Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Mój Dom - Etap IV, Kraków

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 32,06 do 65,44 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 800 do 6 900 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Mój Dom - Etap IV
wykonawca:
SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.
lokalizacja:
Kraków, Dębniki, ul. Obozowa
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 32,06 do 65,44 m2
pokoje:
1, 2, 3
dostępnych ofert:
52
termin oddania:
IV kwartał 2018
ceny:
mieszkalne: od 5 800 do 6 900 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu
  • Prezenter inwestycji

Mój Dom IV to kolejny etap cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji przy ul. Obozowej w Krakowie. Łączy ona tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesnymi trendami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym. Komfortowe i funkcjonalne mieszkania, bliskość centrum miasta, duże balkony lub loggie to jedne z wielu atutów inwestycji. W budynku zaprojektowano 59 mieszkań o powierzchni użytkowej od 32 do 66 m2, zlokalizowanych na 7 piętrach oraz lokale usługowe na parterze. Pod budynkiem znajdować się będzie garaż podziemny.

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części miasta - przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj. Dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Ponadto inwestycja umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie osiedlowej infrastruktury usługowo-handlowej. W pobliżu znajdują się także przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, doskonałych do spacerów a także wycieczek pieszych i rowerowych: m.in. Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana żywiecka, kompleks skał wapiennych zwany Skałkami Twardowskiego.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do oferty
Mój Dom - Etap IV na krakowskim Ruczaju

Kraków:

Inwestycja Mój Dom IV powstaje przy ul. Obozowej w Krakowie, jako kolejny etap przedsięwzięcia, realizowanego z myślą o osobach, które cenią umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Budynek powstanie na krakowskim Ruczaju, który ze względu na położenie w sąsiedztwie m.in. kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowskiego Parku Technologicznego czy zielonych terenów Zakrzówka, jest miejscem, z którym wielu młodych ludzi wiąże swoją przyszłość.

Dzięki rozwiniętej sieci tramwajowej i autobusowej obszar ten jest dobrze skomunikowany z centrum oraz innymi częściami miasta. Korzystne położenie inwestycji pozwoli mieszkańcom zaoszczędzić czas potrzebny na dotarcie do pracy, na uczelnie czy do centrów handlowo-rozrywkowych. W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola, a także tereny rekreacyjne, alejki spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Na obszarze dzielnicy Dębniki, której częścią składową jest Ruczaj, znajdują się m.in. Skałki Twardowskiego, Polana Żywiecka, Las Borkowski oraz Potok Młynny – Kobierzyński.

W ramach tego projektu deweloper – SALWATOR DEVELOPMENT SP. Z O.O. – przygotował ofertę 59 mieszkań o powierzchniach od 32 do 66 mkw. Lokale zaplanowano w 7-piętrowym budynku, zaprojektowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów w budownictwie mieszkaniowym. Warto zwrócić uwagę, że do mieszkań przylegają przestronne balkony lub loggie, które stanowią dodatkową powierzchnię użytkową. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest również ulokowanie garażu w podziemnej kondygnacji budynku oraz lokali usługowych na parterze. Oferta obejmuje mieszkania w różnych rozkładach, deweloper prowadzi obecnie sprzedaż lokali 1-, 2- oraz 3-pokojowych.

Zgodnie z harmonogramem inwestycji, IV etap zostanie oddany do użytkowania w ostatnim kwartale 2018 r. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5800 zł/mkw.

 

 

 1128 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

30-126 Kraków, ul. Gabrieli Zapolskiej 38

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 688-90-00, 664 033 530 / 664 033 682

Adres e-mail: sprzedaz.krakow@salwator.com.pl

Strona www: www.salwator.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf