Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Mój Dom - Etap IV, Kraków

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 32,06 do 65,44 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 800 do 6 900 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Mój Dom - Etap IV
wykonawca:
SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.
lokalizacja:
Kraków, Dębniki, ul. Obozowa
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 32,06 do 65,44 m2
pokoje:
1, 2, 3
dostępnych ofert:
52
termin oddania:
IV kwartał 2018
ceny:
mieszkalne: od 5 800 do 6 900 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Prezenter inwestycji

Mój Dom IV to kolejny etap cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji przy ul. Obozowej w Krakowie. Łączy ona tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesnymi trendami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym. Komfortowe i funkcjonalne mieszkania, bliskość centrum miasta, duże balkony lub loggie to jedne z wielu atutów inwestycji. W budynku zaprojektowano 59 mieszkań o powierzchni użytkowej od 32 do 66 m2, zlokalizowanych na 7 piętrach oraz lokale usługowe na parterze. Pod budynkiem znajdować się będzie garaż podziemny.

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części miasta - przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj. Dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Ponadto inwestycja umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie osiedlowej infrastruktury usługowo-handlowej. W pobliżu znajdują się także przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, doskonałych do spacerów a także wycieczek pieszych i rowerowych: m.in. Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana żywiecka, kompleks skał wapiennych zwany Skałkami Twardowskiego.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do oferty
Mój Dom - Etap IV na krakowskim Ruczaju

Kraków:

Inwestycja Mój Dom IV powstaje przy ul. Obozowej w Krakowie, jako kolejny etap przedsięwzięcia, realizowanego z myślą o osobach, które cenią umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Budynek powstanie na krakowskim Ruczaju, który ze względu na położenie w sąsiedztwie m.in. kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowskiego Parku Technologicznego czy zielonych terenów Zakrzówka, jest miejscem, z którym wielu młodych ludzi wiąże swoją przyszłość.

Dzięki rozwiniętej sieci tramwajowej i autobusowej obszar ten jest dobrze skomunikowany z centrum oraz innymi częściami miasta. Korzystne położenie inwestycji pozwoli mieszkańcom zaoszczędzić czas potrzebny na dotarcie do pracy, na uczelnie czy do centrów handlowo-rozrywkowych. W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola, a także tereny rekreacyjne, alejki spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Na obszarze dzielnicy Dębniki, której częścią składową jest Ruczaj, znajdują się m.in. Skałki Twardowskiego, Polana Żywiecka, Las Borkowski oraz Potok Młynny – Kobierzyński.

W ramach tego projektu deweloper – SALWATOR DEVELOPMENT SP. Z O.O. – przygotował ofertę 59 mieszkań o powierzchniach od 32 do 66 mkw. Lokale zaplanowano w 7-piętrowym budynku, zaprojektowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów w budownictwie mieszkaniowym. Warto zwrócić uwagę, że do mieszkań przylegają przestronne balkony lub loggie, które stanowią dodatkową powierzchnię użytkową. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest również ulokowanie garażu w podziemnej kondygnacji budynku oraz lokali usługowych na parterze. Oferta obejmuje mieszkania w różnych rozkładach, deweloper prowadzi obecnie sprzedaż lokali 1-, 2- oraz 3-pokojowych.

Zgodnie z harmonogramem inwestycji, IV etap zostanie oddany do użytkowania w ostatnim kwartale 2018 r. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5800 zł/mkw.

 

 

 1070 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

30-126 Kraków, ul. Gabrieli Zapolskiej 38

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 688-90-00, 664 033 530 / 664 033 682

Adres e-mail: sprzedaz.krakow@salwator.com.pl

Strona www: www.salwator.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości


Inwestycje deweloperskie KrakówInwestycje deweloperskie WarszawaInwestycje deweloperskie WrocławInwestycje deweloperskie PoznańInwestycje deweloperskie GdańskInwestycje deweloperskie GdyniaInwestycje deweloperskie RzeszówInwestycje deweloperskie KatowiceNowe mieszkania KrakówNowe mieszkania WarszawaNowe mieszkania WrocławNowe mieszkania PoznańNowe mieszkania GdańskNowe mieszkania GdyniaNowe mieszkania RzeszówNowe mieszkania KatowiceRynek pierwotny KrakówRynek pierwotny WarszawaRynek pierwotny WrocławRynek pierwotny PoznańRynek pierwotny GdańskRynek pierwotny GdyniaRynek pierwotny RzeszówRynek pierwotny Katowice

Deweloperzy