zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Niepołomice, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki > Niepołomice

Sortuj:
Działka Niepołomice 12 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 12 000.00m2

ul. Staniątecka budowlana · 12 000.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Niepołomice 12 000.00m2
Staniątecka
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 1 778.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 1 778.00m2

budowlana · 1 778.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Niepołomice 1 778.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 4 100.00m2

budowlana · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 4 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 2 821.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 2 821.00m2

budowlana · 2 821.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 2 821.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 936.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 936.00m2

ul. Kątek budowlana · 936.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Niepołomice 936.00m2
Kątek
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2VkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 3 200.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I2LzAxYjdiNmJiXzI4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 6 000.00m2

budowlana · 6 000.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

283 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 6 000.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 1 439.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 1 439.00m2

ul. Brzeska budowlana · 1 439.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Niepołomice 1 439.00m2
Brzeska
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMWVmXzFmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 934.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 934.00m2

Boryczów, ul. Komandosów budowlana · 934.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Niepołomice 934.00m2
Komandosów
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdkLzAxYjg3ZDlmXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 934.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 934.00m2

ul. Komandosów budowlana · 934.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Niepołomice 934.00m2
Komandosów
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdkLzAxYjg3ZDllXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 17 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 17 000.00m2

rolna · 17 000.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 17 000.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNDdlXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 6 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 6 100.00m2

budowlana · 6 100.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 6 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 1 651.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 1 651.00m2

budowlana · 1 651.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 1 651.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I5LzAxYjhiOWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 20 000.00m2

budowlana · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

9 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Niepołomice 20 000.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E1LzAxYjhhNTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 34 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 34 300.00m2

budowlana · 34 300.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

14 989 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Niepołomice 34 300.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E1LzAxYjhhNTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 15 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 15 000.00m2

budowlana · 15 000.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

6 825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Niepołomice 15 000.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E1LzAxYjhhNTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 10 000.00m2

budowlana · 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

4 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Niepołomice 10 000.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E1LzAxYjhhNTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 5 438.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 5 438.00m2

budowlana · 5 438.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 5 438.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhiLzAxYjg4YjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 1 700.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgxLzAxYjg4MTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 5 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 5 800.00m2

budowlana · 5 800.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 5 800.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUwLzAxYjg1MDcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 10 906.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 10 906.00m2

budowlana · 10 906.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 10 906.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI0LzAxYjgyNDAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 3 600.00m2

inwestycyjna · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 3 600.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzFlLzAxYjgxZWEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 6 942.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 6 942.00m2

budowlana · 6 942.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 6 942.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkYzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 1 054.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 1 054.00m2

budowlana · 1 054.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

247 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 1 054.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Q5LzAxYjRkOTlmXzIwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy