Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Osiedle Kwitnących Wiśni, Kraków

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Swoszowice

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 57,43 do 94,27 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 365 do 6 700 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Kwitnących Wiśni
wykonawca:
Awim Grupa Inwestycyjna
lokalizacja:
Kraków, Swoszowice
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 57,43 do 94,27 m2
pokoje:
3, 4
dostępnych ofert:
18
termin oddania:
IV kwartał 2017
ceny:
mieszkalne: od 6 365 do 6 700 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Kwitnących Wiśni to miejsce, w którym pogodna atmosfera trwa przez cały rok. Bliskość natury zapewniają jego mieszkańcom nie tylko zasadzone tu drzewka wiśni, od których osiedle wzięło swoją nazwę, ale też zlokalizowane w pobliżu parki. Dzięki swojej kameralnej, niskiej zabudowie, ogrodzeniu i zagospodarowaniu przestrzeni wspólnej zielenią, Osiedle Kwitnących Wiśni to doskonałe miejsce dla osób szukających cichej enklawy do życia przy zachowaniu wszystkich zalet wynikających z miejskiej lokalizacji. Osiedle składa się z 8 budynków w zabudowie bliźniaczej, które mieszczą łącznie 32 komfortowe mieszkania jedno- i dwupoziomowe. Do każdego mieszkania przylega przestronny taras lub ogródek. Budynki zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami: są eleganckie, nowoczesne, a jednocześnie przytulne. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają przede wszystkim nowatorskim wykończeniom, do których użyto sprawdzonych i trwałych materiałów najwyższej jakości.

Kameralna zabudowa
Dwupiętrowe budynki zapewniają swoim mieszkańcom przestrzeń znacznie przewyższającą swoim standardem mieszkania w bloku.

Bliskość terenów zielonych
Zlokalizowane w spacerowej odległości od osiedla tereny zielone – Las Borkowski i Park Zdrojowy –zapewniają jego mieszkańcom możliwość codziennego kontaktu z naturą.

Rozbudowana infrastruktura
Komunikację z centrum Krakowa zapewniają pobliskie przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się sklepy, placówki edukacyjne, zdrowotne i centra handlowe.

Miejsca postojowe
Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano specjalne strefy wewnątrz osiedla, na których będą oni mogli bezpiecznie parkować swoje pojazdy.

Bezpieczne osiedle
W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostało w pełni ogrodzone. Wszystkie drogi dojazdowe zostaną oświetlone.

Plac zabaw
W sąsiedztwie osiedla znajduje się teren rekreacyjny, w ramach którego najmłodsi mieszkańcy korzystać będą mogli z placu zabaw, a starsi z urządzeń pozwalających na aktywność fizyczną.

Ulokowane w południowej dzielnicy Krakowa – Swoszowicach, w okolicy Góry Borkowskiej, Osiedle Kwitnących Wiśni oferuje swoim mieszkańcom bliski kontakt z naturą. W spacerowej odległości od osiedla znajdują się takie enklawy przyrody, jak Las Borkowski czy Park Zdrojowy.

Wygodzie życia na osiedlu sprzyjają również zlokalizowane w okolicy centra handlowe, sklepy osiedlowe i punkty usługowe. Na uwagę zasługują również sprawne połączenia komunikacyjne, które pozwalają na szybki kontakt z oddalonym o 6 km centrum miasta.

Wokół osiedla znajduje się infrastruktura, która zapewnia pełny dostęp do edukacyjnej, handlowej i rekreacyjnej oferty Krakowa.zdjęcie do oferty
Osiedle Kwitnących Wiśni - kameralnie i komfortowo

Kraków, Swoszowice:

W ofercie Osiedla Kwitnących Wiśni klienci będą mogli zamieszkać w 1 z 8 budynków, mieszczących się w bliźniaczej zabudowie. Deweloper, zainteresowanym propozycją, daje do wyboru rozmieszczone na jednym bądź dwóch poziomach 32 komfortowe mieszkania z 3 lub 4 pokojami. Metraż lokali wynosi od 55,71 do 96,60 mkw.

Osiedle Kwitnących Wiśni to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w spokojnej okolicy, bogatej w tereny zielone. Kameralnie zorganizowane środowisko do życia, zapewnia dostęp do wszystkich możliwości, jakie wynikają z miejskiej lokalizacji tego zakątka. Nieprzypadkowa jest sama nazwa osiedla - niepowtarzalny klimat tworzą rosnące wokół domów drzewka wiśni. Kontakt z naturą zapewni mieszkańcom nie tylko roślinność porastająca obszar zabudowy, ale także pobliskie parki. W sąsiedztwie Osiedla Kwitnących Wiśni znajdują się bowiem Las Borkowski oraz Park Zdrojowy, dokąd mieszkańcy będą mogli udać się na rodzinny spacer lub przejażdżkę rowerową. Bliskość terenów zielonych pozwoli na co dzień cieszyć się zmieniającą się przyrodą, a na tych, którzy wolą spędzać czas wolny na tzw. przydomowym podwórku, czeka zagospodarowana wspólną przestrzeń zielona. Ponadto do każdego lokalu objętego ofertą, przewidziano dostęp do indywidualnego przestronnego ogródka bądź tarasu. Dodatkowo najmłodszych mieszkańców do aktywnej zabawy zachęci pobliskim plac zabaw, natomiast rekreację seniorom zapewnią zamontowane tutaj urządzenia, które pozwalają im zachować aktywność fizyczną.

Kameralną atmosferę Osiedla Kwitnących Wiśni tworzą niskie budynki otoczone ogrodzeniem, zapewniającym poczucie bezpieczeństwa. Ofertę wyróżnia pogodna atmosfera tego miejsca, dlatego spodoba się ono osobom ceniącym sobie spokój i prywatność, czego brakuje wielkomiejskim osiedlom. Na komfort życia pozytywnie wpłynie standard, w jakim została zaprojektowana zabudowa. Wykorzystanie sprawdzonych i trwałych materiałów nadało obiektom niepowtarzalny charakter, zgodny z najnowszymi trendami. Innowacyjne wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, pozwoli zainteresowanym ofertą zamieszkać w przytulnych i eleganckich wnętrzach.  Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach w obrębie zabudowy zaplanowano miejsca postojowe, w specjalnie przeznaczonych do tego celu strefach wewnątrz osiedla. Aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników tych obszarów, każda z dróg dojazdowych zostanie oświetlona.

Jedną z zalet mieszkania na Osiedlu Kwitnących Wiśni jest sprawnie działająca tutaj komunikacja miejska, gwarantująca wygodne połączenie z centrum Krakowa. Ponadto dobrze rozplanowana infrastruktura zapewnia dostęp do licznych sklepów oraz placówek edukacyjnych i zdrowotnych.
 

 

 

 

 2488 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Awim Grupa Inwestycyjna

Awim Grupa Inwestycyjna

Kraków, ul. Grunwaldzka 28

telefon pokaż kontakt

Telefon: (012) 417 26 56

Adres e-mail: biuro@awim.krakow.pl

Strona www: www.awim.krakow.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf