Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Eco City Sopot, Sopot, ul. Rzemieślnicza

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Sopot, ul. Rzemieślnicza

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 15,97 do 20,22 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Eco City Sopot
wykonawca:
ECO CAMPUS SOPOT Sp. z o.o.
lokalizacja:
Sopot, ul. Rzemieślnicza
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 15,97 do 20,22 m2
pokoje:
1
dostępnych ofert:
63
termin oddania:
gotowe
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Standard wykończenia
  • Prezenter inwestycji

Eco City Sopot - Zainwestuj i zarabiaj 7% w skali roku!

Eco City Sopot - nowoczesny kompleks mieszkaniowy z zakwaterowaniem dla biznesu, turystyki oraz studentów zlokalizowany 500 m od stacji SKM Sopot Wyścigi, 250 m od Al. Niepodległości, 1,4 km od sopockiej plaży.

Inwestycja składa się z 84 lokali o powierzchni od 15,97 m2 do 20,22 m2. Budynek zostanie wykony w technologii umożliwiającej energooszczędne użytkowanie zgodne z certyfikacją BREEM. Każdy lokal będzie kompletnie wyposażony i wykończony. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest Unihouse Oddział Unibep S.A.

Nabywca lokalu otrzymuje gwarantowany zwrot kapitału w wysokości 7% rocznie od zainwestowanej kwoty z umową najmu na okres od 5 do 10 lat. Wszystkie koszty związane z zarządzaniem i eksploatacją pozostają po stronie operatora.

Sopot - nadmorski kurort corocznie odwiedzany przez ponad dwa miliony turystów.

Miasto jest również ważnym ośrodkiem gospodarczym na mapie metropolii gdańskiej i Pomorza. Swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim silnie rozwiniętemu sektorowi usług rynkowych, a zwłaszcza usług związanych z obsługą ruchu turystycznego. Status uzdrowiska wyróżnia pozycję miasta na tle innych kurortów. Dynamiczny rozwój miasta generuje zapotrzebowanie na nowe powierzchnie mieszkalne. Sprzyjająca koniunktura w gospodarce sprawiają, że Sopot od wielu lat notuje wzrost liczby podmiotów lokujących właśnie tu swoje siedziby. Firmy działające w Sopocie to: Oceanic, NDI SA, Navimor International Ltd., Blue Media Sp. z o.o., TUW SKOK, Towarzystwo Ubezpieczeniowe z grupy Hestia.

Dostrzegając potencjał inwestycyjny tego miejsca wybraliśmy Sopot do tworzenia Eco City – pierwszego w Polsce kompleksu, gdzie zakwaterowanie znajdą studenci, pracownicy korporacji i turyści.

Lokale liczą od około 15,97 do 20,22 m2 i każdy z nich zostanie wykończony i wyposażony pod klucz. Będą miały wydzieloną część kuchenną, strefę dzienną i sypialną, łazienkę oraz zielony taras. W części kuchennej przewidziano zabudowę, lodówkę i blat roboczy. W strefie dziennej zaprojektowano stół z krzesłami oraz szafę w zabudowie stałej.

Strefę sypialnianą wyposażono w łóżka do spania w zależności od wariantu, jedno lub dwa oraz szafkę nocną.

Całość wykończenia wzbogaci ciekawy design lamp i dodatków. Lokal inwestycyjny będzie zaprojektowany w ciepłym stylu dając poczucie komfortu i relaksu przyszłym najemcom.

Nasze mieszkania oprócz doskonałej lokalizacji w samym sercu Sopotu będą wykonane z wykorzystaniem energooszczędnych technologii. Dbamy o Państwa wygodę ale również o środowisko naturalne.291 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Osiedle pod Pomnikiem
Sand Hotel ****

Osiedle pod Pomnikiem

Wieliczka, ul. Winnicka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

ECO CAMPUS SOPOT Sp. z o.o.

ECO CAMPUS SOPOT Sp. z o.o.

61-541 Poznań, ul. Przemysłowa 39

telefon pokaż kontakt

Telefon: 506 469 609

Adres e-mail: sprzedaz@eco-city.com.pl

Strona www: www.eco-city.com.pl/

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniainne nieruchomości na zamianękamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Brzeskidomy na wynajem powiat Węgrowskimieszkania na wynajem gmina Mogilanydomy na sprzedaż gmina Zgierzmieszkania na sprzedaż w Śmiechowicachmieszkania na wynajem w Jedwabnemdomy na sprzedaż w Popiołkach

Deweloperzy

);