Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Oaza Bronowice Stańczyka 7, Kraków, ul. Stańczyka

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe lokale użytkowe na sprzedaż, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 37,23 do 91,53 m2
komercyjna:
od 15,70 do 89,43 m2

Cena:

mieszkalne:
od 7 390 do 8 590 PLN/m2
komercyjne:
10 000 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Oaza Bronowice Stańczyka 7
wykonawca:
Oaza Bronowice Etap II
Sp. z o.o. Sp. K.
lokalizacja:
Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka
typ obiektu:
lokale użytkowe na sprzedaż, mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 37,23 do 91,53 m2
powierzchnie komercyjne:
od 15,70 do 89,43 m2
pokoje:
1, 3, 4
dostępnych ofert:
26
termin oddania:
Klatka A II kwartał 2018
Klatka B II kwartał 2018
Klatka C II kwartał 2018

ceny:
mieszkalne: od 7 390 do 8 590 PLN/m2
komercyjne: 10 000 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Plan kompleksu
 • Otoczenie
 • Prezenter inwestycji

Opis inwestycji

Nasza propozycja to oferta skierowana do osób szukających spokoju i komfortu, ale nie chcących rezygnować z życia blisko centrum miasta.

Głównym atutem naszego projektu jest bez wątpienia wyjątkowa lokalizacja i bardzo dobrze rozwinięty system komunikacji miejskiej. W rzeczywistym sąsiedztwie inwestycji znajdują się najważniejsze uczelnie krakowskie, liczne linie autobusowe i tramwajowe (w tym nocne). Łatwo też korzystać z rekreacji, gdyż okolica obfituje w tereny zielone, które umożliwiają aktywny wypoczynek m.in. oznaczone trasy rowerowe, Park Młynówka Królewska, w niedalekiej odległości Błonia - wszystkie obszary dostępne pieszo.

Zalety inwestycji

 • Kompletne, funkcjonujące osiedle z infrastrukturą i układem drogowym, częściowo zamknięte - do wyłącznej dyspozycji mieszkańców
 • Ochrona i monitoring
 • Drzwi wejściowe antywłamaniowe z niewidocznym samozamykaczem zawiasowym
 • Granit w strefie wejściowej i na schodach zewnętrznych
 • Okna drewniane trójszybowe, barwione z zewnątrz na kolor szary, wewnątrz brązowy, o współczynniku przenikania ciepła dla całego zestawu ≤ 0,9 W/m2 K
 • Wykończone balkony, loggie i tarasy
zdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty

Okolica obfituje w tereny zielone, które umożliwiają aktywny wypoczynek m. in. oznaczone trasy rowerowe, Park Młynówka Królewska, w niedalekiej odległości Błonia – wszystkie obszary dostępne pieszo.

Głównymi atutami tej lokalizacji są:
Bardzo dobrze rozwinięty system komunikacji miejskiej - w sąsiedztwie inwestycji 7 linii autobusowych, w tym autobus nocny i 4 linie tramwajowe.

Autobus: 300M, 3 minuty pieszo, dojazd do centrum: 15 minut
120, 139, 172, 173, 208, 501, 572, N601

Tramwaj: 360M, 4 minuty pieszo, dojazd do centrum: 10 minut
4, 8, 20, 64

Położenie w niewielkiej odległości od centrum - do Rynku Głównego

Łatwy dostęp do bardzo wielu, różnorodnych punktów handlowo – usługowych – na terenie osiedla ALMA, Fabryka Pizzy, a w promieniu 1 kilometra: liczne sklepiki osiedlowe, punkty usługowe i targ owocowo-warzywny, a także MAKRO, IKEA, Castorama, Galeria Bronowice;

Główne arterie:

 • do ul. Armii Krajowej: 180m
 • do ul. Bronowickiej: 250m
 • do ul. Conrada: 1km
 • do Ronda Ofiar Katynia: 1km
 • do autostrady: 7km
 • Błonia i Park Jordana: 750m
 • Uczelnie Krakowskie (UJ, AGH, UR, UP): 1,2 - 2,5km
II etap inwestycji Oaza Bronowice

