zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Działka Józefów 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Józefów 1 300.00m2

ul. Wiosenna budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Józefów

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Józefów 1 300.00m2
Wiosenna
Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 14 978.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 14 978.00m2

Wawer/Miedzeszyn, ul. Celulozy budowlana · 14 978.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

16 475 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Warszawa 14 978.00m2
Celulozy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMmM4XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Emów 2 197.00m2, działka na sprzedaż

Działka Emów 2 197.00m2

ul. Sosnowa budowlana · 2 197.00 m2 Działka na sprzedaż Emów

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

228 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Emów 2 197.00m2
Sosnowa
Emów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Popowo-Letnisko 3 104.00m2, działka na sprzedaż

Działka Popowo-Letnisko 3 104.00m2

rekreacyjna · 3 104.00 m2 Działka na sprzedaż Popowo-Letnisko

9.99

155 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Popowo-Letnisko 3 104.00m2

Popowo-Letnisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjOGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 1 150.00m2

Ursynów budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

1 419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 234 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Warszawa 1 150.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2JhLzAxYjhiYTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stare Załubice 1 090.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stare Załubice 1 090.00m2

budowlana · 1 090.00 m2 Działka na sprzedaż Stare Załubice

9.99

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Stare Załubice 1 090.00m2

Stare Załubice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZjUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Magnuszew 7 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Magnuszew 7 900.00m2

budowlana · 7 900.00 m2 Działka na sprzedaż Magnuszew

brak oceny

316 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Magnuszew 7 900.00m2

Magnuszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powązki 1 475.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powązki 1 475.00m2

budowlana · 1 475.00 m2 Działka na sprzedaż Powązki

brak oceny

375 004 złdo schowka

Dodaj do schowka

254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Powązki 1 475.00m2

Powązki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzóze Duże 903.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzóze Duże 903.00m2

rekreacyjna · 903.00 m2 Działka na sprzedaż Brzóze Duże

brak oceny

105 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzóze Duże 903.00m2

Brzóze Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miedniewice 3 680.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miedniewice 3 680.00m2

inna · 3 680.00 m2 Działka na sprzedaż Miedniewice

brak oceny

255 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Miedniewice 3 680.00m2

Miedniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kaleń 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kaleń 1 400.00m2

budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Kaleń

brak oceny

349 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kaleń 1 400.00m2

Kaleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nieporęt 2 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nieporęt 2 200.00m2

· 2 200.00 m2 Działka na sprzedaż Nieporęt

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nieporęt 2 200.00m2

Nieporęt,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ2LzAxYjk0NjY2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Konstancin-Jeziorna 2 580.00m2, działka na sprzedaż

Działka Konstancin-Jeziorna 2 580.00m2

budowlana · 2 580.00 m2 Działka na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

brak oceny

1 547 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Konstancin-Jeziorna 2 580.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 1 133.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 1 133.00m2

Białołęka/Kobiałka, ul. Ostródzka inna · 1 133.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

640 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Warszawa 1 133.00m2
Ostródzka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2VkLzAxYjRlZDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Holendry Baranowskie 1 602.00m2, działka na sprzedaż

Działka Holendry Baranowskie 1 602.00m2

budowlana · 1 602.00 m2 Działka na sprzedaż Holendry Baranowskie

brak oceny

224 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Holendry Baranowskie 1 602.00m2

Holendry Baranowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brwinów 77 360.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brwinów 77 360.00m2

rolna · 77 360.00 m2 Działka na sprzedaż Brwinów

brak oceny

2 784 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brwinów 77 360.00m2

Brwinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Holendry Baranowskie 1 421.00m2, działka na sprzedaż

Działka Holendry Baranowskie 1 421.00m2

budowlana · 1 421.00 m2 Działka na sprzedaż Holendry Baranowskie

brak oceny

198 940 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Holendry Baranowskie 1 421.00m2

Holendry Baranowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brwinów 3 772.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brwinów 3 772.00m2

rolna · 3 772.00 m2 Działka na sprzedaż Brwinów

brak oceny

565 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brwinów 3 772.00m2

Brwinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kaleń 4 292.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kaleń 4 292.00m2

budowlana · 4 292.00 m2 Działka na sprzedaż Kaleń

brak oceny

1 073 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kaleń 4 292.00m2

Kaleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kornelówka 56 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kornelówka 56 700.00m2

rolna · 56 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kornelówka

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kornelówka 56 700.00m2

Kornelówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kornelówka 18 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kornelówka 18 500.00m2

· 18 500.00 m2 Działka na sprzedaż Kornelówka

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Kornelówka 18 500.00m2

Kornelówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kornelówka 75 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kornelówka 75 200.00m2

inna · 75 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kornelówka

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kornelówka 75 200.00m2

Kornelówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powązki 43 467.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powązki 43 467.00m2

inwestycyjna · 43 467.00 m2 Działka na sprzedaż Powązki

brak oceny

6 302 715 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Powązki 43 467.00m2

Powązki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Holendry Baranowskie 1 106.00m2, działka na sprzedaż

Działka Holendry Baranowskie 1 106.00m2

budowlana · 1 106.00 m2 Działka na sprzedaż Holendry Baranowskie

brak oceny

154 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Holendry Baranowskie 1 106.00m2

Holendry Baranowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy