Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Imperial Business Center, Kraków, ul. Wadowicka

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe lokale użytkowe na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka

Powierzchnia:


komercyjna:
od 637,33 do 668,41 m2

Cena:

15 EUR / m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Imperial Business Center
wykonawca:
Imperial Capital Sp. z o.o. Business Center Sp.k
lokalizacja:
Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka
typ obiektu:
lokale użytkowe na wynajem
powierzchnie komercyjne:
od 637,33 do 668,41 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
3
termin oddania:
II kwartał 2018
ceny:
15 EUR / m2
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Standard wykończenia
 • Stan budowy
 • Prezenter inwestycji

Wizja

Imperial Business Center to inwestycja zlokalizowana przy ul. Wadowickiej w Krakowie, realizowana przez Imperial Capital sp. z o.o. Budynek stanowi nowoczesne centrum biznesowe, liczące 9 kondygnacji i ponad 7 tys. m2 powierzchni. Zaprojektowany został z myślą o ergonomii pracy, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zapewnia atrakcyjną przestrzeń, funkcjonalność i elastyczność aranżacji powierzchni, a także bezpieczeństwo. Zadbano o każdy jego detal, od przeszklonej, klasycznej i estetycznej elewacji, reprezentacyjny hol, funkcjonalne i profesjonalne zaplecze sanitarne, aż po parking i zaplecze dla rowerzystów.

Nazwa Projektu: Imperial Business Center Lokalizacja: ul. Wadowicka Kraków Deweloper: Imperial Capital sp. z o.o. Business Center sp.k. Generalny Wykonawca: Ruko sp. z o.o.

Architekt: Artur Jasiński i Wspólnicy Termin oddania do użytkowania: Maj 2018 Powierzchnia całkowita budynku: 7056 m2 Powierzchnia całkowita GLA: 5310 m2

Powierzchnia GLA typowego piętra: od 637.33 m2 do 668.41 m2 Kubatura: 24871,63 m3 Liczba kondygnacji naziemnych: 8 Liczba kondygnacji podziemnych: 1

Całkowita liczba miejsc parkingowych: 74 Liczba wind: 2 Wskaźnik powierzchni wspólnych: 7,28 % Certyfikat BREAM Very Good

Architektura

Projekt stworzony został przez architektów z pracowni Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne, założonej w 2002 roku przez Artura Jasińskiego, po ponad dwudziestu latach pracy zawodowej. Firma jest ceniona w branży, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach architektonicznych. Projektuje szeroki wachlarz obiektów, w tym budynki użyteczności publicznej, zespoły biurowe i mieszkaniowe czy obiekty handlowe, z wykorzystaniem najnowszych technologii i inteligentnych rozwiązań.

Pracownia wykonała projekty m.in. dla firm Skanska, GTC, Ikea Property Polska, Mostostal Eksport czy Trigranit Polska, a wśród jej największych realizacji znajdują się budynki takie jak AXIS, Bonarka4Business czy Brainville.

Projekt „Imperial” jest przykładem owocnej współpracy architektów z inwestorem, który nie tylko aktywnie uczestniczył w pracach projektowych, ale wręcz zachęcał do sięgania po nowe i ambitne rozwiązania. W rezultacie powstał budynek, który łączy funkcjonalność, walory proekologiczne potwierdzone certyfikatem BREEAM VERY GOOD, z efektowną formą architektoniczną. Czekamy teraz z niecierpliwością, aż wyłoni się zza rusztowań i rozbłyśnie światłem

Zielony budynek

Najwyższe standardy ekologiczne
Budynek spełnia wymagania jednego z dwóch najważniejszych systemów certyfikacji zielonego budownictwa na świecie. Dzięki ekologicznym i energooszczędnym rozwiązaniom uzyskał certyfikat BREEAM z oceną na poziomie Very Good. Zastosowana technologia zapewnia możliwość zoptymalizowania kosztów oraz poprawę jakości środowiska pracy.

Energooszczędne rozwiązania
Biurowiec, dzięki specjalnym instalacjom sanitarnym, zapewnia oszczędność wody pitnej. Efektywność systemu chłodzenia i odzysk ciepła umożliwiają natomiast szklenia o wysokich parametrach (U, g, Lt). W częściach wspólnych przewidziano także energooszczędne, wydajne oświetlenie LED, sterowane czujnikami obecności oraz systemem DALI.