Kraków:

Oaza Bronowice jest projektem, który na tle innych krakowskich inwestycji mieszkaniowych wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją i dużą funkcjonalnością związaną m.in. z dostępem do wielu połączeń komunikacji miejskiej, obiektów handlowo-usługowych oraz placówek publicznych. Przy ul. Stańczyka 7, w dzielnicy Bronowice, aktualnie trwa realizacja II etapu przedsięwzięcia. W ramach inwestycji zaprojektowano mieszkania o powierzchniach od 29,19 do 91,53 mkw. Lokale zostały przygotowane z myślą o różnych nabywcach, dlatego w ofercie znalazły się zarówno kompaktowe kawalerki, jak i większe: 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania – odpowiednie dla rodzin lub osób preferujących przestronne wnętrza.

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie obszarów zielonych, w tym Parku Młynówka Królewska, chętnie odwiedzanego przez spacerowiczów, rowerzystów i miłośników aktywnego wypoczynku. Zaledwie kilkuminutowy spacer oddziela mieszkańców osiedla od rozległych Błoń Krakowskich, najpopularniejszego terenu rekreacyjnego w mieście. Zieleń sąsiadująca z inwestycją współgra z koncepcją Oazy Bronowice, która – jak sugeruje nazwa – będzie kameralnym, spokojnym i komfortowym miejscem do życia. Na komfort użytkowania osiedla wpływają takie czynniki, jak m.in. przemyślany układ drogowy i infrastruktura wewnętrzna oraz system monitoringu i ochrony. Aby lokatorzy bez przeszkód mogli cieszyć się walorami widokowymi najbliższej okolicy, inwestor przewidział balkony, loggie i tarasy, które będą stanowić dodatkową powierzchnię do dyspozycji właścicieli mieszkań.

Wykorzystanie granitu do wykończenia strefy wejściowej czy schodów wewnętrznych podkreśla elegancję wpisaną w projekt architektoniczny inwestycji. Jej drugi etap jest jednym z 3 kwartałów zabudowy przy ul. Stańczyka. Segment realizowany pod numerem 7 będzie połączony z pozostałymi częściami kompleksu wspólną kondygnacją podziemną, gdzie znajdzie się garaż wraz z pomieszczeniami technicznymi i gospodarczymi.

Bliskość ścisłego centrum miasta powoduje, że zakup mieszkania w ramach inwestycji Oaza Bronowice to ciekawa alternatywa dla osób poszukujących bezpiecznej formy ulokowania swojego kapitału. Im bliżej zabytkowej części Krakowa, tym wartość nieruchomości wzrasta, przynosząc nabywcom większe zyski w przyszłości. Warto zwrócić uwagę, że na zakup nieruchomości w Bronowicach coraz częściej decydują się także rodzice studentów krakowskich uczelni. W tym kontekście istotny jest fakt, że osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od Uniwersytetu Pedagogicznego, Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej.

Ceny mieszkań wynoszą od 6 740 do 7 990 zł/mkw. Zgodnie z harmonogramem, budynek przy ul. Stańczyka 9 zostanie oddany do użytkowania w czerwcu 2017 r. Na koniec II kw. 2018 r. zapowiedziano natomiast oddanie budynku przy ul. Stańczyka 7. 

 

 3005 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Oaza Bronowice Etap II Sp. z o.o. Sp. K.

Oaza Bronowice Etap II
Sp. z o.o. Sp. K.

30-126 Kraków, ul. Stańczyka 13/1

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 350 57 30

Adres e-mail: sprzedaz@oazabronowice.pl

Strona www: www.oazabronowice.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdziałki na sprzedażdziałki do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Mysłowicemieszkania na sprzedaż powiat Białogardzkimieszkania na sprzedaż gmina Ślemieńmieszkania na sprzedaż gmina Kobylnicadomy na wynajem w Krzeczkowo Mianowskiedomy na wynajem w Januszkowicachmieszkania na wynajem w Stawie

Deweloperzy