Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Kossak Residence, Kraków, ul. W. Kossaka

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Stare Miasto, ul. W. Kossaka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 28,82 do 82,04 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Kossak Residence
wykonawca:
POLSKIE DOMY
lokalizacja:
Kraków, Stare Miasto, ul. W. Kossaka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 28,82 do 82,04 m2
pokoje:
1, 2, 3
dostępnych ofert:
25
termin oddania:
III kwartał 2018
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Standard wykończenia
  • Otoczenie
  • Prezenter inwestycji

TWÓJ WŁASNY KAWAŁEK KRAKOWA

Kraków. Mało jest na świecie tak wyjątkowych miejsc… Miasto królów, artystów, wybitnych kupców i innowatorów. I wszystkich tych, którzy pisali jego ponadtysiącletnią historię. Zamieszkać w sercu Krakowa, to nie tylko mieć w sąsiedztwie Wawel i Sukiennice. Zamieszkać w sercu Krakowa, to wrosnąć w jego historię i zostawić w niej swój własny ślad.

Doskonała lokalizacja

W samym sercu Krakowa, u stóp Wawelu, w miejscu gdzie ulica Retoryka dobiega Placu Kossaka.

Nowoczesna architektura

Klasyczna, elegancka forma, która w naturalny sposób uzupełnia historyczną tkankę miasta.

Wyjątkowe sąsiedztwo

Kossak Residence powstaje na działce sąsiadującej z Kossakówką – domem rodzinnym wybitnych Polskich malarzy i poetów.

U STÓP WAWELU

W samym sercu Krakowa, u stóp Wawelu, w miejscu gdzie ulica Retoryka dobiega Placu Kossaka, powstaje wyjątkowy budynek. Lokalizacja, która pozwala cieszyć się wyjątkowym klimatem Krakowa, nie rezygnując przy tym z doskonałej komunikacji ze wszystkimi częściami miasta. Wieczorny spacer do domu przez Planty, czy może raczej Bulwarami Wiślanymi? Poranna kawa pod Wawelem, czy raczej na Krakowskim Rynku? Każdy dzień zasługuje na wyjątkową chwilę.

zdjęcie do oferty


Kultura i sztuka

Kraków oferuje bardzo szeroką gamę ciekawych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Liczne koncerty, wystawy, sztuki teatralne – wszystko to w odległości krótkiego spaceru.

Kawiarnie i restauracje

W historycznym centrum znajdziemy smaki z najdalszych zakątków Świata. Nie brak tu bardzo eleganckich miejsc, w których gotują najlepsi szefowie kuchni. Czasem, dla odmiany, możemy też wstąpić do jednego z wielu oryginalnych slowfoodów.

Ośrodki naukowe

Kraków od wieków słynie z najlepszych uczelni, które niezmiennie znajdują się w europejskiej czołówce. W dużym stopniu to właśnie studenci nadają miastu jego wyjątkową energię i budują jego potencjał.

Sklepy i usługi

Aby na co dzień życie było wygodne, ważny jest dostęp do szerokiej oferty sklepów i usług. Niemal w każdej uliczce znajdziemy przydatny punkt, w którym załatwimy potrzebne sprawy.

Sport i rekreacja

Miasto od wielu lat dba o rozwój zaplecza sportowego, ścieżek rowerowych czy tras do joggingu i spacerów. Bulwary Wiślane to doskonałe miejsce, żeby aktywnie spędzić czas.

Parki

Czasem warto uciec od miejskiego otoczenia i zanurzyć się na chwilę w zieleni. Do wyboru mamy Planty i liczne krakowskie zielone skwery, a sama inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z zabytkowym ogrodem Kossakówki.