System zarządzania BMS
Budynek wyposażony został w system BMS, który monitoruje stan instalacji, alarmów oraz systemów zasilania. Poprzez precyzyjną kontrolę i utrzymanie właściwych parametrów pracy oraz stanu instalacji, zapewnia on komfortowe warunki i efektywność energetyczną budynku. Biurowiec zapewnia też osobne węzły cieplne oraz opomiarowanie systemu chłodniczego i wentylacyjnego dla części wspólnych oraz powierzchni najmu.

Ergonomiczne oświetlenie
Dzięki wielkopowierzchniowym przeszkleniom, biurowiec gwarantuje równomierność oświetlenia i dostęp wszystkich pomieszczeń pracy do światła dziennego, które poprawia samopoczucie i poziom skupienia przebywających w nich osób.

Przyjazny pracownikom
Biurowiec Imperial Business Center zapewnia łatwy i wygodny dojazd nie tylko dzięki doskonałej dostępności transportu publicznego, ale też rozbudowanemu zapleczu dla rowerzystów. Budynek oferuje specjalne szatnie, prysznice i miejsca postojowe, znacząco ułatwiając codzienne dojazdy do biura rowerem.

Generalnym wykonawcą budynku jest Ruko sp. z o.o., od 2009 roku realizująca inwestycje w obszarze zabudowy wielorodzinnej, przemysłowej, a także biurowej. Firma posiada bogate doświadczenie, będąc generalnym wykonawcą inwestycji takich jak SAWIG OFFICE, Tarasy Twardowskiego, Kamienica Koronna przy ul. Topolowej 8 w Krakowie czy S-MALL PARK w Skawinie. Odpowiednia wiedza, potencjał techniczny i wykwalifikowana kadra gwarantują wysoką jakość usług i terminowość realizacji podejmowanych inwestycji.

Imperial Business Center położony jest w południowej części Krakowa, jednym z najdynamiczniej rozwijających się i najlepiej skomunikowanych obszarów miasta. Niewątpliwym atutem lokalizacji biurowca jest świetna ekspozycja na główną arterię komunikacyjną Krakowa oraz łatwy i szybki dojazd zarówno dla posiadających własny samochód, jak i korzystających z transportu miejskiego. W odległości do 400 metrów znajdują się ważne punkty przesiadkowe: Rondo Matecznego oraz pętla Łagiewniki, gdzie krzyżuje się 14 linii tramwajowych oraz autobusowych, prowadzących do niemal wszystkich dzielnic Krakowa. Dojazd do centrum i na kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego zajmuje jedynie ok. 13 minut, a przystanek tramwajowy ulokowany jest vis a vis biurowca, w odległości jedynie około 15 metrów.

Ważną zaletą lokalizacji jest również dogodny dostęp do urzędów, restauracji i punktów usługowych oraz jednego z największych w Krakowie centrum handlowego Bonarka City Center.

W niedalekiej odległości znajduję się również obwodnica i autostrada A4, które umożliwiają bezpośredni wyjazd z miasta w kierunku Chyżnego, Zakopanego, Warszawy, Katowic, Rzeszowa a także Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice. Od lotniska, które w 2016 r. obsłużyło prawie 50 milionów pasażerów, biurowiec dzieli jedynie około 20 minut jazdy samochodem.

zdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty

zdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Standardy wykończenia

 • Podwieszane sufity
 • Betonowa posadzka
 • Żelbetowe lub murowane ściany i stropy
 • Instalacja chłodzenia zintegrowana z ogrzewaniem (klimakonwektory)
 • Wentylacja mechaniczna
 • Instalacja elektryczna oraz teleinformatyczna
 • Reprezentacyjny hol wejściowy
 • Recepcja oraz ochrona 24/7
 • Dostęp do budynku 24/7
 • Wielkopowierzchniowe przeszklenia
 • Szybkobieżne windy osobowe
 • Rytmiczne podziały elewacyjne
 • Okna z izolacją akustyczną oraz termiczną
 • Czujniki dymu
 • Okładziny aluminiowe i włóknocementowe
 • Parking podziemny
 • Stojaki rowerowe
 • Ogólnodostępne szatnie i natryski
zdjęcie do oferty10138 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Imperial Capital Sp. z o.o. Business Center Sp.k

Imperial Capital Sp. z o.o. Business Center Sp.k

30-363 Kraków, ul. Wadowicka 7

telefon pokaż kontakt

Telefon: +48 517 810 310

Adres e-mail: kontakt@imperialcenter.pl

Strona www: www.imperialcenter.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf