Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Nowe Branice – etap I, Kraków, ul. E. Szymańskiego

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 21,60 do 44,67 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 11 500 do 18 811 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Nowe Branice – etap I
wykonawca:
Invest House S.A.
lokalizacja:
Kraków, Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 21,60 do 44,67 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
32
termin oddania:
II kwartał 2025
ceny:
mieszkalne: od 11 500 do 18 811 PLN/m2
  • Opis inwestycji

Nowe Branice – etap I to inwestycja położona w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie przy ul. Szymańskiego w odległości ok. 16,2 km od ścisłego centrum miasta Krakowa i ok. 8,5 km od Placu Centralnego. To nowoczesna architektura położona na terenie zagospodarowanym niską zabudową. Nieruchomości położone są w otoczeniu terenów otwartych oraz luźnej zabudowy mieszkaniowej. W pobliżu pojedyncze obiekty usługowe, stacja paliw, w odległości ok. 350 m przebiega ulica Igołomska stanowiąca część drogi krajowej nr 79. Dostępność komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy znajduje się w odległości ok. 300 m., umożliwiający mieszkańcom dogodny dojazd do pracy, szkoły czy centrum. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest planowana budowa północnej obwodnicy miasta, przebiegająca nieopodal naszej inwestycji, co pozwoli na jeszcze szybszą komunikację w dowolnym kierunku.

Projekt składa się z dwóch kameralnych budynków o nowoczesnej, eleganckiej bryle, w kształcie prostokąta. Elementy małej architektury oraz starannie zaaranżowana zieleń, podkreślają walory tej inwestycji. Oferta skierowana jest do osób poszukujących odpoczynku oraz stroniącym od wielkomiejskiego zgiełku do gustu przypadnie bliskość licznych terenów zielonych i rekreacyjnych (Forty: ,,Grębałów”, ,,Krzesławice”, ,,Park Przy Forcie”, Park Miejski ,,Zielony Jar Wandy”).

Budynek „E” będzie składał się z 32 lokali mieszkalnych i 25 stanowisk w garażu podziemnym, a budynek „F” będzie posiadać trzy kondygnacje naziemne na których projektuje się 24 lokali mieszkalnych oraz jedną podziemną, gdzie przewiduje się 23 miejsca postojowe. W budynkach zaprojektowano windę osobową, umożliwiającą dostęp na kondygnację podziemną oraz wszystkie piętra. W ofercie sprzedaży będą 2 i 3-pokojowe mieszkania od 31 m2 do 45 m2. Apartamenty dysponują dużymi przeszkleniami, dzięki którym pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone i zyskują na przestrzeni.

ODBIÓR DO UŻYTKOWANIA: II KWARTAŁ 2025 r.448 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Invest House S.A.

Invest House S.A.

31-231 Kraków, ul. Bociana 20

telefon pokaż kontakt

Telefon: 509 243 140

Adres e-mail: biuro@invest-house.com.pl

Strona www: www.invest-house.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażgaraże na wynajemdomy do kupieniadomy na wynajem powiat M. Szczecinlokale użytkowe na sprzedaż powiat Przysuskidomy na wynajem gmina Trzebinialokale użytkowe na wynajem gmina Piechowicedomy na sprzedaż w Byszewicachdomy na wynajem w Biniewiedomy na wynajem w Adolfowie

Deweloperzy

);