zdjęcie do oferty

WYJĄTKOWE SĄSIEDZTWO

Dobra lokalizacja, to także wyjątkowe sąsiedztwo. Okna Kossak Residence wychodzą na ogród Kossakówki – domu rodzinnego wybitnych malarzy i poetów, który w czasach swojej świetności gościł najwybitniejszych polskich artystów i myślicieli. Dom, w którym swoje obrazy tworzyli kolejno Juliusz, Wojciech i Jerzy Kossak, a swoje pierwsze kroki stawiały Maria Pawlikowska-Jasnorzewska i Magdalena Samozwaniec. Gośćmi domu bywali Stanisław Witkiewicz, Julian Tuwim, Helena Modrzejewska, Ignacy Paderewski, Jacek Malczewski, czy Henryk Sienkiewicz. Dziś, po 140 latach, w domu mieszka już piąte pokolenie rodziny Kossaków.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

WYGODNA i ELEGANCKA ARCHITEKTURA

Klasyczna, elegancka forma, która w naturalny sposób uzupełnia historyczną tkankę miasta, nie musi być w opozycji do nowoczesnej architektury. Projekt Kossak Residence wyszedł spod ręki wybitnych krakowskich architektów z Biura Projektów Lewicki Łatak. Kolejny raz udowodnili oni, że dobra architektura nie musi być krzykliwa. W nowej interpretacji krakowskiej kamienicy znajdziemy jasne, funkcjonalne wnętrza i wygodne, nowoczesne rozwiązania, które mają na co dzień jak najlepiej służyć mieszkańcom.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Kossak Residence - w sercu Starego Miasta

Kraków:

W zabytkowym centrum Krakowa, obok słynnej Kossakówki – rodzinnego domu malarzy Juliusza, Wojciecha i Jerzego Kossaków oraz poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i pisarki Magdaleny Samozwaniec – powstaje prestiżowa inwestycja Kossak Residence. Projekt architektoniczny nawiązuje do modelu tradycyjnej, krakowskiej kamienicy czynszowej. Dzięki świeżemu spojrzeniu architektów z Biura Projektów Lewicki Łatach, inwestycja wprowadza jednak nową jakość do tego segmentu nieruchomości. Twórcy koncepcji Kossak Residence zaproponowali jasne, nowoczesne wnętrza oraz funkcjonalne rozwiązania, które zapewnią mieszkańcom oczekiwany komfort użytkowania. Elegancka bryła budynku odzwierciedla szczególny charakter zabudowy Starego Miasta. Podkreśla również prestiż przedsięwzięcia, prowadzonego przez firmę Polskie Domy. W budynku, zlokalizowanym u zbiegu ul. Retoryka i Placu Kossaka zaplanowano 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, a nawet 6-pokojowe mieszkania. Ich powierzchnie wynoszą od 22,69 do 167,08 mkw.

Usytuowanie inwestycji w otoczeniu zabytków czy interesujący projekt architektoniczny to nie jedyne atuty projektu Kossak Residence. Lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa oznacza bowiem niczym nieograniczony dostęp do atrakcji turystycznych, restauracji, muzeów, kin czy teatrów, a także możliwość uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i artystycznych, niemal przez cały rok ożywiających krajobraz Starego Miasta.

Położone nieopodal inwestycji Bulwary Wiślane to popularne wśród krakowian, miejsce spotkań, spacerów i aktywnego wypoczynku, np. dla rowerzystów czy miłośników joggingu.

Życie w centrum miasta oznacza również znaczną oszczędność czasu, zazwyczaj przeznaczanego na codzienne zakupy czy dotarcie do pracy lub na uczelnię. Na okoliczną infrastrukturę składają się m.in. różnego rodzaju sklepy i dom handlowy „Jubilat”. Budynek znajduje się w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i tramwajowych, a wystarczająca liczba połączeń komunikacji publicznej umożliwi sprawny dojazd do innych części miasta.

Warto dodać, że obszar miasta, na którym znajduje się kamienica Kossak Residence, charakteryzuje się znacznym odsetkiem terenów zielonych. Wśród nich należy wymienić Krakowskie Błonia, Planty oraz liczne osiedlowe skwery.

 

 4903 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Polskie Domy

Polskie Domy

Kraków, ul. Plac Kossaka 6

telefon pokaż kontakt

Telefon: 530 530 430

Adres e-mail: sprzedaz@kossak-residence.pl

Strona www: www.kossak-residence.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf