zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Nowy Targ, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski > Nowy Targ

Sortuj:
Działka Nowy Targ 2 884.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 2 884.00m2

budowlana · 2 884.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

350 002 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Nowy Targ 2 884.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 3 262.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 3 262.00m2

budowlana · 3 262.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowy Targ 3 262.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2FmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 654.00m2

budowlana · 654.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Targ 654.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdiLzAxYjk3YjQ1XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 8 033.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 8 033.00m2

rolna · 8 033.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

883 630 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowy Targ 8 033.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 886.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 886.00m2

budowlana · 886.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Nowy Targ 886.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 9 039.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 9 039.00m2

budowlana · 9 039.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

3 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowy Targ 9 039.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 634.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 634.00m2

budowlana · 634.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Targ 634.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGU4XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 807.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 807.00m2

os. Zadział budowlana · 807.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowy Targ 807.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2NkLzAxYjJjZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy