Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Kuźnicy Kołłątajowskiej 68, Kraków, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 45,61 do 70,18 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 10 900 do 15 000 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Kuźnicy Kołłątajowskiej 68
wykonawca:
Real-Construct sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 45,61 do 70,18 m2
pokoje:
2, 3
dostępnych ofert:
22
termin oddania:
IV kwartał 2023
ceny:
mieszkalne: od 10 900 do 15 000 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Przedmiot oferty
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 to nowa realizacja firmy Real Construct, zlokalizowana w cichej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Nowa inwestycja Real Construct

Inwestycję Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 tworzyć będą dwa czteropiętrowe budynki, w których zaprojektowano łącznie 115 mieszkań. W ramach oferty dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu - od 32 do 70 metrów kwadratowych, których układy zaaranżowane zostały z myślą o uzyskaniu maksymalnej wygody oraz spełnieniu różnorodnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Do wszystkich mieszkań przynależeć będzie balkon lub ogródek.

  • rok powstania 2023
  • mieszkań 115
  • miejsc postojowych 116

Elegancka, przemyślana forma, subtelna kolorystyka elewacji, brak zbędnych elementów oraz niewielka skala budynków, to aspekty tworzące atrakcyjność inwestycji. Całość przedsięwzięcia skomponowana została w taki sposób, aby jak najlepiej współgrać z otoczeniem i stworzyć miejsce, w którym przyszli mieszkańcy poczują pełnię komfortu.

Przyjazne otoczenie
Niska intensywność najbliższej zabudowy, ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, to aspekty, dzięki którym ta inwestycja jest idealnym miejscem do zamieszkania.

Komfortowe mieszkania
W budynku znajdować się będzie 115 mieszkań, których atrakcyjne układy zaaranżowane zostały z myślą o maksymalizacji komfortu i funkcjonalności.

Ciekawa architektura
Elegancka, przemyślana forma, subtelna kolorystyka elewacji, brak zbędnych elementów to aspekty tworzące efektowność inwestycji.

Bliskość terenów zielonych
Otaczająca przestrzeń jest bogata w zieleń, natomiast w niedalekim zasięgu znajdują się większe kompleksy parkowe (m.in. Park Białoprądnicki).

Powierzchnie dodatkowe

Do dyspozycji mieszkańców mamy 116 miejsc postojowych, 52 komórki lokatorskie i 3 duże wózkownie zlokalizowane tuż przy każdym wejściu do klatki.

Atrakcyjna lokalizacja
Niewielka odległość od przystanku tramwajowego na planowanej trasie Krowodrza Górka - Górka Narodowa, budowa Obwodnicy Północnej, a także rozbudowa Alei 29 listopada.

Jest to obszar przechodzący aktualnie intensywne przeobrażenia infrastrukturalne. Inwestycje komunikacyjne, których realizacja jest na bardzo zaawansowanym etapie – budowa linii tramwajowej do Górki Narodowej, Obwodnicy Północnej, a także rozbudowa Alei 29 listopada – sprawią, że okolica będzie jedną z najlepiej skomunikowanych w mieście.

Co niezwykle istotne, otaczająca przestrzeń jest bogata w zieleń, natomiast w niedalekim zasięgu znajdują się większe kompleksy parkowe (m.in. Park Białoprądnicki).

Niewielka odległość od centrum miasta (ok. 5km), niska intensywność najbliższej zabudowy, ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo – usługowej, to aspekty, dzięki którym Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 jest idealnym miejscem do zamieszkania.

Biorąc pod uwagę dynamikę wspomnianych inwestycji miejskich w zakresie komunikacji, a także bliskość kompleksów biurowo – korporacyjnych przy ul. Opolskiej, oferta jest również bardzo atrakcyjna w perspektywie inwestycyjnej.

Wszystko na wyciągnięcie ręki

  • do przystanku tramwajowego 5 min
  • do lokalnego sklepu 300 m
  • do Rynku Głównego 5 km


281 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Real-Construct sp. z o.o.

31-231 Kraków, ul. Siewna 44

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 623 38 12

Adres e-mail: wl@realconstruct.pl

Strona www: www.real-inwestycje.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Zamojskidomy na sprzedaż powiat Strzelecko-Drezdeneckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jonkowolokale użytkowe na wynajem gmina Czerwindomy na wynajem w Trylumieszkania na wynajem w Czarnym Sadziemieszkania na sprzedaż w Gibasówce

Deweloperzy

);