Zielonkach zabudowy podzielono na kilka etapów. Mieszkania udostępniane w ramach drugiego etapu są już gotowe do odbioru, natomiast lokale z trzeciego etapu zostaną oddane do użytkowania pod koniec bieżącego roku. W ramach Osiedla Lawendowa 3, odpowiedzialna za przedsięwzięcie spółka Maxus, w 5 kolejno realizowanych etapach przygotowała dla swoich klientów 84 mieszkania. Na kompleks składają się 42 budynki charakteryzujące się oryginalną architekturą. Przemyślana konstrukcja nie tylko pozwoliła na funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, ale stworzyła także ciekawy efekt wizualny. Estetykę podkreśla przyjemna kolorystyka, a oszczędność elementów wykończeniowych w połączeniu z prostotą formy nadała całości elegancję. Koncepcyjne rozwiązania znalazły odzwierciedlenie zarówno w układzie mieszkań, jak i projektach ich wnętrz. Odpowiednie zaplanowanie pomieszczeń wpłynie na ich praktyczne użytkowanie i komfort mieszkania. Ponadto mieszkańcy będą mogli dostosować wybrany lokal do swoich potrzeb, dzięki możliwości wydzielenia stref dziennej i nocnej, co jednocześnie da swobodę aranżacji.

Osiedle Lawendowa 3 to projekt stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy wybierając mieszkanie, kierują się wygodą i zwracają uwagę na najbliższe otoczenie. Chcąc zapewnić swoim klientom najwyższy komfort, spółka Maxus w swojej ofercie przewidziała mieszkania z dostępem do własnych ogródków, a także poddaszami, które można zaadaptować na cele użytkowe. Aby zagwarantować bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, teren zabudowy został ogrodzony, a bramy wjazdowe wyposażono w system automatycznego otwierania. Na terenie inwestycji wygospodarowano miejsca postojowe. Ich optymalna liczba pozwoli zaspokoić potrzeby zmotoryzowanych klientów.

Wyjątkowa lokalizacja, jaką są podkrakowskie Zielonki to odpowiednie miejsce dla osób, które doceniają relaks w otoczeniu przyrody. Otaczające Osiedle Lawendowe 3 tereny zielone pozwolą mieszkańcom odpocząć wśród natury i zrelaksować się po dniu pełnym obowiązków. Atrakcyjne umiejscowienie osiedla na mapie Krakowa nie wymusza na zainteresowanych konieczności rezygnacji z atutów, jakie daje miasto. Odległość dzieląca inwestycję od Rynku Głównego w Krakowie to jedynie 10 km. Znajdująca się w pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura pozwala się cieszyć dostępnością najważniejszych punktów handlowo-usługowych. W kilka minut można stąd dotrzeć do pobliskiej Galerii Bronowice czy IKEA.

Udostępniane w projekcie Osiedle Lawendowa 3 - etap IV powierzchnie mieszkalne liczą od 64,22 do 78,88 mkw., a cena jednego metra kwadratowego wynosi 5700 zł. Natomiast w II i III etapie klient ma możliwość wyboru pomiędzy 5500 zł/m2, a naszą promocją czyli 450 000 zł z adaptacją poddasza lub 499 000 zł z adaptacją poddasza i wykończeniem pod klucz.

 14245 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Maxus Sp. z o. o. Sp. K.

Maxus Sp. z o. o. Sp. K.

31-43 Kraków, ul. Brogi 2

telefon pokaż kontakt

Telefon: 502-514-849, (12) 410-50-00

Adres e-mail: biuro@maxus.net.pl

Strona www: www.maxus-developer.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf