zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Nowy Targ, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski > Nowy Targ

Sortuj:
Mieszkanie Nowy Targ 44.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Targ 44.73m2

1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 44.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Nowy Targ 44.73m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Targ 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Targ 60.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Nowy Targ 60.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Targ 67.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Targ 67.70m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 67.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 970 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Nowy Targ 67.70m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Targ 52.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Targ 52.97m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Nowy Targ 52.97m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Targ 44.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Targ 44.25m2

2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 44.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Targ

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Nowy Targ 44.25m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Targ 64.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Targ 64.70m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Targ

9.99

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Nowy Targ 64.70m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Targ 124.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Targ 124.00m2

Niwa 5 pokoi· piętro: parter · 124.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Targ

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Nowy Targ 124.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJlLzAxYjUyZTFkXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Nowy Targ.
W Nowym Targu dostępnych jest 4 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 44.25 m2 do 124.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Nowym Targu wynoszą od 535000 zł do 780000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Nowym Targu od 6290 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 16949 za m2.

Deweloperzy