Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Czerwonego Prądnika 8, Kraków, ul. Czerwonego Prądnika

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Czerwonego Prądnika

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 26,94 do 86,66 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 7 100 do 8 300 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Czerwonego Prądnika 8
wykonawca:
ACATOM Sp. z o.o. Sp.k.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Czerwonego Prądnika
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 26,94 do 86,66 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
52
termin oddania:
IV kwartał 2019
ceny:
mieszkalne: od 7 100 do 8 300 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Otoczenie
  • Prezenter inwestycji

Realizowane przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa czyli na osiedlu Olsza przy ul. Czerwonego Prądnika 8, w odległości ok. 3 km od krakowskiego Rynku Głównego, nieopodal jednej z głównych arterii jaką jest Aleja 29 Listopada. Ta lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum komunikacją miejską.

Zdaniem mieszkańców, osiedle to jest uznawane za jedno z bardziej bezpiecznych miejsc w Krakowie. Pełno w niej przyjaznych mieszkańcom terenów zielonych a wkrótce, staraniem radnych, powstanie jeszcze nowy park: Nowe Bulwary Białuchy, co dodatkowo wpłynie na atrakcyjność tej lokalizacji. Czerwonego Prądnika 8 – to inwestycja, na którą składają się 93 mieszkania oraz 3 lokale usługowe. Nowoczesny 6-piętrowy budynek obejmuje lokale mieszkalne o powierzchni w przedziale od 23 m2 do 86 m2. Parter stanowią lokale usługowe z ekspozycją od strony ulicy, oraz mieszkania z ogródkami (ogródki o powierzchni od około 30 nawet do 158 m2). Budynek posiada dwie klatki schodowe wyposażone w nowoczesne windy a dwupoziomowy garaż podziemny zapewnia mieszkańcom miejsca parkingowe dla samochodów.

W bliskim sąsiedztwie budynku można znaleźć bogatą infrastrukturę edukacyjną dla dzieci i młodzieży w tym szkoły wyższe oraz całą gamę placówek handlowo-usługowych, ułatwiających życie mieszkańcom.

Poprzez lokalizację oraz swoje położenie budynek przy ul. Czerwonego Prądnika to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak też do zainwestowania środków finansowych.

Zakup mieszkania w tej inwestycji to zdecydowanie bezpieczny zakup. Przedsięwzięcie jest prowadzone z uwzględnieniem wszelkich zasad ochrony praw konsumenta przewidzianych przepisami, a zwłaszcza w obowiązującej Ustawie Deweloperskiej. Podczas całego okresu realizacji, inwestycja jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Planowany termin zakończenia : IV kwartał 2019 r.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Inwestycja realizowana jest przy ul. Czerwonego Prądnika 8 w Krakowie. W promieniu 200 metrów znajduje się szkoła podstawowa. Rodzice najmłodszych dzieci będą mogli korzystać z położonego przy ul. Gdańskiej żłobka oraz przedszkola przy ul. Duchackiej. W pobliżu znajdują się również: placówki szkolnictwa wyższego tj. Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska oraz Uniwersytet Ekonomiczny, centra biznesowe i handlowo – usługowe.

Dogodna lokalizacja daje możliwość szybkiego połączenia z centrum Krakowa jak również skorzystania z komunikacji miejskiej – bowiem przystanek autobusowy linii 129, 159, 429, znajduje się w odległości ok. 120 metrów, a do przystanków linii 105, 129, 139, 159, 169, 257, 277, 280, 405, 429, 503 jest tylko około 500m, co wpływa na doskonałą dostępność wszelkich udogodnień i atrakcji jakie oferuje swoim mieszkańcom Kraków.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do oferty


539 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Inwestycja Cieślewskiego 7A
START CITY
Sand Hotel ****

Inwestycja Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Terenowe Biuro Sprzedaży Mieszkań

Terenowe Biuro Sprzedaży Mieszkań

31-431 Kraków, ul. Czerwonego Prądnika 8

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 222-00-13

Adres e-mail: mieszkania@acatom.pl

Strona www: www.czerwonegopradnika.pl

Biuro czynne poniedziałek - piątek od 10:00 do 18:00, sobota 9:00 do 13:00

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Jastrzębie-Zdrójlokale użytkowe na wynajem powiat Radziejowskimieszkania na sprzedaż gmina Pruszcz Gdańskilokale użytkowe na wynajem gmina Szreńskdomy na sprzedaż w Witulin-Koloniimieszkania na sprzedaż w Sadykierzumieszkania na sprzedaż w Gałkach

Deweloperzy

);