zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Skoczów, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Śląskie > Cieszyński > Skoczów

Sortuj:
Działka Skoczów 15 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 15 700.00m2

budowlana · 15 700.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skoczów 15 700.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 12 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 12 100.00m2

budowlana · 12 100.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skoczów 12 100.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 11 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 11 500.00m2

budowlana · 11 500.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skoczów 11 500.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 276.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 276.00m2

budowlana · 276.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

29 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skoczów 276.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 32 005.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 32 005.00m2

budowlano-rolna · 32 005.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skoczów 32 005.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2MyLzAxYjdjMjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 15 747.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 15 747.00m2

budowlano-rolna · 15 747.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skoczów 15 747.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg4LzAxYjc4ODlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 10 015.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 10 015.00m2

· 10 015.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Skoczów 10 015.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2YyLzAxYjZmMjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy