Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Osiedle Lawendowa 3, Zielonki

mieszkania na sprzedaż, domy

Lokalizacja:

Zielonki, ul. Lawendowa

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 67,95 do 81,78 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
5 700 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Lawendowa 3
wykonawca:
Maxus Sp. z o. o. Sp. K.
lokalizacja:
Zielonki, ul. Lawendowa
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż, domy
powierzchnie mieszkalne:
od 67,95 do 81,78 m2
pokoje:
3
dostępnych ofert:
6
termin oddania:
II Etap gotowe
III Etap IV kwartał 2017

ceny:
mieszkalne: 5 700 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Lawendowa 3

Inwestycja będąca pierwszym etapem budowy osiedla przy ul. Lawendowej przeznaczona jest dla osób ceniących sobie spokój i wygodę. W 24 budynkach znajdzie się 48 mieszkań w trzech kolejno realizowanych etapach... Połowa lokali mieszkalnych do swej dyspozycji będzie miała kameralne ogródki, druga połowa dodatkową przestrzeń poddasza z możliwością adaptacji na cele użytkowe. Teren osiedla w całości ogrodzony z bramą wjazdową automatycznie otwieraną. Na terenie inwestycji znajdą się miejsca postojowe ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców w ilości odpowiadającej ich zapotrzebowaniu. Architekturę zaprojektowano w sposób przyjemny dla oka zarówno konstrukcyjnie,  jak i kolorystycznie. Podkreślona dodatkowo prostota formy zabudowy poprzez minimalizm elementów wykończeniowych  sprawdzi się praktycznie w użytkowaniu na  przyszłość. Przestrzeń wnętrza podzielono w sposób umożliwiający aranżację strefy dziennej i  nocnej zapewniając komfort funkcjonowania wszystkim jej mieszkańcom.

Inwestycja Osiedle Lawendowa 3 zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy w odległości niecałych 10 km od Rynku Głównego, a jedynie 2 km od Galerii Bronowice i IKEI w pobliżu północnych dróg wylotowych z Krakowa. W okolicy przeważa zabudowa jednorodzinna niska. Dużo wolnej przestrzeni wokół stanowi o przestronności i komforcie mieszkania, a także atrakcyjności umiejscowienia.

zdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty
Osiedle Lawendowa 3: z dala od miejskiego zgiełku

Wśród planujących zakup swojego wymarzonego mieszkania w dużych miastach coraz większą grupę stanowią osoby, które poszukiwania idealnego dla siebie rozwiązania zaczynają od obrzeży miasta, czy wręcz miejscowości położonych tuż poza jego granicami. Wynika to z faktu, że zatłoczone, ruchliwe miejskie centra stają się coraz częściej dla klientów mniej atrakcyjną propozycją niż spokojne, mniej zabudowane, mniej rozwinięte i otoczone zielenią obrzeża. Nie może zatem dziwić fakt, że deweloperzy, w odpowiedzi na potrzeby rynku, na takich obszarach chętnie realizują swoje nowe inwestycje. A dzięki stosunkowo dużej dostępności działek pod zabudowę mają naprawdę duże możliwości. Przykładem takiej inwestycji jest, realizowane przez Maxus Developer, Osiedle Lawendowa 3 w podkrakowskich Zielonkach. W skład kompleksu wejdzie wnoszony w 3 etapach zespół 24 budynków w zabudowie bliźniaczej, w których znajdą się 3-pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu: 67,95 do 81,78 mkw. Te zlokalizowane na parterze będą posiadać dostęp do ogródków, z kolei te na piętrze – dodatkową przestrzeń poddasza z możliwością adaptacji na cele użytkowe i widokowe tarasy.

Elewację budynków charakteryzuje prosta forma oraz minimalizm elementów wykończeniowych – ta ponadczasowość daje osobom zainteresowanym Osiedlem Lawendowa 3 pewność, że w przyszłości budynki będą wyglądały równie elegancko. Ponadto dla bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców bardzo ważną informacją jest to, że osiedle zostanie całkowicie ogrodzone, a wjazd na jego teren będzie możliwy przez automatycznie otwieraną bramę. W granicach inwestycji znajdują się również miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców.

Bez wątpienia wśród największych atutów Osiedla Lawendowa 3 wymienić należy jego lokalizację. Dosłownie o krok od Krakowa. Kompleks usytuowany jest w spokojnej okolicy, w której dominuje zabudowa jednorodzinna. Dużo wolnej przestrzeni w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji otworzy przed jej mieszkańcami wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Dodatkowo malownicza gmina Zielonki stanowi ciekawy punkt wypadowy pieszych i rowerowych wycieczek dla miłośników aktywnego wypoczynku. Jednocześnie bliski dostęp do obwodnicy i tras wylotowych z Krakowa zapewni mieszkańcom Osiedla Lawendowa 3 wygodny i szybkie połączenie ze stolicą Małopolski.

Cena metra kwadratowego mieszkania wynosi 5700 zł. Biuro sprzedaży inwestora umożliwia klientom negocjowanie specjalnych rabatów, m.in. wybór między ceną 5100 zł/mkw. a 100 mkw. powierzchni wykończonej pod klucz z 2 miejscami postojowymi w cenie 450 tys. zł.4279 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Maxus Sp. z o. o. Sp. K.

Maxus Sp. z o. o. Sp. K.

31-43 Kraków, ul. Brogi 2

telefon pokaż kontakt

Telefon: 502-514-849, (12) 410-50-00

Adres e-mail: biuro@maxus.net.pl

Strona www: www.maxus-developer.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf