Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja DOMFORTE Petrażyckiego, Kraków, ul. L. Petrażyckiego

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż, nowe domy

Lokalizacja:

Kraków, Dębniki, ul. L. Petrażyckiego

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 77,27 do 84,65 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 8 063 do 8 237 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
DOMFORTE Petrażyckiego
wykonawca:
DOMFORTE Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Dębniki, ul. L. Petrażyckiego
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż, domy
powierzchnie mieszkalne:
od 77,27 do 84,65 m2
pokoje:
4
dostępnych ofert:
5
termin oddania:
II kwartał 2023
ceny:
mieszkalne: od 8 063 do 8 237 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Prezenter inwestycji

Zamieszkaj wygodnie

DOMFORTE Petrażyckiego to kameralne osiedle składające się z trzech dwulokalowych domów jednorodzinnych. Każdy dwupoziomowy segment ma od ok 78m2 do 85m2. Domy mają przestronne salony połączone z aneksem kuchennym, na piętrze znajdują się trzy pokoje, każdy dom ma dwie łazienki.

Segmenty mają swoje niezależne ogródki, czyli wspaniałe miejsca do spędzenia czasu z rodziną na świeżym powietrzu, do zabawy z dziećmi czy też zorganizowania grilla dla znajomych i rodziny. Każdy z domów posiada swoje niezależne miejsce parkingowe.

Nowoczesna architektura przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiej bryły bydynków oraz bardzo dużej funkcjonalności pomieszczeń do atuty naszej inwestycji.

Budynki charakteryzują się prostą ale elegancką i nowoczesną architekturą. Duża powierzchnia okien zapewnia doświetlenie i przyjemny nastrój w każdym z pokoi. Olbrzymie, przesuwne okno w salonie pozwala na płynne połączenie salonu z ogrodem w przyjemną, zieloną i bezpieczną przestrzeń życiową dla Ciebie i Twojej rodziny. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości w połączniu z wysoką jakością wykonania budynków i montażu jego elementów zapewni wieloletnie bezproblemowe korzystanie.

Domy są bardzo dobrze ocielopne, ogrzewane dwufuncyjnym piecem gazowym o bardzo nowoczesnej charakterystyce, co pozwola zredukować koszty ogrzewania. Pokoje na piętrze mają pełną wysokość - nie ma w nich skosów. Osiedle DOMFORTE Petrażyckiego będzie doskonałym wyborem dla par i rodzin z dziećmi dając im wysoki komfort i wygodę w otoczeniu pełnym zieleni.

Ciesz się świeżym powietrzem

Inwestycja znajduje się w Krakowie przy ulicy Petrażyckiego 83 w obszarze Krakowa znanym jako Sidzina - jest obszar Krakowa wchodzący w skład Dzielnicy VIII Dębniki, dawna podkrakowska wieś przyłączona do miasta Krakowa w 1973r. Sidzina stanowi najbardziej wysuniętą na południe część Dzielnicy VIII, położona jest poza obwodnicą autostradową. Najbliższe sąsiedztwo osiedla stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny niezabudowane. Znajdziesz tu wyjątkowe tereny spacerowe, szkołę, przedszkola, sklepy jak i również świetny dojazd do centrum Krakowa dzięki Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, MPK oraz dobrymi połączeniami drogowymi z Ruczajem, obwodnicą krakowską, Zakopianką oraz ze Skawiną.

Wszystko na miejscu

W okolicy znajdziesz szkołę podstawową - 800m, supermarket spożywczy - 500m, piekarnię - 450m, cztery przedszkola w odległości od 850m do 1100m, klub sportowy "Sidzina", dom kultury oraz kościół.

Szybko do centrum

W odległości 150m znajduje się przystanek MPK dla numerów autobusów 175,243 oraz 475. Dzięki stacji PKP i Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej w 20 minut dojedziesz do Dworca Centralnego i okolic Rynku Krakowskiego. Bardzo dobre połączenia drogowe - wyjazd na obwodnicę - węzeł Skawina - 4 minuty, węzeł Zakopiańska - 6 minut. Na Ruczaj dojedziesz w 7 minut dzięki Sidzińskiemu przejazdowi nad obwodnicą - ulicą Działowskiego.

Typ nieruchomości

Lokale są sprzedawane jako niezależne lokale mieszkalne. Budynki są budynkami jednorodzinnymi dwulokalowymi z który wyodrębniane są po dwa lokale. Z praktycznego punktu widzenia są to zaś domy - połówki "bliźniaka" - każdy lokal ma swoje niezależne wejście, jest dwupoziomowy oraz dysponuje wyłącznym prawem do dysponowania ogródkiem. W przypadku zakupu lokali przez osoby spoza Unii Europejskiej nie jest wymagane uzyskanie pozwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.275 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

DOMFORTE Sp. z o.o.

DOMFORTE Sp. z o.o.

30-554 Kraków, ul. Zamknięta 10/1.5

telefon pokaż kontakt

Telefon: 606-388-442

Adres e-mail: biuro@domforte.pl

Strona www: www.domforte.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy na wynajemdziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Skierniewickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Bieruńsko-Lędzińskidomy na sprzedaż gmina Olszewo-Borkilokale użytkowe na wynajem gmina Zdunydomy na sprzedaż w Kartuzachdomy na wynajem w Rudołowicachmieszkania na sprzedaż w Buszkowiczkach

Deweloperzy

);