Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Nowe Dąbie II, Kraków, ul. Dąbska

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe lokale użytkowe na sprzedaż, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbska

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 53,74 do 72,89 m2
komercyjna:
od 38,36 do 109,09 m2

Cena:

mieszkalne:
od 6 700 do 6 800 PLN/m2
komercyjne:
7 300 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Nowe Dąbie II
wykonawca:
Archicom Polska S.A.
lokalizacja:
Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbska
typ obiektu:
lokale użytkowe na sprzedaż, mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 53,74 do 72,89 m2
powierzchnie komercyjne:
od 38,36 do 109,09 m2
pokoje:
2, 3
dostępnych ofert:
14
termin oddania:
gotowe
ceny:
mieszkalne: od 6 700 do 6 800 PLN/m2
komercyjne: 7 300 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji


Lokalizacja: Kraków – ul. Dąbska 18D - 18I
Termin realizacji: inwestycja zrealizowana

Osiedle Nowe Dąbie II jest kontynuacją nagrodzonego w konkursie "Kraków - mój dom" Osiedla Nowe Dąbie I, określonego przez znanego urbanistę prof. Witolda Cęckiewicza jako "świetny zespół mieszkaniowy, który poza dobrze, funkcjonalnie rozwiązanymi mieszkaniami ma też zrealizowane z dużą pieczołowitością otoczenie".

Osiedle powstało przy ul. Dąbskiej, pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju - dzięki czemu jest dobrze skomunikowane zarówno z centrum jak i innymi częściami Krakowa. Jest to świetne miejsce dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy - w bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza, Park Lotników Polskich.

Osiedle Nowe Dąbie II to kompleks składający się z budynków sześcio- i trzykondygnacyjnych z windami. Powstały tu 252 lokale mieszkalne i 25 lokali handlowo - usługowych.

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając nasze Biuro Obsługi Klienta, które znajduje się na terenie Osiedla Nowe Dąbie I, przy ul. Dąbskiej 18K.

zdjęcie do oferty
Nowe Dąbie II – osiedle z pieczołowitym otoczeniem

Kraków:


Zabudowa Nowe Dąbie II to kolejny etap inwestycji Osiedla Nowe Dąbie I, które to zostało nagrodzone w konkursie „Kraków – mój dom”. W ocenie słynnego urbanisty prof. Witolda Cęckiewicza osiedle jest świetnym zespołem mieszkaniowym, który poza dobrze, funkcjonalnie rozwiązanymi mieszkaniami ma też zrealizowane z dużą pieczołowitością otoczenie.

Ze względu na swoją lokalizację, oferta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie czas i nie chcą go tracić na czasochłonne przemieszczanie się. Dzięki temu, iż Osiedle Nowe Dąbie II zostało wybudowane pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju, jest ono dogodnie skomunikowanie nie tylko z centrum Krakowa, ale także z pozostałymi częściami miasta. Dobrze rozwinięta na tym obszarze sieć komunikacji miejskiej pozwala dotrzeć w okolice oddalonego o 4 km Rynku Głównego w zaledwie kwadrans. Istotnym atutem mieszkania przy ulicy Dąbskiej jest również rozbudowana infrastruktura, umożliwiająca korzystanie na co dzień z najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Oprócz sieci małych sklepów czy drobnych punktów usługowych, nieopodal mieści się Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza oraz liczne szkoły, przedszkola, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi.

Na brak atrakcji nie będą narzekać także zwolennicy aktywnego wypoczynku – korzystne warunki do uprawiania różnorodnych sportów stwarza znajdujący się w sąsiedztwie inwestycji Park Lotników Polskich. Jedną z jego najciekawszych części stanowi Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, będący pierwszym w Polsce parkiem edukacyjnym. Wielbicieli spacerów ucieszą liczne trasy spacerowe, a miłośnicy dwóch kółek będą mogli korzystać ze ścieżek rowerowych, w tym z biegnącego w pobliżu międzynarodowego polsko-słowacko-węgierskiego Szlaku Bursztynowego. Oprócz obszarów zielonych położonych nieopodal inwestycji, mieszkańcy Nowego Dąbia II będą mieli do dyspozycji teren rekreacyjny, mieszczący się wewnątrz osiedla.

W skład kompleksu Osiedle Nowe Dąbie II wchodzą budynki sześcio- i trzykondygnacyjne z wygodnymi windami. Realizacja inwestycji została zakończona, a w ofercie spółki mLocum zainteresowani znajdą mieszkania z 1, 2 oraz 3 pokojami o metrażach od 38,21 do 73,04 mkw, a ich cena oscyluje w przedziale 6 tys. 700 – 7 tys. 300 zł za 1 mkw. Ponadto deweloper oferuje powierzchnie komercyjne z 25 lokalami handlowo-usługowymi.

 

 

 

 

 

 

 


 1647 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Archicom Polska S.A.

Archicom Polska S.A.

31-572 Kraków, ul. Dąbska 18K/LU3

telefon pokaż kontakt

Telefon: +48 12 263 67 50, 12 263 67 60

Adres e-mail: archicompolska@archicom.pl

Strona www: www.archicom.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf