Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Czerwonego Prądnika 8, Kraków, ul. Czerwonego Prądnika

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Czerwonego Prądnika

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 59,45 do 86,66 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 7 050 do 7 650 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Czerwonego Prądnika 8
wykonawca:
ACATOM Sp. z o.o. Sp.k.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Czerwonego Prądnika
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 59,45 do 86,66 m2
pokoje:
3, 4
dostępnych ofert:
20
termin oddania:
IV kwartał 2019
ceny:
mieszkalne: od 7 050 do 7 650 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Otoczenie
  • Prezenter inwestycji

Promocja na wybrane mieszkania do dnia 31.07.2019 r.

Realizowane przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa czyli na osiedlu Olsza przy ul. Czerwonego Prądnika 8, w odległości ok. 3 km od krakowskiego Rynku Głównego, nieopodal jednej z głównych arterii jaką jest Aleja 29 Listopada. Ta lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum komunikacją miejską.

Zdaniem mieszkańców, osiedle to jest uznawane za jedno z bardziej bezpiecznych miejsc w Krakowie. Pełno w niej przyjaznych mieszkańcom terenów zielonych a wkrótce, staraniem radnych, powstanie jeszcze nowy park: Nowe Bulwary Białuchy, co dodatkowo wpłynie na atrakcyjność tej lokalizacji. Czerwonego Prądnika 8 – to inwestycja, na którą składają się 93 mieszkania oraz 3 lokale usługowe. Nowoczesny 6-piętrowy budynek obejmuje lokale mieszkalne o powierzchni w przedziale od 23 m2 do 86 m2. Parter stanowią lokale usługowe z ekspozycją od strony ulicy, oraz mieszkania z ogródkami (ogródki o powierzchni od około 30 nawet do 158 m2). Budynek posiada dwie klatki schodowe wyposażone w nowoczesne windy a dwupoziomowy garaż podziemny zapewnia mieszkańcom miejsca parkingowe dla samochodów.

W bliskim sąsiedztwie budynku można znaleźć bogatą infrastrukturę edukacyjną dla dzieci i młodzieży w tym szkoły wyższe oraz całą gamę placówek handlowo-usługowych, ułatwiających życie mieszkańcom.

Poprzez lokalizację oraz swoje położenie budynek przy ul. Czerwonego Prądnika to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak też do zainwestowania środków finansowych.

Zakup mieszkania w tej inwestycji to zdecydowanie bezpieczny zakup. Przedsięwzięcie jest prowadzone z uwzględnieniem wszelkich zasad ochrony praw konsumenta przewidzianych przepisami, a zwłaszcza w obowiązującej Ustawie Deweloperskiej. Podczas całego okresu realizacji, inwestycja jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Planowany termin zakończenia : IV kwartał 2019 r.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Inwestycja realizowana jest przy ul. Czerwonego Prądnika 8 w Krakowie. W promieniu 200 metrów znajduje się szkoła podstawowa. Rodzice najmłodszych dzieci będą mogli korzystać z położonego przy ul. Gdańskiej żłobka oraz przedszkola przy ul. Duchackiej. W pobliżu znajdują się również: placówki szkolnictwa wyższego tj. Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska oraz Uniwersytet Ekonomiczny, centra biznesowe i handlowo – usługowe.

Dogodna lokalizacja daje możliwość szybkiego połączenia z centrum Krakowa jak również skorzystania z komunikacji miejskiej – bowiem przystanek autobusowy linii 129, 159, 429, znajduje się w odległości ok. 120 metrów, a do przystanków linii 105, 129, 139, 159, 169, 257, 277, 280, 405, 429, 503 jest tylko około 500m, co wpływa na doskonałą dostępność wszelkich udogodnień i atrakcji jakie oferuje swoim mieszkańcom Kraków.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do oferty


1426 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Osiedle pod Pomnikiem

Osiedle pod Pomnikiem

Wieliczka, ul. Winnicka 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Terenowe Biuro Sprzedaży Mieszkań

Terenowe Biuro Sprzedaży Mieszkań

31-431 Kraków, ul. Czerwonego Prądnika 8

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 222-00-13

Adres e-mail: mieszkania@acatom.pl

Strona www: www.czerwonegopradnika.pl

Biuro czynne poniedziałek - piątek od 10:00 do 18:00, sobota 9:00 do 13:00

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe do kupieniagaraże na wynajemdomy na wynajem powiat M. Piotrków Trybunalskidomy na wynajem powiat Cieszyńskidomy na sprzedaż gmina Spytkowicedomy na sprzedaż gmina Domanicedomy na sprzedaż w Świnna Porębamieszkania na wynajem w Ciołkachmieszkania na wynajem w Marków

Deweloperzy

);