zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Cieszyński, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Śląskie > Cieszyński

Sortuj:
Działka Istebna 1 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Istebna 1 290.00m2

budowlana · 1 290.00 m2 Działka na sprzedaż Istebna

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Istebna 1 290.00m2

Istebna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Strumień 740.00m2, działka na sprzedaż

Działka Strumień 740.00m2

budowlana · 740.00 m2 Działka na sprzedaż Strumień

brak oceny

113 220 złdo schowka

Dodaj do schowka

153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Strumień 740.00m2

Strumień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drogomyśl 992.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drogomyśl 992.00m2

budowlana · 992.00 m2 Działka na sprzedaż Drogomyśl

brak oceny

134 912 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Drogomyśl 992.00m2

Drogomyśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kończyce Małe 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kończyce Małe 800.00m2

ul. Brzoskwiniowa · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Kończyce Małe

9.99

107 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

134 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kończyce Małe 800.00m2
Brzoskwiniowa
Kończyce Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNlLzAxYjgzZWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zebrzydowice 5 792.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zebrzydowice 5 792.00m2

ul. A. Asnyka rolna · 5 792.00 m2 Działka na sprzedaż Zebrzydowice

9.99

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Zebrzydowice 5 792.00m2
A. Asnyka
Zebrzydowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wisła 693.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wisła 693.00m2

budowlana · 693.00 m2 Działka na sprzedaż Wisła

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Wisła 693.00m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 15 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 15 700.00m2

budowlana · 15 700.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skoczów 15 700.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górki Wielkie 764.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górki Wielkie 764.00m2

budowlana · 764.00 m2 Działka na sprzedaż Górki Wielkie

9.99

213 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Górki Wielkie 764.00m2

Górki Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc3LzAxYjg3NzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Goleszów 4 566.00m2, działka na sprzedaż

Działka Goleszów 4 566.00m2

budowlana · 4 566.00 m2 Działka na sprzedaż Goleszów

9.99

707 730 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Goleszów 4 566.00m2

Goleszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E4LzAxYjhhODRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cieszyn 7 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cieszyn 7 058.00m2

inwestycyjna · 7 058.00 m2 Działka na sprzedaż Cieszyn

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Cieszyn 7 058.00m2

Cieszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RmLzAxYjhkZjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustroń 3 703.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustroń 3 703.00m2

budowlana · 3 703.00 m2 Działka na sprzedaż Ustroń

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ustroń 3 703.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustroń 3 703.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustroń 3 703.00m2

inwestycyjna · 3 703.00 m2 Działka na sprzedaż Ustroń

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ustroń 3 703.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 12 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 12 100.00m2

budowlana · 12 100.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skoczów 12 100.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brenna 25 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brenna 25 300.00m2

budowlana · 25 300.00 m2 Działka na sprzedaż Brenna

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brenna 25 300.00m2

Brenna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustroń 3 777.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustroń 3 777.00m2

ul. Centrum budowlana · 3 777.00 m2 Działka na sprzedaż Ustroń

brak oceny

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Ustroń 3 777.00m2
Centrum
Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wisła 403.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wisła 403.00m2

budowlana · 403.00 m2 Działka na sprzedaż Wisła

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

419 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wisła 403.00m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 11 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 11 500.00m2

budowlana · 11 500.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skoczów 11 500.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 276.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 276.00m2

budowlana · 276.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

29 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skoczów 276.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Strumień 3 073.00m2, działka na sprzedaż

Działka Strumień 3 073.00m2

budowlana · 3 073.00 m2 Działka na sprzedaż Strumień

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Strumień 3 073.00m2

Strumień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kiczyce 1 171.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kiczyce 1 171.00m2

budowlana · 1 171.00 m2 Działka na sprzedaż Kiczyce

9.99

105 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kiczyce 1 171.00m2

Kiczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzEzLzAxYjUxMzFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustroń 2 121.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustroń 2 121.00m2

ul. Jelenica budowlana · 2 121.00 m2 Działka na sprzedaż Ustroń

9.99

266 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Ustroń 2 121.00m2
Jelenica
Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZmLzAxYjU2ZjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Goleszów 1 593.00m2, działka na sprzedaż

Działka Goleszów 1 593.00m2

ul. Pilotów budowlana · 1 593.00 m2 Działka na sprzedaż Goleszów

9.99

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Goleszów 1 593.00m2
Pilotów
Goleszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzRkLzAxYjY0ZDc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brenna 1 739.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brenna 1 739.00m2

budowlana · 1 739.00 m2 Działka na sprzedaż Brenna

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Brenna 1 739.00m2

Brenna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FjLzAxYjdhYzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustroń 1 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustroń 1 490.00m2

budowlana · 1 490.00 m2 Działka na sprzedaż Ustroń

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

265 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ustroń 1 490.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2EzLzAxYjhhM2Y2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy