zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Świątniki Górne, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Świątniki Górne

Sortuj:
Działka Świątniki Górne 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 2 000.00m2

ul. F. Bielowicza · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Świątniki Górne 2 000.00m2
F. Bielowicza
Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 4 340.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 4 340.00m2

ul. Polna budowlana · 4 340.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Świątniki Górne 4 340.00m2
Polna
Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 1 200.00m2

rolna · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

50 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Świątniki Górne 1 200.00m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 1 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 1 350.00m2

· 1 350.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

221 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Świątniki Górne 1 350.00m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4OGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 1 693.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 1 693.00m2

ul. J. Kotarby budowlana · 1 693.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Świątniki Górne 1 693.00m2
J. Kotarby
Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzOGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Świątniki Górne 2 000.00m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM5LzAxYjYzOWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 1 693.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 1 693.00m2

· 1 693.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

518 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Świątniki Górne 1 693.00m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzhiLzAxYjU4YjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy