zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Niepołomice, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki > Niepołomice

Sortuj:
Działka Niepołomice 4 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 4 500.00m2

ul. Brzeska inwestycyjna · 4 500.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

256 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Niepołomice 4 500.00m2
Brzeska
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzE0LzAxYjYxNGM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 4 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 4 500.00m2

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

256 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Niepołomice 4 500.00m2
Brzeska
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzE0LzAxYjYxNGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 5 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 5 100.00m2

budowlana · 5 100.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 5 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzYxLzAxYjU2MWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 4 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 4 900.00m2

inwestycyjna · 4 900.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 4 900.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2IzLzAxYjNiMzc4XzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 2 700.00m2

inwestycyjna · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

115 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 2 700.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2IzLzAxYjNiMzdhXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 5 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 5 800.00m2

inwestycyjna · 5 800.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 5 800.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzllLzAxYWE5ZWFjXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 3 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 3 900.00m2

rolna · 3 900.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

29 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 3 900.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1LzhiLzAxYTU4YmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 200.00m2

inwestycyjna · 200.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 200.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0LzM0LzAxYTQzNGVhXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy