zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Warszawa, Białołęka - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Działka Warszawa 1 133.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 1 133.00m2

Białołęka/Kobiałka, ul. Ostródzka inna · 1 133.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

640 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Warszawa 1 133.00m2
Ostródzka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2VkLzAxYjRlZDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 1 000.00m2

Białołęka, ul. Ruskowy Bród budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Warszawa 1 000.00m2
Ruskowy Bród
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 2 322.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 2 322.00m2

Białołęka, ul. Brzozowy Zagajnik budowlana · 2 322.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 253 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Warszawa 2 322.00m2
Brzozowy Zagajnik
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 1 000.00m2

Białołęka · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Warszawa 1 000.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1M2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 1 838.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 1 838.00m2

Białołęka, ul. Ruskowy Bród budowlana · 1 838.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Warszawa 1 838.00m2
Ruskowy Bród
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 582.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 582.00m2

Białołęka, ul. Tymotki budowlana · 582.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Warszawa 582.00m2
Tymotki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2E0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 1 249.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 1 249.00m2

Białołęka/Olesin budowlana · 1 249.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Warszawa 1 249.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 8 729.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 8 729.00m2

Białołęka/Szamocin, ul. Osieki budowlana · 8 729.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

3 491 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Warszawa 8 729.00m2
Osieki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Działki na sprzedaż Warszawa Białołęka
Statystyki wskazują, że ceny działek budowlanych w okolicach Warszawy na przestrzeni ostatnich lat mocno się wahają. Z analogiczną sytuacją mamy do czynienia w przypadku cen działek rolnych i rolno-budowlanych. Głównymi determinantami zakupu działki są: atrakcyjna cena, lokalizacja i zielone otoczenie.

Deweloperzy