Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Cystersów 26

komercyjne, mieszkania

Lokalizacja:

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 73,07 do 73,15 m2
komercyjna:
65,15 m2

Cena:

mieszkalne:
6 800 PLN/m2
komercyjne:
6 504 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Cystersów 26
wykonawca:
Budrem
lokalizacja:
Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów
typ obiektu:
komercyjne, mieszkania
powierzchnie mieszkalne:
od 73,07 do 73,15 m2
powierzchnie komercyjne:
65,15 m2
pokoje:
3
dostępnych ofert:
3
termin oddania:
gotowe
ceny:
mieszkalne: 6 800 PLN/m2
komercyjne: 6 504 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Prezenter inwestycji

Specjalna oferta – zyskaj miejsce postojowe w garażu cenie mieszkania. SPRAWDŹ


Inwestycja przy ul. Cystersów 26 to nowoczesny, tworzony z sercem projekt który z pewnością trafi w upodobania Klientów, zarówno tych związanych z Krakowem od dawna, jak również tych, którzy szukając swojego miejsca dla siebie. W budynku przewidziano 85 o funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 73 mkw. W budynku mamy dostępne mieszkania jedno, dwu oraz trzy-pokojowe z samodzielną jasną kuchnią lub z aneksem. Główne wejścia do budynku znajduje się od strony zachodniej (od strony wewnętrznego dziedzińca). Budynek wyposażony jest w nowoczesne cichobieżne windy. Na dwóch kondygnacjach  podziemnych przewidziano miejsca postojowe  oraz komórki lokatorskie. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o potrzebach Nabywców ceniących sobie wysoki standard oraz funkcjonalność mieszkań przy maksymalnym wykorzystaniu światła wpadającego do mieszkań poprzez zastosowanie dużej liczby przeszkleń balkonów oraz wykuszy ze szkła. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras. Uzupełnieniem oferty są lokale handlowo-usługowe znajdujące się na parterze.

Inwestycja znajduje się w centrum Krakowa, zlokalizowana jest u zbiegu ulicy Fabrycznej i Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. Pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie. Obok inwestycji znajdują się zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe – w odległości 2 min. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność placówek edukacyjnych (uczelni wyższych, przedszkoli, szkół) i placówek medycznych, a także łatwy dojazd do galerii handlowych (min. Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz, M1).Jeżeli masz do nas pytania lub chcesz umówić się na oglądanie mieszkań nasi specjaliści ds. sprzedaży są do Państwa dyspozycji:

mgr inż. Renata Książek
Kierownik Biura Sprzedaży
tel. 696 046 546

mgr inż. Konrad Kopciński
Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań
tel. Zobacz kontakt882 599 223

mgr Wioleta Macioł
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań (również w języku angielskim/English)
tel. Zobacz kontakt883 308 454

Paweł Dziedzic
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań
tel. Zobacz kontakt883 308 467

mgr Elwira Wesołowska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań
tel. Zobacz kontakt882 606 457

Pomoc w uzyskaniu kredytu: 
Wiemy, jak skomplikowany jest proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego, dlatego oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie pozyskania kredytu przy współpracy z doradcami. Polecamy doradców posiadających kilkunastoletnie doświadczenie i reprezentujących wysoki poziom wiedzy, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz dopasowanie najlepszej oferty spośród szerokiej gamy produktów hipotecznych dostępnych na rynku
zdjęcie do oferty


EDUKACJA
 • Uniwersytet Ekonomiczny Adres: ul. Rakowicka 27, Kraków
 • AWF Adres: Al. Jana Pawła II 78, Kraków
 • Politechnika Krakowska Adres: al. Jana Pawła II 37, Kraków
 • Szkoła Podstawowa Nr 38 Adres: ul. Francesco Nullo 23, Kraków
 • Szkoła Podstawowa nr 4 Adres: Jana i Jędrzeja Śniadeckich 12b, Kraków
 • Gimnazjum nr 7 Adres: ul. Stanisława Jachowicza 5, Kraków
 • Liceum Ogólnokształcące nr 13 Adres: ul. Sądowa 4, Kraków
SPORT I REKREACJA
 • Park Lotników Polskich
 • Ogród Botaniczny
 • Cinema City Adres: Al. Pokoju 44, Kraków
 • Cinema City Adres: ul. Podgórska 34, Kraków
 • Siłownia "Platinium" Adres: ul. Mogilska 97, Kraków
 • Korty Tenisowe Adres: al. Jana Pawła II 78
ZDROWIE
 • Szpital Uniwersytecki Adres: ul. Kopernika 36, Kraków
 • Apteka Adres: ul. Fabryczna 3, Kraków
 • Apteka Adres: ul. Mogilska 21, Kraków
 • Przychodnia Adres: ul. Kasprowicza 1, Kraków
 • Przychodnia Adres: ul. Widok 31, Kraków
 • Przychodnia Adres: Al. Pokoju 4, Kraków
CENTRA HANDLOWE
 • Galeria Krakowska Adres: ul. Pawia 5, Kraków
 • Galeria Kazimierz Adres: ul. Podgórska 34, Kraków
 • M1 Adres: Al. Pokoju 67, Kraków
 • Plaza Adres: Al. Pokoju 44, Kraków
 • Media Markt Adres: Al. Pokoju 67, Kraków
 • Decathlon Adres: Al. Pokoju 46, Kraków
Cystersów 26 – przede wszystkim lokalizacja

Kraków:

