zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 21

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Działka Baniocha 3 539.00m2, działka na sprzedaż

Działka Baniocha 3 539.00m2

budowlana · 3 539.00 m2 Działka na sprzedaż Baniocha

9.99

1 592 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Baniocha 3 539.00m2

Baniocha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q4LzAxYjlkOGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Baniocha 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Baniocha 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Baniocha

9.99

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Baniocha 2 500.00m2

Baniocha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q4LzAxYjlkOGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biały Ług 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biały Ług 4 100.00m2

budowlana · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Biały Ług

9.99

692 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Biały Ług 4 100.00m2

Biały Ług,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q4LzAxYjlkOGQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 30 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 30 000.00m2

Włochy/Załuski, ul. Na Skraju budowlana · 30 000.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

27 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Warszawa 30 000.00m2
Na Skraju
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Falenty Nowe 970.00m2, działka na sprzedaż

Działka Falenty Nowe 970.00m2

budowlana · 970.00 m2 Działka na sprzedaż Falenty Nowe

9.99

543 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Falenty Nowe 970.00m2

Falenty Nowe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ojrzanów 5 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ojrzanów 5 100.00m2

budowlana · 5 100.00 m2 Działka na sprzedaż Ojrzanów

9.99

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ojrzanów 5 100.00m2

Ojrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ojrzanów 4 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ojrzanów 4 300.00m2

budowlana · 4 300.00 m2 Działka na sprzedaż Ojrzanów

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ojrzanów 4 300.00m2

Ojrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żelechów 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żelechów 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Żelechów

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żelechów 2 000.00m2

Żelechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Petrykozy 12 248.00m2, działka na sprzedaż

Działka Petrykozy 12 248.00m2

inna · 12 248.00 m2 Działka na sprzedaż Petrykozy

9.99

532 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Petrykozy 12 248.00m2

Petrykozy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kazimierzów 1 080.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kazimierzów 1 080.00m2

budowlana · 1 080.00 m2 Działka na sprzedaż Kazimierzów

9.99

82 004 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kazimierzów 1 080.00m2

Kazimierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDViXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żelechów 3 790.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żelechów 3 790.00m2

budowlana · 3 790.00 m2 Działka na sprzedaż Żelechów

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żelechów 3 790.00m2

Żelechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Osowiec 1 097.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osowiec 1 097.00m2

budowlana · 1 097.00 m2 Działka na sprzedaż Osowiec

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Osowiec 1 097.00m2

Osowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pęcice 33 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pęcice 33 000.00m2

budowlana · 33 000.00 m2 Działka na sprzedaż Pęcice

9.99

12 870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pęcice 33 000.00m2

Pęcice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzJlLzAxYjgyZWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrówek 2 592.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrówek 2 592.00m2

rolna · 2 592.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrówek

9.99

37 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ostrówek 2 592.00m2

Ostrówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzczLzAxYjk3MzBmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzciany 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzciany 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Trzciany

9.99

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Trzciany 900.00m2

Trzciany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NhLzAxYjdjYWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jabłonna 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jabłonna 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jabłonna

9.99

485 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

693 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jabłonna 700.00m2

Jabłonna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radziwiłłów 1 387.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radziwiłłów 1 387.00m2

budowlana · 1 387.00 m2 Działka na sprzedaż Radziwiłłów

9.99

138 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Radziwiłłów 1 387.00m2

Radziwiłłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIwLzAxYjkyMGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Błonie 2 651.00m2, działka na sprzedaż

Działka Błonie 2 651.00m2

ul. Lesznowska budowlana · 2 651.00 m2 Działka na sprzedaż Błonie

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

264 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Błonie 2 651.00m2
Lesznowska
Błonie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JmLzAxYjliZjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 811.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 811.00m2

Mokotów inwestycyjna · 811.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Warszawa 811.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1N2MwXzE3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Liszyno 1 594.00m2, działka na sprzedaż

Działka Liszyno 1 594.00m2

budowlana · 1 594.00 m2 Działka na sprzedaż Liszyno

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Liszyno 1 594.00m2

Liszyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I5LzAxYjhiOTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kaleń 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kaleń 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kaleń

9.99

222 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kaleń 1 200.00m2

Kaleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dębe Wielkie 1 113.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dębe Wielkie 1 113.00m2

ul. Alejowa budowlana · 1 113.00 m2 Działka na sprzedaż Dębe Wielkie

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Dębe Wielkie 1 113.00m2
Alejowa
Dębe Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanów Leśny 797.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanów Leśny 797.00m2

ul. Koszałka Opałka budowlana · 797.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanów Leśny

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

502 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Dziekanów Leśny 797.00m2
Koszałka Opałka
Dziekanów Leśny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czernidła 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czernidła 3 200.00m2

rolna · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Czernidła

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

156 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czernidła 3 200.00m2

Czernidła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy