zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Kacice 856.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kacice 856.00m2

budowlano-rolna · 856.00 m2 Działka na sprzedaż Kacice

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kacice 856.00m2

Kacice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pękowice 949.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pękowice 949.00m2

budowlana · 949.00 m2 Działka na sprzedaż Pękowice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pękowice 949.00m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 801.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 801.00m2

budowlana · 801.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 801.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 650.00m2

budowlana · 650.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 062 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 650.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 980.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 980.00m2

budowlana · 980.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 980.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 14 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 14 500.00m2

inwestycyjna · 14 500.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

6 235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 14 500.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 802.00m2

budowlana · 802.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 802.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielka Wieś 7 076.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Wieś 7 076.00m2

rolna · 7 076.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Wieś

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wielka Wieś 7 076.00m2

Wielka Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielka Wieś 899.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Wieś 899.00m2

budowlana · 899.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Wieś

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Wielka Wieś 899.00m2

Wielka Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skała 2 114.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skała 2 114.00m2

budowlana · 2 114.00 m2 Działka na sprzedaż Skała

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Skała 2 114.00m2

Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzExLzAxYjkxMTE5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Waganowice 1 056.00m2, działka na sprzedaż

Działka Waganowice 1 056.00m2

budowlana · 1 056.00 m2 Działka na sprzedaż Waganowice

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Waganowice 1 056.00m2

Waganowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTFkXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pietrzejowice 17 720.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pietrzejowice 17 720.00m2

rolna · 17 720.00 m2 Działka na sprzedaż Pietrzejowice

9.99

325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Pietrzejowice 17 720.00m2

Pietrzejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Owczary 883.00m2, działka na sprzedaż

Działka Owczary 883.00m2

ul. Ogrodowa budowlana · 883.00 m2 Działka na sprzedaż Owczary

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Owczary 883.00m2
Ogrodowa
Owczary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 2 555.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 2 555.00m2

budowlana · 2 555.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Mników 2 555.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 415.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 415.00m2

inna · 5 415.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

2 175 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mników 5 415.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszotary 1 143.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszotary 1 143.00m2

budowlana · 1 143.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszotary

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rzeszotary 1 143.00m2

Rzeszotary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Książniczki 2 153.00m2, działka na sprzedaż

Działka Książniczki 2 153.00m2

budowlana · 2 153.00 m2 Działka na sprzedaż Książniczki

brak oceny

578 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

268 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Książniczki 2 153.00m2

Książniczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 500.00m2

ul. Południowa budowlana · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Libertów

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Libertów 500.00m2
Południowa
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 500.00m2

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Libertów 500.00m2
Południowa
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

481 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 800.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 850.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 850.00m2

budowlana · 850.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 850.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Włosań 13 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Włosań 13 500.00m2

ul. Łobzowska budowlana · 13 500.00 m2 Działka na sprzedaż Włosań

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

244 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Włosań 13 500.00m2
Łobzowska
Włosań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Wieś Szlachecka 3 395.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Wieś Szlachecka 3 395.00m2

budowlana · 3 395.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Wieś Szlachecka

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowa Wieś Szlachecka 3 395.00m2

Nowa Wieś Szlachecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 6 255.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 6 255.00m2

budowlana · 6 255.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

3 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mników 6 255.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy