Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Family HUB, Kraków, ul. Stelmachów

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały, ul. Stelmachów

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 105,18 do 112,56 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 902 do 7 729 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Family HUB
wykonawca:
Modern Living Development Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały, ul. Stelmachów
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 105,18 do 112,56 m2
pokoje:
4, 5
dostępnych ofert:
20
termin oddania:
b.d.
ceny:
mieszkalne: od 6 902 do 7 729 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Plan kompleksu
  • Prezenter inwestycji

Firma Modern Living jeszcze wielokrotnie nas zaskoczy! Autorami projektu ich najnowszego przedsięwzięcia budowlanego są rozpoznawalni w Polsce i za granicą architekci z Biura Projektów Lewicki – Łatak. Podobnie jak w przypadku innych koncepcji tych popularnych kreatorów, budynki charakteryzować będzie zgeometryzowana bryła, nowoczesność i elegancja. Inwestycja nosi nazwę Family Hub, co w przekładzie na polski oznacza ni mniej ni więcej jak „Miejsce dla Rodziny”.

Osiedle powstaje w dzielnicy Prądnik Biały, która sama w sobie jest zaletą, gdyż graniczy z rozległymi terenami zielonymi znanymi jako Tonie-Łąki. Są one również korytarzem powietrznym przewietrzającym Kraków. Ze względu na ich przyrodnicze walory oraz niemałe znaczenie dla jakości powietrza w naszym mieście, obszar ten nie zostanie zabudowany. Dalsze plany dla tego areału przewidują zagospodarowanie go pod miejski park rzeczny, co dla przyszłych mieszkańców Family Hub jest świetną informacją, gdyż taka realizacja zagwarantuje im stałe i spokojne sąsiedztwo natury.

Inwestycja będzie mieściła się na działce o powierzchni 1,5 ha z wjazdem od ul. Stelmachów. Łącznie zostaną wzniesione dwadzieścia dwa budynki w zabudowie szeregowej. W każdym z segmentów będą znajdować się tylko dwa mieszkania: jedno zajmujące parter i cześć piętra oraz drugie obejmujące pozostałą część piętra i poddasze. Budowa podzielona jest na dwa etapy.

Większość mieszkań, w tym wszystkie mieszczące się na parterze, będzie dysponowała własnymi ogródkami o wielkości sięgającej nawet do 200 m2! Do każdego lokum zostanie przypisana komórka lokatorska, jedno lub dwa miejsce parkingowe w garażu podziemnym zlokalizowanym bezpośrednio pod każdym budynkiem oraz dodatkowe miejsce postojowe na zewnątrz. Lokale nie będą mniejsze niż 100 m2 powierzchni użytkowej.

Aby maksymalnie dostosować swój dom do indywidualnych potrzeb, klienci będą mogli wybierać spośród dodatkowych wariantów usprawniających: ogrzewania podłogowego, rekuperacji, odkurzacza centralnego, instalacji alarmowej czy klimatyzacji.

Niezwykle ważnym elementem realizacji będzie zagospodarowanie przestrzeni wspólnej na wolnym powietrzu. Inwestor przewidział podzielenie jej na trzy części: strefę sportu, strefę dla najmłodszych oraz dużą strefę relaksu. Oprócz tego, inwestycja posiada bezpośredni dostęp do jeszcze większych zielonych terenów rekreacyjnych – obszar Tonie Łąki.

Rezerwacja mieszkań jest już możliwa! Skontaktuj się z Modern Living i umów się na spotkanie, aby poznać szczegóły.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty


2776 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Nowa 5 dzielnica - lokale...
NY Residence, lokal usługowy
Sand Hotel ****

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Modern Living Development Sp. z o.o.

Modern Living Development Sp. z o.o.

31-314 Kraków, ul. Zygmuntowska 10

telefon pokaż kontakt

Telefon: 669-667-515, 667-667-117

Adres e-mail: biuro@modern-living.pl

Strona www: www.modern-living.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażkamienice na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Ruda Śląskadomy na wynajem powiat M. Szczecinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Jeżowemieszkania na wynajem gmina Zabórdomy na sprzedaż w Janikowiemieszkania na wynajem w Piaszkidomy na wynajem w Turzonka

Deweloperzy

);