Dzielnice położone w centralnej części Krakowa niezmiennie tworzą czołówkę najatrakcyjniejszych lokalizacji pod inwestycje mieszkaniowe. Stare Miasto, Krowodrza czy Grzegórzki utożsamiane są nie tylko z prestiżem i historyczną architekturą, ale także komfortem codziennego życia. Ostatnia z wymienionych dzielnic, podobnie jak pozostałe, zapewnia swoim mieszkańcom łatwy dostęp do miejskich szlaków turystycznych, a zarazem bliskość miejsc pracy, gdyż właśnie w tej części Krakowa przedsiębiorcy chętnie otwierają swoje biura. W ślad za kolejnymi inwestycjami mieszkaniowymi i biurowymi rozbudowywana jest także infrastruktura handlowo-usługowa. Niewątpliwe ułatwienie w codziennym życiu stanowią także przebiegające przez Grzegórzki linie komunikacji miejskiej. Z kolei niewielka odległość od największych krakowskich uczelni jest jednym z czynników stymulujących rynek najmu, dlatego zakup mieszkania w tej części Krakowa można traktować jak korzystną, długoterminową inwestycję. U zbiegu ulic Fabrycznej i Cystersów znajduje się kompleks, który odzwierciedla nowoczesny charakter dzielnicy i jej aktywność. Projekt został podzielony na klika etapów realizowanych przez firmę Budrem.

W ramach I etapu przedsięwzięcia powstał budynek z 85 funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchniach od 29 do 73 mkw. Metraż oraz rozkłady pomieszczeń dostosowano do aktualnych preferencji nabywców, którzy na krakowskim rynku poszukują przede wszystkim lokali 1-, 2- i 3-pokojowych. Wnętrza wydają się jeszcze bardziej przestronne, dzięki licznym przeszkleniom skupiającym naturalne światło słoneczne. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras.

Na parterze budynku wyodrębniono część handlowo-usługową, co pozwoli mieszkańcom zaoszczędzić czas przeznaczany na drobne zakupy. Komfortowym rozwiązaniem jest także zaadaptowanie dwóch kondygnacji podziemnych wyłącznie na parking i komórki lokatorskie. Za dodatkowe ułatwienie dla nabywców można uznać usytuowanie budynku tuż obok przystanków autobusowych i tramwajowych, a także w stosunkowo bliskiej odległości od Ronda Mogilskiego i Ronda Grzegórzeckiego. Ceny mieszkań oferowanych w ramach I etapu inwestycji wynoszą od 6400 zł/mkw.

II etap – Cystersów 26b

Drugi etap inwestycji zostanie ukończony w I kw. 2017 r. Nowy budynek będzie wyposażony w nowoczesne instalacje, w tym system wentylacji mechanicznej, nawiewniki higrostatyczne kontrolujące napływ świeżego powietrza oraz automatyczny system przeciwpożarowy. Zastosowane rozwiązania podniosą komfort i bezpieczeństwo użytkowania lokali, oraz przestrzeni wspólnych. Podobnie jak w poprzednim etapie inwestycji, do dyspozycji nabywców oddane zostaną funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 29 do 87 mkw. Dodatkowym atutem oferty jest możliwość wyboru aranżacji wnętrza zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę, która ułatwi – zwłaszcza osobom starszym i niepełnosprawnym – przemieszczanie się między piętrami. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony lub tarasy. W podziemnej kondygnacji zaplanowano dwupoziomowy, wielostanowiskowy garaż. Ceny mieszkań wprowadzonych do sprzedaży w II etapie inwestycji mieszczą się w granicach 6400-7500 zł/mkw.

II etap – Cystersów 26c

Na I kw. przyszłego roku inwestor zapowiedział również oddanie do użytkowania budynku Cystersów 26C. Kolejny budynek wyróżnia się oryginalną architekturą i podwyższonym standardem wykończenia. Warto zwrócić uwagę na nietypowy projekt klatki schodowej – atrium z przeszkleniami w dachu oraz panoramiczną windą. Oprócz podkreślenia walorów widokowych inwestycji, architekci wzięli pod uwagę wpływ naturalnego światła na codzienny komfort mieszkańców, dlatego bryłę budynku charakteryzuje duża liczba wykuszy ze szkła oraz przeszkleń. Metraż oferowanych lokali jest zróżnicowany. Dostępne są zarówno kompaktowe 26-metrowe mieszkania, jak i znacznie większe – o powierzchni do 113 mkw. W budynku znajdzie się także dwupoziomowy garaż (dodatkowe miejsca zostaną wyznaczone na zewnątrz budynku).

Warto dodać, że osoby zainteresowane zakupem mieszkania w inwestycji przy ul. Cystersów będą mogły skorzystać z pomocy specjalistów w zakresie doradztwa kredytowego.

 

 

 11476 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Budrem

Budrem

31-553 Kraków, ul. Cystersów 26

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 648 00 14 / (12) 649 98 73, 696-046-546
882-606-457

Adres e-mail: info@budrem.pl

Strona www: www.budrem.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości


Inwestycje deweloperskie KrakówInwestycje deweloperskie WarszawaInwestycje deweloperskie WrocławInwestycje deweloperskie PoznańInwestycje deweloperskie GdańskInwestycje deweloperskie GdyniaInwestycje deweloperskie RzeszówInwestycje deweloperskie KatowiceNowe mieszkania KrakówNowe mieszkania WarszawaNowe mieszkania WrocławNowe mieszkania PoznańNowe mieszkania GdańskNowe mieszkania GdyniaNowe mieszkania RzeszówNowe mieszkania KatowiceRynek pierwotny KrakówRynek pierwotny WarszawaRynek pierwotny WrocławRynek pierwotny PoznańRynek pierwotny GdańskRynek pierwotny GdyniaRynek pierwotny RzeszówRynek pierwotny Katowice

Deweloperzy